Rozrywka

„Prawnik z Lincolna” i „Bosch: Dziedzictwo” mają poważny potencjał crossover

TL; DR:

  • Netflix Prawnik Lincolna i Freevee Bosch: Dziedzictwo są oparte na postaciach z dwóch różnych serii książek Michaela Connelly’ego.
  • Prawnik Lincolna skupia się na adwokatu o imieniu Mickey Haller, podczas gdy Bosch: Dziedzictwo dotyczy detektywa Harry’ego Boscha.
  • Chociaż Mickey Hallaer i Harry Bosch istnieją we wszechświecie w książkach Connelly’ego, między tymi dwoma programami nie będzie żadnego połączenia.
„src=”https://www.youtube.com/embed/au06yHMuMGc?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

POWIĄZANE: Obsada „Bosch” Spinoff: Trzy oryginalne gwiazdy powracają w „Bosch: Legacy”

Harry Bosch i Mickey Haller nie połączą się w najbliższym czasie, przynajmniej na małym ekranie. Chociaż postacie istnieją w tym samym wszechświecie w książkach autora Michaela Connelly’ego, nie będą wchodzić w interakcje w dwóch nowych programach opartych na pracy autora: Netflix’s Prawnik Lincolna i Freevee Bosch odkręcić Bosch: Dziedzictwo.

Harry Bosch i Mickey Haller są przyrodnimi braćmi w książkach Michaela Connelly’ego

Harry Bosch zadebiutował w książce z 1992 roku Czarne Echo. Ponad dekadę później Connelly przedstawił postać Mickeya Hallera w: Prawnik Lincolna. Haller jest przyrodnim bratem Boscha, chociaż obaj nie znali się jako dzieci. Obaj mają tego samego ojca, odnoszącego sukcesy obrońcę.

W książkach Connelly’ego Bosch i Haller od czasu do czasu wchodzą w interakcje, pomimo niechęci detektywa do obrońców. W drugiej księdze Hallera Mosiężny werdykt, Bosch prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa prawnika, który zostawił swoją praktykę Hallerowi. Ta książka jest podstawą pierwszego sezonu serialu Netflix. Haller jest także drugorzędną postacią w Niewłaściwa strona pożegnania, który zainspirował Bosch: Dziedzictwodebiutancki sezon.

„The Lincoln Lawyer” i „Bosch: Legacy” nie przejdą

[L-R] Manuel Garcia-Rulfo jako Mickey Haller w „The Lincoln Lawyer”; Titus Welliver jako Harry Bosch w „Bosch: Dziedzictwo” | Lara Solanki/Netflix © 2022; Tyler Złoty/Amazon Freevee

Pomimo potencjału crossover między Prawnik Lincolna oraz Bosch: Dziedzictwo, dwa programy się nie przecinają. Dzieje się tak, ponieważ pierwsze strumienie są dostępne w serwisie Netflix, a drugie są dostępne w usłudze FreeVee firmy Amazon. (Bosch: Dziedzictwo jest spinoffem Prime Video Boschktóry zakończył się w 2021 r.)

„Ponieważ mamy konkurencyjne studia, nie będzie to miało znaczenia w programach. Rozumiem” – powiedział Connelly w wywiadzie dla AARP. „Ale jeśli połączymy Amazon i Netflix, moglibyśmy również rozwiązać problem pokoju na świecie”.

Aktor Harry’ego Boscha, Titus Welliver, potwierdził, że nie będzie crossovera.

„Cóż, nie możemy, z powodu [bifurcated] prawa. Prawnik w Lincoln jest w Netflix i Bosch jest w Amazon, więc nie mogą zapylać krzyżowo” – wyjaśniła w wywiadzie dla TVLine. „Ale to jest coś, z czym wszyscy się zmagaliśmy, i to działa w obie strony. Musieliśmy zrobić to samo dalej Bosch z postacią Hallera.”

Connelly bierze udział w obu programach

„src=”https://www.youtube.com/embed/RxHjLPDVSko?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Chociaż Haller i Bosch nie spotkają się na ekranie, twórca postaci jest ściśle zaangażowany w oba programy.

„​Jestem w pokoju pisarskim [in Lincoln Lawyer and Bosch]”, powiedział AARP. „To naprawdę miejsce, w którym mogę wnieść swój wkład. Nie wiem nic o kątach kamery, oświetleniu, a nawet aktorstwie. Nie angażuję się w castingi; Pozwalam ludziom, którzy wiedzą o wiele więcej niż ja, robić takie rzeczy. Ale znam te postacie, więc mogę wnieść swój wkład w pokój pisarza. Więc tak, jestem zaangażowany. Napisałem odcinki w obu programach”.

Prawnik Lincolna jest transmitowany na Netflix od 13 maja. Nowe odcinki Bosch: Dziedzictwo streamuj na Freevee w piątki do 27 maja.

Sprawdzić Ściągawka z Showbiz na Facebooku!

POWIĄZANE: Spinoff „Bosch” zawiera niespodziankę w postaci 2 ulubionych przez fanów postaci

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button