Rozrywka

Premiera „Jersey Shore: Family Vacation” ujawnia szczegóły dotyczące rozwodu Angeliny Pivarnick i Chrisa Larangeiry

Premiera Jersey Shore: rodzinne wakacje daje fanom wgląd w związek Angeliny Pivarnick i Chrisa Larangeiry, zanim złożył wniosek o rozwód w styczniu 2022 roku. Angelina była dość otwarta na temat swojego małżeństwa, gdy pierwsza połowa sezonu 5 została wyemitowana na początku tego roku, a nawet podzieliła się informacjami o jej separacji. Teraz fani jeszcze bliżej przyglądają się schyłkowi małżeństwa Angeliny i Chrisa.

Chris Larangeira i Angelina Pivarnick | Santiago Felipe/WireImage

Chris Larangeira pojawia się w premierze „Jersey Shore: Family Vacation”

W premierze sezonu 5B Chris i Angelina przeprowadzają się do jej nowego domu, który kupiła pod koniec 2021 roku. Angelina wspomina, o ile lepiej szło im po podróży na Florydę, ale twierdzi, że po tym Chris nie zwracał na nią większej uwagi .

Współlokatorzy Angeliny zatrzymują się na wycieczkę po jej nowym domu, a Chris jest tam, aby pochwalić się domem, wraz z niedokończoną piwnicą i stawem z karpiami koi. Jednak jego pojawienie się w Jersey Shore: rodzinne wakacje premiera nie trwa długo. Tuż przed Bożym Narodzeniem, kiedy kręcono serial, Chris wyprowadził się z domu Angeliny.

Chris i Angelina wdali się w bójkę, zanim wyszła, aby nakręcić „All Star Shore”

Angelina dołączyła do Wszystkie Gwiezdne Wybrzeże obsada, serial konkursowy, w którym występują gwiazdy reality TV ze wszystkich Jersey Shore spin-offy. Spektakl został nakręcony pod koniec 2021 roku, a jak ujawnia Angelina w JSFV Premiera, ona i Chris pokłócili się przed wyjazdem.

„Był jak 'P*** ty, s***, mam nadzieję, że zginiesz w pierdolonej katastrofie lotniczej’” – mówi do kamer Angelina. „To nie jest pieprzone małżeństwo” – dodała, powołując się na to, jak mało uwagi poświęcił jej Chris, zanim wsiadła do samolotu. Podczas podróży Angelina powiedziała, że ​​nie ma zbyt wiele kontaktu z Chrisem.

Angelina spędziła Boże Narodzenie sama po nakręceniu „All Star Shore”

Kiedy Angelina wróciła z kręcenia Wszystkie Gwiezdne Wybrzeże w Hiszpanii Chrisa „nigdzie nie można było znaleźć”. Angelina powiedziała, że ​​jego brak obecności był „doskonałym przedstawieniem tego, jak [their] związek jest całością”.

The Jersey Shore Święta Bożego Narodzenia gwiazda spędziła ze swoją siostrą Alyssą. „Przysięgam, że w tym roku byłabym sama na Boże Narodzenie, gdyby nie moja siostra” – mówi Angelina w odcinku. „Dzięki Bogu za nią”.

Jak Angelina mówi Alyssie, myślała, że ​​jej związek z Chrisem „zmienia się na lepsze”, podczas gdy Jersey Shore: rodzinne wakacje kręcił na Florydzie. Chris wybrał się w podróż z Angeliną i oboje dokonali przełomu w swojej komunikacji z pomocą eksperta od seksu.

Jednak walka, w którą się wdali, zanim Angelina wyjechała do Hiszpanii, zmieniła sytuację. Później w premierowym odcinku współlokatorzy dowiadują się, że Angelina wybrała się z jedną z nich na wycieczkę do Cancun w Meksyku Wszystkie Gwiezdne Wybrzeże współ-gwiazd (którzy nazywali ją „amorem” i komplementowali ją podczas kręcenia), Luis „Potro” Caballero. Angelina mówi Wszystkie Gwiezdne Wybrzeże obsada zrobiła dużo „podłączania”, ale nie ujawniła wyłącznie, czy ona i Luis mieli relacje.

Angelina Pivarnick twierdzi, że ma potępiające teksty od Chrisa w premierze „Jersey Shore: Family Vacation”

Przed premierą Angelina obiecała, że ​​fani otrzymają odpowiedzi na temat jej związku z Chrisem w nowym sezonie Jersey Shore: rodzinne wakacje. Podczas odcinka nazywa Chrisa „rakiem” i dodaje:

„Mam tak wiele SMS-ów w telefonie, że ludzie powiedzieliby…„ Po co, do cholery, zostałeś z tym facetem?”

Angelina Pivarnick, „Jersey Shore: rodzinne wakacje”

W rozmowie ze swoją siostrą Angelina porównuje Chrisa do mężczyzny, jakim był jej ojciec, gdy dorastali. „Nie wiem, ile razy widziałam tatę krzyczącego na mamę” – mówi Angelina. „To była niestabilność odkąd się urodziliśmy”.

„Pod wieloma względami przypomina mi mojego ojca”, Angelina ze łzami w oczach mówi do kamer. Pod koniec odcinka, Angelina zaprasza Deenę Cortese na wino i sesję rozlewania herbaty. Mówi, że Deena Chris się wyprowadziła i prosi, aby informacje pozostały między nimi – na razie.

Zobacz, jak potoczy się reszta historii Angeliny. Zegarek Jersey Shore: rodzinne wakacje w MTV każdego Jerzday o 20:00 ET.

POWIĄZANE: „Jersey Shore: Family Vacation”: 3 rzeczy, które spowodowały dramat w pierwszej połowie sezonu 5

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button