Rozrywka

Proponowany handel daje Lakersowi 51 milionów dolarów gwiazdy dla Kendricka Nunna i Talena Hortona-Tuckera

Getty Lakers napastnik Talen Horton-Tucker

Los Angeles Lakers zostali wezwani do dokonania transakcji w dniu draftu z udziałem Kendricka Nunna, Talena Horton-Tuckera i ich wyboru w pierwszej rundzie 2027 roku.

W artykule z 22 czerwca, Grant Hughes z Bleacher Report zasugerował, aby Lakers wymienili Nunn, Horton-Tucker i draft pick z 2027 r. na Toronto Raptors na Gary’ego Trenta Jr.

„Los Angeles Lakers nie mogli niczego uzyskać w terminie transakcji w 2022 r., wymachując powyższym pakietem, ale może będą mieli więcej szczęścia w nocy draftu” – napisał Hughes. „Te trzy aktywa — Nunn, Horton-Tucker i ten odległy gracz z pierwszej rundy — stanowią jedyne realistycznie ruchome elementy franczyzy i nie jesteś sam, jeśli myślisz, że dwaj zaangażowani gracze rozciągają normalną definicję słowa „aktywa”. trochę za daleko.

– Ale ten zawodnik pierwszej rundy z 2027 roku? To może mieć poważną wartość, biorąc pod uwagę ponure perspektywy Los Angeles w świecie post-LeBron James. To rodzaj losu na loterię, który mógłby przekonać Toronto Raptors do rozstania się ze strażnikiem kalibru początkowego, takim jak Trent, który natychmiast stał się najlepszym strzelcem za trzy punkty i obrońcą Lakersów.

Horton-Tucker pojawił się w 60 meczach dla Lakers w latach 2021-22. Uzyskował średnio 10,0 punktów, 3,2 zbiórki i 2,7 asyst, strzelając 41,6% z boiska, 26,9% zza łuku i 80,0% z linii rzutów wolnych. Pochodzący z Chicago zarobi 10,3 miliona dolarów w latach 2022-23.

Nunn w ogóle nie grał w 2021-22 z powodu siniaka kości w prawym kolanie. Według raportu Dave’a McMenamina z ESPN z 21 czerwca, strażnik decyduje się na ostatni rok swojego kontraktu z Lakers o wartości 5,3 miliona dolarów.

Hughes: Trent Jr. to typ gracza, którego potrzebują Lakers

Trent Jr. rozegrał 70 meczów dla Raptors w latach 2021-22. Swingman zdobył średnio 18,3 punktu, 2,7 zbiórki i 2,0 asyst i strzelił 41,4% z podłogi, 38,3% z zakresu 3 punktów i 85,3% z pasa charytatywnego.

Hughes uważa, że ​​23-letni Trent Jr. jest dokładnie takim typem gracza, jakiego Lakers potrzebują wokół supergwiazdy LeBrona Jamesa.

„Ze strony Lakersów chodzi o dodawanie talentów w krótkim okresie” – napisał Hughes. Trent, który w latach 2021-22 uzyskiwał średnio 18,3 punktu na mecz jako starter w pełnym wymiarze godzin, byłby znaczącym ulepszeniem w stosunku do obu odchodzących Lakersów i jest dokładnie typem wspierającego trójki i D, który zawsze działał dobrze u boku Jamesa. ”

Trent Jr. podpisał trzyletni kontrakt o wartości 51,8 miliona dolarów z Raptors w sierpniu 2021 roku. Zarobi 17,3 miliona dolarów w latach 2022-23 i ma opcję gracza o wartości 18,6 miliona na sezon 2023-24. Produkt Duke’a dobrze pasuje do Jamesa i Anthony’ego Davisów, ponieważ może rozciągnąć podłogę podczas strzelania na obwodzie.

Trent Jr. to 38,9% strzelec kariery spoza łuku. W latach 2021-22 zdobył rekordową liczbę 209 punktów za trzy punkty.

Lakers potrzebują więcej strzelców i rozgrywających

W artykule z 2 czerwca, Zach Buckley z Bleacher Report napisał, że Lakers potrzebują więcej strzelców i rozgrywających wokół Jamesa i Davisa. Trent Jr. pasowałby do tego rachunku, ponieważ ma 6 stóp i 5 cm wzrostu i jest niezawodnym strzelcem zza łuku.

„Najprostszą formułą na wielką wygraną z Jamesem jest otoczenie go strzelcami i pozwolenie mu na atak” – napisał Buckley. „To stawia przeciwników w sytuacji, w której nie da się wygrać po następnej. Zgromadź Jamesa, a on jest wystarczająco dobrym rozgrywającym, by znaleźć otwartych kolegów z drużyny. Zostań w domu na strzelcach, a zniszczy swój pojedynek.

„W nowoczesnym NBA jest wystarczająco dużo strzelanek, aby ten problem można było naprawić. Wyzwaniem jest jednak znalezienie strzelców wyborowych, którzy mogą przynieść coś innego do stołu. Posiadanie specjalisty, takiego jak Wayne Ellington, nie jest zbyt pomocne, gdy jego ograniczenia są zbyt duże, aby zapewnić mu regularną rolę rotacyjną”.

James i Davis potrzebują wokół siebie graczy, którzy potrafią strzelać, grać w obronie i zdobywać punkty z dryblingu, jeśli chcą wspólnie zdobyć kolejny tytuł. Ponieważ obaj All-Stars byli podatni na kontuzje w ciągu ostatnich kilku lat, Lakers mogliby skorzystać na dodaniu Trenta Jr., który miał średnio 15,3 punktu w play-offach w 2022 roku.

Więcej ciężkich wiadomości o Lakers

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button