Rozrywka

Pro-putinowska MILF „Matka Rosja” twierdzi, że wojska Kremla „wyzwalają” Ukrainę

Pro-Putinowski model rosyjski podwoił się w sprawie barbarzyńskiej inwazji jej kraju na Ukrainę i twierdzi, że jej wojska „wyzwalają” Ukraińców.

Odkąd Rosja najechała Ukrainę w lutym, popularność Putina zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz Rosji spadła, a wielu jego znanych towarzyszy porzuciło wszelkie związki z nim.

Jednak Putin wciąż ma jedną cheerleaderkę w postaci modelki fitness Olgi Kurkulin, która nazywa siebie Matką Rosją.

Olga zamieściła w całym konflikcie serię pikantnych zdjęć na poparcie jego krwawej wojny.

Samozwańcza światowej klasy lekkoatletka, trenerka fitness, fizjoterapeutka i kobieta motywacyjna. Mieszka w Izraelu, ale z dumą twierdzi, że pochodzi z Moskwy.

Putin wciąż ma sojuszników (zdjęcie: Getty Images) Przeczytaj więcej pokrewnych artykułów Czytaj więcej powiązanych artykułów

Kiedy jest poza domem, często można ją zobaczyć w dziwnych pro-putinowskich koszulkach, a z wyglądu pozostałych jej postów widać, że wypija resztę kremlowskiego Kool-Aid.

Olga wielokrotnie nazywa nielegalną inwazję Putina mianem wojny patriotycznej i dzieli się dziwnymi filmami rzekomo z frontu.

Podpisując jeden ze starców przemawiających do żołnierza, Olga napisała: „W wyzwolonym Mariupolu weteran Wojny Ojczyźnianej dziękuje rosyjskiemu żołnierzowi za uratowanie go i za to, że teraz jest możliwość swobodnego świętowania i noszenia zasłużone nagrody.”

Olga wyrobiła sobie markę dzięki swoim treściom (Zdjęcie: instagram.com/olyushkakurkulina)

Olga twierdzi również, że Ukraińcy, których uroczo nazywa „nazistowskimi najeźdźcami”, zakazali obchodów Dnia Zwycięstwa, który jest rosyjskim odpowiednikiem Dnia D.

Jest to oczywiście zrozumiałe, biorąc pod uwagę okoliczności, ale nie pozwól, aby rzeczywistość stanęła na drodze propagandy eh Olga!

Kiedy nie rozpowszechnia niebezpiecznej propagandy ani nie opowiada o tym, jak bardzo kocha Rosję, Olga zabawia legiony oddanych fanów sugestywnymi obrazkami.

Model jest uwielbiany przez wielu jej fanów online (Zdjęcie: instagram.com/olyushkakurkulina) Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Niezależnie od tego, czy jest ubrana w bikini, z błyskającym tyłkiem, czy też leżąc całkowicie naga rozpostarta na podłodze, Olga wie, jak grać przed publicznością, z której wielu wydaje się być nią całkowicie zakochanych.

Odpowiadając na jedno z jej zdjęć, fanka powiedziała: „Na tych zdjęciach wyglądasz jak piękna seksowna laleczka do pozowania”.

Inny bez tchu powiedział bez tchu: „Jesteś jak banan, chcę cię tylko rozebrać”.

Cóż, całkiem!

Aby być na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi wiadomościami, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button