Rozrywka

Proponowany handel gruntami Knicks 117 milionów dolarów za wycofanie się w projekcie

Getty Evan Fournier, New York Knicks

Budowanie przez szkic wydaje się być modus operandi New York Knicks, ponieważ starają się oni rozwinąć młody rdzeń na wysokim poziomie – jest to metoda, która sprawdziła się w rywalizujących zespołach, takich jak Boston Celtics i Memphis Grizzlies w ostatnich latach.

W ciągu ostatnich kilku lat Nowy Jork pozyskał wiele obiecujących młodych talentów poprzez projekt, a dzięki ich sukcesowi wygląda na to, że spróbują to zrobić ponownie w czwartek, 23 czerwca. Mitchell Robinson, RJ Barrett, Obi Topping, Immanuel Quickley i Quentin Grimes to wszyscy gracze, których wybrali i zaczęli rozwijać Knicks.

Jednak pomimo zaangażowania w odbudowę z młodością, Knicksom wciąż brakuje wysokiego stopnia rozgrywającego i to jest coś, co muszą natychmiast naprawić. Według Granta Hughesa z Bleacher Report, Nowy Jork może mieć to, co najlepsze z obu światów w nadchodzącym projekcie, ale oznaczałoby to zsunięcie się o kilka pozycji w dół.

W swoim najnowszym artykule Hughes proponuje następującą wymianę:

Minnesota Timberwolves otrzymuje: Evan Fournier, Derrick Rose i 11. wybór w drafcie NBA 2022 Knicks otrzymuje: D’Angelo Russell i 19. wybór w drafcie NBA 2022.

„Tymczasem The Knicks dodają obrońcę, aby zdjąć ciężar rozgrywania z RJ Barretta, jednocześnie rezygnując z dłuższych umów Fourniera i Rose (odpowiednio trzy i dwa lata więcej, chociaż obaj mają opcje drużynowe w swoich ostatnich sezonach). Mogą potraktować 2022-23 jako przesłuchanie dla Russella, z najgorszym scenariuszem, w którym odejdzie i zwolni znaczną przestrzeń na czapkę za rok ”- argumentował Hughes.

Ponieważ tegoroczny projekt nie wydaje się być szczególnie głęboki, musisz się zastanowić, czy Leon Rose i front office nie dadzą się skusić do ześlizgnięcia się w dół, aby w końcu dodać rozgrywającego, którego ich zespół tak desperacko potrzebuje.

Dlaczego Minnesota miałaby dokonać tego handlu?

Anthony Edwards nadal rozwija się jako wszechstronna siła ofensywna, a aby mógł zrobić kolejny krok w swoim rozwoju, Timberwolves muszą bardziej wkładać piłkę w jego ręce.

Niestety, z D’Angelo Russellem na liście, Edwards nie ma zbyt wielu okazji do zainicjowania ataku, a to może zakończyć się zahamowaniem jego rozwoju jako wszechstronnej broni ofensywnej. W związku z tym przejście od Russella wydaje się najbardziej logiczną opcją.

Potrzebuję Knicksów, by wymienić się na D’Angelo Russell

— yosoydemonsemaj (@yosoydemonsemaj) 23 czerwca 2022 r.

Dokonując tej wymiany z Knicks, Minnesota doda trochę dodatkowej przestrzeni na podłodze i drugorzędną grę w Evan Fournier, który mógłby dobrze pasować do Edwardsa, podczas gdy Derrick Rose zapewniłby niezawodną obecność z ławki. Oczywiście obaj strażnicy Knicks mogliby być również wykorzystani jako żetony handlowe w dalszej kolejności, gdyby Timberwolves chcieli wysłać pakiet dla gwiazdy o większej nazwie.

Oczywiście dodatkowa premia awansu w drafcie może być również korzystna dla Timberwolves, którzy mogliby wykorzystać kilka młodych talentów kontrolowanych kosztami jako ich skład.

Russell ma sens dla Nowego Jorku

Bądźmy szczerzy, szanse Knicksów na wylądowanie Jalena Brunsona w wolnej agencji są znikome, a plotki o Kyrie Irving są w najlepszym razie bezpodstawne. Tak więc, o ile Nowy Jork nie jest oczarowany TyTy Washington w drafcie lub nie czuje się pewnie, że zawrze umowę z Sacramento Kings czwartym wyborem i strzałem w Jadena Iveya, Russell jest ich najlepszym strzałem w wylądowaniu sprawdzonego rozgrywającego.

W ubiegłym sezonie siedmioletni weteran zdobywał średnio 18,1 punktu, 7,1 asysty i 3,3 zbiórki na mecz, strzelając 41,1% z boiska. Gdyby miał taką możliwość, Russell mógłby być orkiestratorem, którego potrzebuje Nowy Jork, a to daje Barrettowi i Toppinowi dodatkową swobodę podczas gry poza piłką – wiedząc, że Russell jest w stanie znaleźć ich z terminowymi podaniami.

Jak wskazuje Hughes w swoim artykule, Russell wkracza w ostatni rok swojego kontraktu za 117 milionów dolarów, więc jeśli coś nie wyjdzie, Knicksowie będą mieli znaczną przestrzeń na czapkę przyszłego lata, a jeśli coś się ułoży, są w najlepszym wydaniu. pozycja do ponownego przebicia na Russellu – to wygrana z perspektywy Knicksa.

Więcej Heavy on Knicks News

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button