Rozrywka

Pracownik McDonald’s dzieli się „prawdami” o łańcuchu – w tym, że kolejność znaków została „zapomniana”

Osoba, która twierdzi, że jest pracownikiem McDonalda, podzieliła się kilkoma „prawdami” na temat fast foodów.

Anonimowy pracownik McDonald’s z USA często dzieli się zakulisowymi fragmentami popularnej restauracji 3000 obserwatorów TikTok.

W klipie, który zyskał aż 3,7 miliona wyświetleń, domniemany pracownik ujawnił, co zajmuje najdłużej gotowanie – i skąd wiedzieć, kiedy „zapomniano” o zamówieniu.

Rzekomy pracownik z amerykańskiego oddziału twierdził: „Jeśli zostaniesz poproszony o czekanie dłużej niż 10 minut, zapomnieli o tobie.

Całkiem roszczenia! (Zdjęcie: mcdonaldstruths/TikTok) Przeczytaj więcej pokrewnych artykułów Czytaj więcej powiązanych artykułów

„Najdłuższy czas gotowania to kanapka z kurczakiem po siedmiu minutach, wliczając w to pakowanie.

„Jeśli przekazanie Ci torby zajmie im więcej niż trzy minuty, zapomnieli o tobie”.

W komentarzach wiele osób poparło rzekomego pracownika i jego roszczenia.

Jedna osoba skomentowała: „Pracowałam w maccie przez prawie dwa lata. Tak jest przez większość czasu. Jest dziwny przypadek, że ktokolwiek jest po stronie kurczaka, nie włożył wystarczająco dużo, kiedy zabrakło, aby pomieścić. Ale to nieczęsto”.

Inny użytkownik dodał: „Prawda, jeśli wszyscy wokół ciebie otrzymują twoje zamówienia – a ty nie zamówiłeś niczego wegetariańskiego, co zwykle trwa dłużej – to po prostu zapomnieliśmy”.

Użytkownicy TikTok mieli wiele do powiedzenia na temat klipu wymierzonego w McDonald’s (Zdjęcie: SWNS)

Trzecia osoba wyraziła głos: „Kiedyś pracowałem w McDonald’s i nie będę kłamać, ile razy ktoś mnie o coś zapytał, powiedziałem, że będę miał z nimi rację i nigdy nie byłem”.

Ktoś inny podzielił się: „Dosłownie się wydarzyło. Dziewczyna wybiegła do mnie i powiedziała „przepraszam, że o tobie zapomnieliśmy”. Moje zamówienie było świeże i prawidłowe.

Jednak osoby podające się również za pracowników sieci fast foodów nie były do ​​końca przekonane do zeznań w klipie.

Jeden z użytkowników powiedział: „Jeśli trwa to dłużej niż 10 minut, oznacza to, że jesteśmy zajęci. Nieczęsto zapominamy o klientach.”

Drugi stwierdził: „Um, czy zapominamy o niezliczonych zamówieniach, które ich czekały?”

Inny napisał: „Pracuję w gastronomii i to NIE jest to. Powodem długiego oczekiwania jest to, że zostaliśmy uderzeni, a ty jesteś niecierpliwy.

A czwarta osoba wyraziła: „Jak zapominają, gdy jest to na ekranie komputera?”

Daily Star skontaktował się z McDonald’s w celu uzyskania komentarza.

Otrzymuj wszystkie najważniejsze wiadomości dotyczące stylu życia prosto do swojej skrzynki odbiorczej. Zapisz się na bezpłatny biuletyn dotyczący zdjęć Daily Star Hot To

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button