Rozrywka

Prawda o tatuażu Jill Duggar

Jill Duggar po raz pierwszy doceniła sztukę ciała, robiąc sobie tymczasowy tatuaż z henny na dłoni w 2017 roku. W odpowiedzi na pytania swoich obserwatorów na Instagramie dotyczące atramentu ujawniła, że ​​dostała go na wystawie dla Indii podczas wizyty w muzeum . W październiku 2021 r. Rozmowa tatuażu zaczęła się ponownie, gdy Duggar udostępnił zdjęcia religijnych przesłań, które nabazgrała na dłoni i nadgarstku. Czytali „Jezus tylko Jezus” i „On jest moim pokojem”.

Miesiąc później Instagrammer przewidział, że dawna gwiazda „Licząc na” dostanie coś trwale wyrytego na skórze, na co Duggar odpowiedział: „Być może… będzie musiał zdecydować, który, gdzie i nabrać odwagi… ja chwilę. lol.” Następnie omówiła tę możliwość w Q&A na kanale YouTube, którą dzieli się z mężem, mówiąc: „Biblijnie nie sądzę, że jest z tym coś nie tak”. Zasugerowała jednak, że zrobienie tatuażu wymaga wiele przemyśleń i przemyśleń, wskazując: „To trwała rzecz”.

Duggar wyznała, że ​​boi się igieł, mówiąc, że samo przekłucie nosa było dla niej trudne. Wyraziła również pewne zaniepokojenie tym, jak bardzo zaszkodzi tatuowanie i jak długo potrwa ten proces. Ale chociaż może mieć pewne zastrzeżenia co do pójścia pod igłę, doszła do wniosku: „Jestem bardzo sentymentalną osobą, więc mogłabym zobaczyć, jak zrobię sobie tatuaż”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button