Rozrywka

Premiera „Chrisley Knows Best” ma fanów, którzy ponownie opłakują śmierć ciotki Francis

Jest wiele do powiedzenia na temat rodziny Chrisleyów, gdy ich serial telewizyjny Chrisley Knows Best powrócił na swoją premierę w środku sezonu 23 czerwca 2022 r. Todd i Julie Chrisley zostali niedawno skazani za uchylanie się od płacenia podatków, ale USA nadal emitują 10. sezon ich przebojowy serial, który został nakręcony przed werdyktem. Wokół serialu zaczęły krążyć pogłoski o anulowaniu, ale nic nie jest jeszcze pewne.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Ale kolejną ważną rzeczą, o której fani wciąż myślą, jest śmierć ciotki Todda Francisa, która powracała w serialu rzeczywistości USA Network. Francis zmarł 17 marca 2022 roku w wieku 85 lat, a jej wpadki na temat Chrisley Knows Best (szczególnie z jej siostrą i mamą Todda, Nanny Faye Chrisley) były punktem kulminacyjnym.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o niesamowitości Francisa Chrisleya i o tym, jak Todd złożył hołd swojej ukochanej ciotce. Bez niej przedstawienie nie będzie takie samo.

Źródło: Zrzut ekranu/USA

Todd Chrisley i Francis Chrisley o „Chrisley wie najlepiej”

Artykuł jest kontynuowany pod ogłoszeniem Kto zginął na „Chrisley Knows Best”? Poznać ciotkę Todda Chrisleya, Francisa?

Francis Chrisley był ciotką Todda Chrisleya i siostrą Faye Chrisley. Wystąpiła w kilku odcinkach Chrisley Knows Best, zwykle z Niania Faye. Razem utworzyli swój własny patrol sąsiedzki (w komplecie z mundurami i własnym wózkiem golfowym). Podobnie jak Faye, Francis był pełen życia i nie pozwolił, by cokolwiek ją spowolniło.

Ale nie wszystkie najlepsze momenty Francisa były dla Faye jako partner w zbrodni. Kolejna przezabawna część dotyczyła Todda, który próbował pouczyć swoją ciotkę Francis na temat chorób przenoszonych drogą płciową. Zrozumiałe, że nie poszło dobrze. Chociaż Francis nie pojawiała się w serialu tak często jak Faye, za każdym razem, gdy się pojawiała, publiczność wiedziała, że ​​wydarzy się coś zabawnego.

Artykuł jest kontynuowany pod ogłoszeniemCo się stało z ciotką Todda Chrisleya, Francisem Chrisleyem?

Przyczyna śmierci Francisa Chrisleya nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona. Niektóre doniesienia medialne twierdzą, że walczyła z rakiem, ale nie zostało to wspomniane, gdy Todd złożył hołd swojej ciotce na Instagramie w dniu jej śmierci.

„Była jedną z najbardziej niesamowitych kobiet w historii” – powiedział – „i najlepszą przyjaciółką mojej matki”.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Todda Chrisleya (@toddchrisley)

Ta przyjaźń i miłość Francisa Chrisleya do życia zabłysły w filmie Chrisley wie najlepiej. Na pewno będzie za nią tęsknić nie tylko jej rodzina i bliscy, ale także fani, którzy dorastali w jej objęciach i doceniają jej poczucie przygody. Kto jeszcze po 80. chodziłby na lekcje tańca burleski? Obyśmy wszyscy mieli ducha takiego jak Franciszek.

Chrisley Knows Best będzie emitowany w czwartki o 21:00 czasu wschodniego w USA Network.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button