Rozrywka

Prezent od królowej Elżbiety II dla prawnuków, który sprawi, że nigdy jej nie zapomną

Zmarła królowa Elżbieta II mieszkała w Royal Lodge w Windsor w dzieciństwie ze swoją siostrą księżniczką Małgorzatą, a było jedno miejsce, w którym siostry spędzały większość czasu: dom zabaw.

ZOBACZ: Jak książę William i księżna Kate pomagają swoim dzieciom radzić sobie ze smutkiem w domu

W 1932 roku, kiedy królowa miała sześć lat, mieszkańcy Walii podarowali jej niesamowity domek do zabawy naturalnej wielkości z bieżącą wodą, elektrycznością, w pełni funkcjonalną kuchnią i łazienką oraz salonem i sypialnią.

Ładowanie gracza…

OBEJRZYJ: Kiedy następnym razem zobaczymy prawnuki królowej?

Następnie Księżniczka Elżbieta i Księżniczka Małgorzata były często fotografowane w domu i wokół niego, pokazując okna z białymi ramami, dopasowane drzwi i dach kryty strzechą. Dom otoczony jest ceglanym murem z dwoma betonowymi kulami i prowadzi do ogrodu.

WIĘCEJ: Dom królowej w Pałacu Buckingham to w zasadzie bajka

CZYTAJ: Słodko-gorzki kamień milowy dla księcia Jerzego, księżniczki Charlotte i księcia Louisa

Królowa obok swojego teatru w 1933

Rodzina królewska zwykle nie jest w stanie przyjąć prezentów publicznych ze względów bezpieczeństwa, ale ponieważ dom został przekazany samej królowej, w przeciwieństwie do Royal Collection Trust, była w stanie zatrzymać go jako swój własny.

Szybko do przodu 80 lat, a imponujący dom zabaw jest teraz używany przez wnuki i prawnuki królowej, w tym dzieci księcia i księżnej Cambridge, książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis, a kiedy książę Harry i Meghan Markle wrócili z USA i w Wielkiej Brytanii ich syn Archie Harrison Mountbatten-Windsor.

Dzieci z Walii będą szczególnie skłonne cieszyć się specjalnym prezentem od prababki, biorąc pod uwagę ich ostatnią przeprowadzkę do Adelaide Cottage, zaledwie dziesięć minut spacerem od królewskiej rezydencji zmarłego monarchy w Windsorze.

Książę Karol również lubił bawić się w domu w dzieciństwie

Wnuczka królowej, księżniczka Beatrice, opowiadała wcześniej o swoich doświadczeniach z teatru w dzieciństwie, a nawet pomogła go wyremontować w 2012 roku. kuzynów i jest to wielka rodzinna uczta” – powiedziała Andrew Marrowi w filmie dokumentalnym The Diamond Queen.

„To najbardziej efektowny dom wendy w historii, ale jest naprawdę piękny, a to, co teraz widzisz, jest po rocznym procesie renowacji. a szkło zostało stworzone specjalnie dla domu.”

Jej dom zabaw odziedziczyły prawnuki królowej

I chociaż królowa mogła przejść już fazę teatru, Beatrice dodała: „Nadal lubi wracać i odwiedzać. Babcia była bardzo pewna, że ​​ze względu na wszystkie tkaniny chce bardzo małych projektów.

„To taki mały dom, że chciała mieć małe kwiaty i wzory. Jest piękny. Miałam szczęście, że tu się bawiłam, a teraz babcia jest prababcią, więc teraz mogą się tym cieszyć również prawnuki”.

Upewnij się, że nigdy nie przegapisz KRÓLEWSKIEJ historii! Zapisz się do naszego biuletynu, aby otrzymywać wszystkie wiadomości o celebrytach, królewskich i lifestylowych bezpośrednio na Twoją skrzynkę odbiorczą.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button