Rozrywka

Prawda o czasie głosu Natashy Bure

Pojawienie się jako uczestniczka „The Voice” nie obyło się bez bardziej przerażających momentów dla Natashy Bure. W lutym Natasha zastanawiała się nad tym doświadczeniem podczas przemawiania w podcaście „Rozmowy z Olivią Jade”, według People. Performerka wyjaśniła, że ​​rady jej matki, gwiazdy „Full House”, Candace Cameron Bure, zmotywowały ją do udziału w serialu konkursowym, gdy była późną nastolatką. „Jedynym powodem, dla którego kontynuowałem, było to, że moja mama powiedziała mi coś w stylu:„ Jeśli nadarzy się okazja, która cię przeraża, powinieneś powiedzieć tak tylko dlatego, że cię to przeraża ”- powiedziała.

Natasza dodała, że ​​„miała najgorsze nerwy” [her] życie” i „szlochał [her] eyes out” przed zaśpiewaniem w „The Voice”, co wynikało z tego, że po raz pierwszy została oceniona przez większą publiczność. „Bardzo mnie przerażała świadomość, że wszyscy będą to oglądać” – powiedziała Natasha. Choć ujawniła, że ​​jest teraz „ustraszona”. ” przez swoje występy w „The Voice”, Natasha nazwała to „dobrym, rosnącym doświadczeniem” w swojej karierze.

Od tego czasu Natasha nadal publicznie dzieli się swoimi talentami wokalnymi, w tym publikuje na Instagramie wideo z 2019 roku, w którym wyśpiewuje „If This is Love” Ruth B. Ponadto podąża za swoją drugą pasją aktorską.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button