Rozrywka

Prognozy Emmy 2022: Najlepszy serial dramatyczny

2022 Daytime Emmy to wielka noc dla gatunku telenoweli. Oprócz uhonorowania aktorów, nagrody honorują również najlepsze spektakle. Wybitny serial dramatyczny jest główną nagrodą, do której dąży każdy program, ale tylko jeden zdobędzie upragnione trofeum 24 czerwca.

Obsada i ekipa Szpitala Ogólnego I Michael Tullberg/Getty Images

Spojrzenie na nominowanych do 2022 Daytime Emmy za najlepszy serial dramatyczny

Nominowani do nagrody Daytime Emmy 2022 za serial dramatyczny składają się z czterech pozostałych oper mydlanych i miniserialu Poza Salem. Spinoff telenoweli NBC Dni naszego życia stał się ogromnym hitem wśród fanów i krytyków. To uczucie miłości w sezonie nagród z czterema nominacjami do Emmy. Mini-seria może być słabsza w wyścigu i musi stawić czoła ostrej konkurencji ze strony siostrzanego mydła i innych programów.

POWIĄZANE: Prognozy Emmy w 2022 roku: Najlepszy główny aktor w serialu dramatycznym

Młody i niespokojny miał fenomenalny rok ze swoimi historiami. Od ponownego spotkania Amandy Sinclair (Mishael Morgan) z jej biologiczną matką, po ślub Victorii Newman (Amelia Heinle) i Ashland Locke (Robert Newman), było wiele dramatów.

Piękna i Bestia miał wiele niespodzianek dla fanów w 2021 roku, w tym powrót Sheili Carter (Kimberlin Brown). Przywrócenie jednego z ich złoczyńców i posiadanie jej matki ukochanego bohatera Johna „Finna” Finnegana (Tanner Novlan) było jednym z najbardziej oszałamiających momentów.

Szpital Ogólny jest ostatnim nominowanym w tej kategorii i 14 razy zwyciężył. Telenowela ABC ma nadzieję dodać kolejne trofeum do swojej rosnącej listy wyróżnień. Mają dobry strzał z wybuchowym i łzawiącym dramatem, który mieli w 2021 roku.

„Młodzi i niespokojni” powinni wygrać w serialu dramatycznym

To będzie trudny wyścig dla serialu dramatycznego, a jak wiedzą fani, Emmy 2022 Daytime będzie miała kilka niespodzianek. Młody i niespokojny został skrytykowany za jego pisanie, ale serial wyciąga dramat w razie potrzeby.

Program porusza wiele problemów społecznych, a w zeszłym roku napisali historię o znęcaniu się i piciu alkoholu przez nieletnich. Faith Newman (Alyvia Lyn Lind) wymykająca się spod kontroli z powodu zastraszania prawie kosztowała ją życie. Fabuła była emocjonalna, a widzowie oklaskiwali przedstawienie w serialu ważnej kwestii.

„Szpital ogólny” zdobędzie nagrodę Daytime Emmy za serial dramatyczny w 2022 r.

Jeśli chodzi o ulubieńców Emmy, Szpital Ogólny jest ulubieńcem wyborców Akademii. Program jest rekordzistą pod względem większości zwycięstw i jest czołowym pretendentem do nagrody Daytime Emmy 2022. Ubiegłoroczna fabuła Nixon Falls z Niną Reeves (Cynthia Watros) i Sonnym Corinthosem (Maurice Benard) była jedną z jej najlepszych wątków.

Oprócz historii Niny i Sonny’ego, serial zakończył się 2021 śmiercią bohatera Port Charles, Jasona Morgana (Steve Burton). Telenowela ABC tworzy momenty oszałamiające i przedstawiła jedne ze swoich najlepszych historii w zeszłym roku. Więc nie zdziw się, gdy ich imię zostanie wywołane pod koniec wieczoru.

POWIĄZANE: Prognozy Emmy w 2022 roku: Najlepsza główna aktorka w serialu dramatycznym

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button