Rozrywka

Premiera 8 sezonu „Southern Charm”: ujawnione połączenie Naomie i Craiga, Kathryn eksploduje na imprezie Great Katsby

Zaczynam z hukiem! The Południowy urok obsada przyniosła dramat – i walki – podczas premiery 8 sezonu w czwartek, 23 czerwca.

Serial Bravo rozpoczął kręcenie późnym latem 2021 roku i wszystkie oczy były skupione Kathryn Dennisktóra obchodziła swoje 30. urodziny oraz Naomie Olindoktóry fani widzieli ostatnio w sezonie 6, który został wyemitowany w 2019 roku.

Po jej odejściu, 29-letnia Naomie przeprowadziła się do Nowego Jorku wiosną 2021 r. ze swoim ówczesnym chłopakiem Metul Szach tylko po to, by rozstać się wkrótce po tym, jak dowiedział się, że był niewierny.

„Myślę, że największym na wynos było po prostu zachowanie bardzo silnego poczucia siebie i nie zatracenie poczucia siebie w związku” – powiedziała wyłącznie Naomie. Nas tygodniowo przed premierą spektaklu. „Myślę, że z moim typem osobowości i innymi rzeczami, mam tendencję do przekształcania się we wszystko, co myślę, że osoba przede mną chce i tracę moje prawdziwe, autentyczne ja w tym procesie. I myślę, że wiele osób przez to przechodzi”.

Założycielka L’Abeye wyjaśniła dalej, jak znalazła się z powrotem w Charleston w Południowej Karolinie podczas pierwszych minut czwartkowej premiery. Naomie powiedziała żartobliwie pal Venita Aspen„Niektórzy z nas osiągnęli szczyt w liceum”, patrząc wstecz na trajektorię jej życia.

„Myśl o powrocie była przygnębiająca” – zdradziła podczas jazdy na tenisa. Naomie zauważyła, że ​​stała się „naprawdę upokorzona, bardzo szybko” po tym, jak dowiedziała się, że Metul ją postawił.

Po rozstaniu Naomie ponownie nawiązała kontakt z byłym chłopakiem Craig Conoverz którym umawiała się przez trzy lata, zanim nazwała to zrezygnowała w 2017 roku. Pomimo ominięcia tematu podczas czwartkowego występu, oboje w końcu przyznali się do podrywania się w Las Vegas, a Naomie najwyraźniej wciąż ma pewne uczucia.

„Dwa miesiące temu pojechałem do Vegas z kilkoma przyjaciółmi. Tak, to znaczy, spotkaliśmy się – powiedziała Naomie do kamer, dając do zrozumienia, że ​​byli znowu byli intymni.

Craig ze swojej strony okłamał pal Austen Kroll o spisku po tym, jak został wcześniej spalony przez 35-letniego Austena, kiedy wyjawił wiele sekretów z przeszłości. 33-letnia założycielka Sewing Down South była oficjalnie dziewczyną-chłopakiem z Paige DeSorbo podczas kręcenia sezonu 8, ale po prostu widywał ją od niechcenia w czasie połączenia jego i Naomie.

Jednak dramat Naomie i Craiga nie był jedyną rzeczą, która sprawiła, że ​​powrót Francuza do Charlestonu stał się popularnym tematem rozmów. Po poinformowaniu 30-letniej Kathryn, że powinna się wstydzić za rzekome rozpoczęcie plotki, że Kamerzysta Eubank’ mąż, Jason Wimberly, miał kochankę w 2020 roku, Naomie była po złej stronie Kathryn. (Cameran, która opuściła serial po 6 sezonie, zaprzeczyła zarzutom dotyczącym jej męża.)

Obie panie skonfrontowały się na temat incydentu podczas imprezy Great Katsby u Kathryn w czwartkowym odcinku i nie poszło dobrze.

– Myślałem, że cały twój gówno to, że jesteście uprzejmi? Paige, 29 lat, powiedział Madison LeCroy po tym, jak byłem świadkiem krzyczącego meczu pomiędzy Naomie i Kathryn podczas potyczki. „Widzisz, w Nowym Jorku mówimy po prostu „P…k you”. A potem odchodzimy. Ale wy… cholera, zostańcie.

Przewiń w dół, aby zobaczyć największe momenty z premiery 8. sezonu:

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button