Rozrywka

„Project Wolf Hunting”: aktor Seo In-guk wypuszcza awatar „wytatuowanego złego chłopca” do filmu

W ciągu ostatnich kilku lat widzieliśmy wszechstronność aktora Seo In-guka, który nagle stał się sławny, grając w romantycznym dramacie K z 2021 roku „Doom At Your Service” u boku Park Bo-young. Od grania mitologicznego stwora, który zakochuje się w człowieku, po bycie ekspertem od odwiertów zaangażowanym w napad na ropę w filmie „Pipeline” z 2021 roku, fani mogli zobaczyć dwie przeciwne bieguny postaci grane przez In-guka. Teraz, jako zwiastun filmu „Projekt Polowanie na wilka”, fani mogą zobaczyć Seo In-guka jako przestępcę z tatuażami na całym ciele, które przyprawiają o dreszcze, gdy śpiewają pochwały o jego wszechstronnych umiejętnościach aktorskich.

REKLAMA

Od 2022 roku Seo In-guk występuje w głównej roli w trwającej KBS K-dramie „Cafe Minamdang”, która opowiada o tajemniczych wydarzeniach, jakich doświadczył były profiler, który został szamanem. W serialu Seo In-guk gra Nam Han-joon, przystojnego profilera, który stał się oszustem. Wraz z wydaniem zwiastuna „Project Wolf Hunting” fani zwracają uwagę na niesamowity kontrast między dwiema postaciami granymi przez aktora, dzieląc się swoimi chełpliwymi odczuciami na temat przyszłości Seo In-guk jako aktora. „Project Wolf Hunting” ukaże się na całym świecie pod koniec września, ale przed premierą dokonał już szokującego osiągnięcia.

REKLAMA

CZYTAJ WIĘCEJ

Postać Kim Sae-ron „zabita” w programie Netflix „Bloodhounds” po jej kontrowersji pod wpływem DUI

Czy Han So-hee wszystko w porządku? Aktorka doznaje kontuzji twarzy podczas filmowania, fani chcą, aby „wkrótce wyzdrowiała”

REKLAMA

Project Wolf Hunting Seo In-guk zostaje zaproszony na Festiwal Filmowy w Toronto

5 sierpnia ukazał się zwiastun gwiazdy Seo In-guk „Project Wolf Hunting”. Film został oficjalnie zaproszony na 47. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Toronto w ramach sekcji Midnight Madness. To także pierwszy południowokoreański film zaproszony na festiwal po 16 latach. Film jest filmem akcji o przetrwaniu na twardo, który śledzi niebezpiecznych przestępców na statku towarowym, którzy są transportowani z Filipin do Korei Południowej, gdy wyzwalają złowrogą siłę po próbie ucieczki, która prowadzi do zamieszek.

REKLAMA

„The Monster” Bong Joon-ho, który wszedł na ekrany w 2006 roku, był ostatnim filmem zaproszonym na festiwal w Toronto, po którym jest „Project Wolf Hunting”. Nadchodzący film ma swoją premierę na 47. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto w Kanadzie 8 września, zanim zostanie oficjalnie udostępniony fanom na całym świecie. Mówiąc o sekcji, do której film został wybrany, Fine Cut, zagraniczny dystrybutor „Project Wolf Hunting”, powiedział: „Midnight Madness to sekcja, do której nie jest łatwo się zaprosić, ponieważ starannie wybrała około 5 do 6 filmy ze wszystkich gatunków na całym świecie każdego roku”.

REKLAMA

„Seo In-guk ma niesamowitą wszechstronność”

Fani dzielą się swoimi poglądami na temat aktorstwa Seo In-guka i roli, jaką zagra w „Project Wolf Hunting”, jak powiedział jeden z fanów: „W końcu są tutaj, omg i są na to tak podnieceni”. Inny fan powiedział: „wszechstronność #SeoInGuk jako aktora została udowodniona w tym zwiastunie filmowym Jong-Du (Seo In-Guk) to przestępca, który jest zaślepiony szaleństwem. Do-Il (Jang Dong-Yoon) to czerwony Interpol zauważony przestępca, z licznymi zarzutami.” Jeden z fanów powiedział: „Poza tym wątpię, czy jest tylko jeden seoinguk przed naszą erą, co jeśli jest ich wiele i działają na każdą postać, jego wszechstronność już doprowadza mnie do szaleństwa”. Inny powiedział: „#SeoInGuk ma niesamowitą wszechstronność jako aktor, naprawdę, wow. #ProjectWolfHunting”.

REKLAMA

Jeden z fanów powiedział: „Najlepszy aktor w całym wszechświecie jest dla mnie tylko i tylko #Seoinguk #Seoinguk #CafeMinamdangEp6, jego wszechstronność nigdy nie jest żartem”. Jeden z fanów pochwalił: „To jest CHORO, mam na myśli, że Inguk to ty??? Bcz odmawiam przyjęcia tej chorej prawdy”. Fan powiedział: „Moją nową obsesją są tatuaże Jong Doo”. Jeszcze jeden fan powiedział: „Oprócz aktorstwa Seo In Guk, nie mogę się doczekać skomplikowanego projektu tych tatuaży w jego CAŁYM CIALE”. Inny fan powiedział: „KREW + ŁAŃCUCHY + TATUAŻE + DŁUGIE WŁOSY + SEO W GUK?!?!??!?!?”

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button