Rozrywka

Prawdziwy powód, dla którego książę William i Kate Middleton przywieźli swoje dzieci na pogrzeb królowej

Królewscy fani zobaczyli dziewięcioletniego księcia Jerzego i siedmioletnią księżniczkę Charlotte po raz pierwszy podczas oficjalnego okresu żałoby królowej w poniedziałek, gdy uczestniczyli w jej pogrzebie.

WIĘCEJ: Ujawniono urocze przezwisko księcia Jerzego, księżniczki Charlotte i księcia Louisa dla królowej małżonki Camilli

Książę William i księżna Kate postanowili chronić swoje maleństwa przed emocjonalnymi ceremoniami z ostatnich dziesięciu dni, a królewska redaktorka HELLO!, Emily Nash, wyjaśniła, dlaczego wybrali pogrzeb Jej Królewskiej Mości jako czas na ich dzieci.

Ładowanie gracza…

OBEJRZYJ: Redaktor królewski HELLO! Emily Nash ujawnia, dlaczego książę George i księżniczka Charlotte wzięli udział w pogrzebie królowej

Emily powiedziała: „Myślę, że decyzja Williama i Kate o sprowadzeniu George’a i Charlotte miała na celu uhonorowanie swojej prababki jako członków jej rodziny jako jej ukochanych prawnuków, z czego była bardzo dumna.

„Ale wysłał także przesłanie jedności i ciągłości, które są tak ważne dla monarchii.

ZOBACZ: Księżniczka Charlotte mówi księciu George’owi, aby pokłonił się trumnie królowej

WIĘCEJ: 21 razy królewskie dzieci zostały przyłapane na tym, że są niegrzeczne w miejscach publicznych

„Chodziło to również o pokazanie króla, jego następcy, księcia Williama, a także księcia Jerzego, który jest teraz drugi w kolejce do tronu.

„Myślę, że to naprawdę wysyła światu symbol ciągłości”.

George i Charlotte widziano po raz pierwszy

Wyjaśniła również: „Myślę, że William i Kate długo i ciężko zastanawiali się nad tym, oczywiście bardzo dbają o prywatność swoich dzieci, a książę William przeszedł pogrzeb własnej matki w młodym wieku i zrozumiał trudności że to spowodowało, że on i jego brat będą bardzo ostrożni w jego decyzji.

„Myślę, że to było naprawdę interesujące, że zdecydował się stanąć obok dzieci w procesji. Na rozkaz nabożeństwa zrozumieliśmy, że dzieci będą szły za rodzicami, ale w rzeczywistości szły cztery ramię w ramię, co było bardzo ochronnym gestem od Williama i Kate”.

Księcia Ludwika nie widziano ze swoim starszym rodzeństwem, co najprawdopodobniej dotyczy jego młodego wieku.

Dołączyli do swoich rodziców, księcia Williama i księżnej Kate

Emily powiedziała: „Myślę, że czteroletni książę Ludwik jest prawdopodobnie zbyt młody, aby zrozumieć, co się działo w ciągu ostatnich dziesięciu dni.

„Wyobrażam sobie, że był pod dobrą opieką, być może przez nianię, którą książę i księżna Walii mieli od wielu lat, ale nie sądzę, żeby obserwował.

„Wyobrażam sobie, że jest to dość trudne do wytłumaczenia, szczególnie jeśli twoich rodziców nie ma w pobliżu”.

Upewnij się, że nigdy nie przegapisz KRÓLEWSKIEJ historii! Zapisz się do naszego biuletynu, aby otrzymywać wszystkie wiadomości o gwiazdach i królach bezpośrednio na Twoją skrzynkę odbiorczą.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button