Rozrywka

Późne „Niebezpieczeństwo!” Dom gospodarza Alexa Trebeka sprzedany za 3x tyle, ile za niego zapłacił

Niebezpieczeństwo! jest uważany za tantiemę z teleturnieju. Serial telewizyjny o konkurencyjnych ciekawostkach, który wielu uwielbia, miał swoją premierę w ABC w 1984 roku. Prawie 40 lat później, Niebezpieczeństwo! nadal jest wiodącym serialem telewizyjnym i jest obecny w popkulturze i domach na całym świecie.

Przez lata Alex Trebek, Niebezpieczeństwo!Nieżyjący już i ukochany gospodarz, stał się twarzą słynnego teleturnieju. Niestety, w listopadzie 2020 roku zmarł popularny i szanowany prezenter telewizyjny. Przy tak długiej i imponującej karierze sukcesy Trebeka, wartość netto i nieruchomości rosły z czasem. Biorąc to pod uwagę, ludzie mogą być zszokowani, gdy dowiedzą się, za ile jedna z nieruchomości Trebeka została właśnie sprzedana.

Dom Alexa Trebeka został sprzedany za trzy razy więcej niż za niego zapłacił

Przez cały czas spędzony w centrum uwagi Alex Trebek nabył i sprzedał kilka domów. W 2019 roku pożegnał się ze swoją 30-hektarową posiadłością nad jeziorem Nacimiento. San Luis Obispo Tribune poinformował, że dom na brzegu został sprzedany za 1,3 miliona dolarów.

Jednak dom gwiazdy Studio City, o którym wszyscy obecnie rozmawiają. Zaledwie kilka tygodni temu fani Trebeka mieli niepowtarzalną okazję uczestniczenia w wyprzedaży posiadłości. Wielu zwolenników byłego prezentera telewizyjnego przybyło na scenę, chcąc zdobyć niektóre z najcenniejszych rzeczy Trebeka.

Co więcej, jedna szczęśliwa osoba niedawno kupiła całą nieruchomość. Chociaż przyszło to dość drogo. W maju ubiegłego roku dwór o powierzchni 10 000 stóp kwadratowych, zbudowany w 1923 roku, został sprzedany za prawie 7 milionów dolarów. W 1991 roku Trebek i jego żona kupili dom za 2,15 miliona dolarów, zaledwie ułamek przyszłej ceny sprzedaży.

Śródziemnomorski dom ma wysokie sufity, kino domowe, basen, a nawet domek z jedną sypialnią dla gości. Piękna posiadłość jest wyłożona dębami i jest niczym oszałamiająca. Wiele osób jest ciekawych, ale Mansion Global powiedział, że tożsamość kupującego nie została jeszcze ujawniona.

Wartość netto Alexa Trebeka w chwili jego śmierci

Były gospodarz „Jeopardy” Alex Trebek | ASTRID RIECKEN dla The Washington Post przez Getty Images

Królewski i bogaty dom Alexa Trebeka był tylko jednym ze świadectw sukcesu gwiazdy. Poprzez swoją rolę na Niebezpieczeństwo!Trebek stał się legendarną ikoną. Występując w ponad 8000 odcinków, mieszkaniec Kanady był gospodarzem niezwykle popularnego wieczornego teleturnieju od 1984 do 2021 roku.

Sława i reputacja Trebeka są tak szeroko znane i wpływowe, że przez lata pojawiał się w programach telewizyjnych, takich jak Jak poznałem twoją matkę oraz Simpsonowie. Celebrity Net Worth odnotował wartość netto Trebeka na niezwykłą sumę 75 milionów dolarów.

„Jeopardy!” Trebeka! pamięć i dziedzictwo żyją dalej

Strata Alexa Trebeka była odczuwalna w całym kraju. Na szczęście serial kontynuował w jego imieniu i pamięci. Scena 10, kultowa scena w Sony Pictures Studio, gdzie Niebezpieczeństwo! zawsze był filmowany, został nawet przemianowany na cześć Trebeka.

Alex Trebek Legacy Fellowship to jeden z wielu sposobów, w jaki przyjaciele i rodzina gwiazdy honorują i pamiętają niesławnego gospodarza telewizyjnego. Fundusze zebrane w imieniu Trebeka zostaną przeznaczone na pomoc edukatorom szkół wyższych i uniwersyteckich.

Bliscy Trebeka nadal łaskawie podkreślają jego życie, pamięć i życzenia. W pierwszą rocznicę śmierci prezentera telewizyjnego żona Trebeka podzieliła się ze światem jednym z „ostatecznych życzeń” męża. Na filmie widać, jak Trebek mówi o The National Compassion Challenge i znaczeniu zaangażowania się.

Dla tych, którzy znali lub byli fanami Trebka, ten ostatni akt dobroci nie był zaskoczeniem. Można śmiało powiedzieć, że popularny prezenter telewizyjny wywarł trwałe i pozytywne wrażenie na popkulturze i na świecie.

POWIĄZANE: Klasyczna koncentracja ’: Alex Trebek był na swoim zalotnym, zabawnym szczycie hostingowym na teleturnieju z lat 80.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button