Rozrywka

Proponowany handel daje Knicks 4-krotną gwiazdę dla 22-letniego Point Guard

Getty Kemba Walker z New York Knicks i Tyrese Maxey z Philadelphia 76ers.

New York Knicks ma kilka ciekawych decyzji do podjęcia tego lata. Przed darmową agencją i wszelkimi potencjalnymi przebojowymi transakcjami muszą najpierw przejść do wersji roboczej NBA. Na razie wybierają ogólnie 11. miejsce, ale to może ulec zmianie.

W ostatnich tygodniach Nowy Jork był zamieszany w wiele plotek o projektach. Jedną z głównych była pogłoska, że ​​spróbują wymienić się w drafcie i wybrać strażnika Purdue, Jadena Iveya. Ale jeśli tak się nie stanie, inną opcją jest handel i wyrzucenie części niechcianych pieniędzy.

Cóż, Grant Hughes z Bleacher Report właśnie zasugerował transakcję, która właśnie to zrobi. Zaproponował układ, który wysłałby Kembę Walkera i 11. wybór w drafcie do Chicago Bulls w zamian za 18. wybór i młodego rozgrywającego Coby’ego White’a.

Eksperyment Walkera w Nowym Jorku niestety nie powiódł się. Zanim nadeszła druga połowa sezonu, Walker nie był już w zespole. Teraz wygląda na to, że Knicks spróbuje porzucić swój kontrakt poza sezonem.

Hughes uważa, że ​​White pasowałby dobrze do Nowego Jorku, ponieważ dałoby mu to szansę na ożywienie kariery.

Potencjalne dopasowanie White’a w Nowym Jorku

Byki mają mnóstwo utalentowanych strażników na liście. W rzeczywistości mają tak wielu strażników, że białe byłyby czwartą lub piątą opcją w rotacji. Hughes wierzy, że w Nowym Jorku będzie miał więcej miejsca do rozwoju.

„Biały miałby większą rolę w New York Knicks, którzy potrzebują dostrzegania gróźb i twórców strzałów. W zależności od tego, co myślą o różnicy między wyborem 11 a 18, Knicks może uznać, że spadek draftu jest wart kłopotu dla gościa w bieli, który zszedł z planszy na 7. miejscu w 2019 roku” – napisał Hughes.

W minionym sezonie białe pojawiły się w 61 meczach dla Bulls, zdobywając średnio 12,7 punktu, 3,0 zbiórki i 2,9 asysty przy 43,3% strzelaniu z boiska i 38,5% strzelaniu zza trzypunktowej linii. Jego minuty na mecz spadły jednak, ponieważ w tym roku grał tylko 27,5 minuty.

Podczas gdy Bulls mogą nie chcieć Walkera w umowie, Hughes nie sądzi, że Knicks byliby skłonni rozstać się z innymi elementami, które pasowałyby do pensji White’a.

Problem byków z potencjalnym handlem

Hughes stwierdził, że Byki prawdopodobnie poproszą o Nerlensa Noela w tym handlu, a nie Walkera, ale ponieważ przyszłość Mitchella Robinsona jest niepewna, prawdopodobnie będą chcieli na razie oddać Noela.

„W idealnym świecie (dla Byków) przekonaliby Knicksów, by włączyli Nerlensa Noela zamiast Kemby Walkera jako odpowiednią pensję. Jednak w obliczu zbliżającej się wolnej agencji Mitchella Robinsona Nowy Jork może nie chcieć rozstać się z Noelem, który zapewnia ubezpieczenie w centrum i jest po prostu bardziej wartościowym graczem niż oficjalnie umyty Walker” – powiedział Hughes.

Ale teraz, kiedy wygląda na to, że Robinson wróci do Knicks, może zamiast tego byliby bardziej skłonni dołączyć Noela. To ułatwiłoby handel.

White mógłby zmienić swoją karierę w Nowym Jorku, a Knicks mogliby mieć szansę na rozwinięcie dawno utraconego rozgrywającego, którego zawsze pragnęli.

Więcej Heavy on Knicks News

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button