Rozrywka

Prawda o związku Willa Smitha z jego najstarszym synem

Chociaż to jego młodsze dzieci – Jaden i Willow – mają większe znaczenie, Will Smith faktycznie miał mniej znanego syna w 1992 roku ze swoją pierwszą żoną, Sheree Zampino, z którą był żonaty od 1992 do 1995 roku. Ich syn Trey został nazwany na cześć Willa, ponieważ nazwisko Treya to Willard Carroll Smith III, zgodnie z IMDb. Trey prawdopodobnie dokonał swojego pierwszego wielkiego przełomu w 1998 roku, kiedy zagrał w teledysku do „Just the Two of Us”, piosenki napisanej i wykonywanej wspólnie przez jego ojca o związkach między ojcami i synami. Film zawierał również żonę Willa, Jadę Pinkett Smith, która była wówczas w ciąży z ich synem Jadenem.

Następnie Trey pojawił się w wielu odcinkach „All of Us”, sitcomu stworzonego przez Willa i Jadę, luźno opartego na ich mieszanej rodzinie. Najstarszy syn Smitha ma również dobre relacje ze swoją macochą, która nawet złożyła mu serdeczne i publiczne hołdy w jego urodziny. W 2021 nazwała nawet Treya „bonusowym synem”.

W 2019 roku Will ujawnił również, że kręcił parodie „Matrixa” o nazwie „Treytrix”, w których Trey musiał bronić swojej rodziny przed złą wolą, zdeterminowaną, by go zabić. Udostępnił nawet przykład jednego z filmów na swojej stronie na Instagramie. Jednak pomimo ich zdrowej więzi, związek między słynnym duetem ojciec-syn nie zawsze był tak silny.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button