Rozrywka

Proponowany handel kowbojami daje Dallas „drugą szansę” w Explosive Jaguars WR

Getty Laviska Shenault Jr. z Jacksonville Jaguars rozgrzewa się przed meczem.

Jeśli chodzi o dodawanie nowych, dynamicznych broni do ataku, Dallas Cowboys mogą liczyć na Jacksonville Jaguary jako szansę na poprawę.

Nieustanne spekulacje na temat Cowboys i ich ofensywnej konfiguracji, a zespół jest powiązany z wieloma odbiorcami, takimi jak gwiazda Seattle Seahawks, DK Metcalf. Heavy zbadał również nasze własne pomysły, takie jak ruch dla Tampa Bay Buccaneers WR Breshad Perriman.

Nazwisko, które krążyło po młynie plotek o NFL wcześniej w okresie poza sezonem, to Jaguars WR Laviska Shenault Jr. W ostatnich tygodniach gadka o odbiorniku z trzeciego roku ucichła, ale to nie znaczy, że nadal nie mógł być włączony wyjście.

Jaguary dodały dwóch nowych starterów w WR w postaci Zaya Jonesa i Christiana Kirka, którzy przybywają, gdy Shenault kończy słabą kampanię na drugim roku. Nie ma wątpliwości, że wybór drugiej rundy w drafcie NFL 2020 ma talent, ale sprawy potoczyły się w niekorzystny sposób dla Shenault.

Nie jest to jednak niekorzystne dla Kowbojów. Przeprowadzka do młodego WR powinna być przystępna cenowo, a jego potencjał wydaje się, że nie został jeszcze w pełni wykorzystany. Dallas być może nie wykonał żadnego ruchu, gdy po raz pierwszy pojawiły się doniesienia o dostępności handlowej Shenaulta, ale Kowboje mogli w pełni wykorzystać „drugą szansę”, przeprowadzając się za niego późnym latem.

WSZYSTKIE najnowsze wiadomości z Dallas Cowboys prosto na Twoją skrzynkę! Dołącz do biuletynu Heavy on Cowboys tutaj!

Dołącz do Heavy na Cowboys!

Shenault ma szybkość, wszechstronność

Kiedy ogląda się nagranie z Shenault na boisku, jedno jest jasne: sprawia, że ​​ludzie tęsknią. Średnio 5,65 jarda po złapaniu według Pro Football Reference, a gra jak ta na poniższym tweecie pokazuje, jak wybuchowy może być były odbiornik Colorado.

Szybkość boczna Shenaulta jest podobna do każdego w NFL, chociaż brakuje mu „następnego biegu” i tak naprawdę nie ma prędkości ucieczki. Nadrabia to sprytnymi ruchami i bystrym spojrzeniem, co uczyniło go użytecznym narzędziem w Jacksonville.

Ale pomimo jego obietnicy, sztuki takie jak ta powyżej są mniej powszechne, niż niektórzy się spodziewali. Shenault zdobył 600 i 619 jardów odbiorczych odpowiednio w 2020 i 2021 roku, ale walczył o duże zagrania i nie zdobył przyłożenia w swoim drugim sezonie.

Innym powodem do niepokoju są jego spadki, których miał osiem w 2021 roku. To, co działa na korzyść Shenaulta, jeśli chodzi o jego kiepskie statystyki, to jego sytuacja z Jaguarami. Shenault miał dwóch rozgrywających i trzech głównych trenerów w ciągu dwóch lat spędzonych w Jacksonville i było jasne, że Trevor Lawrence i odbiorca mieli coraz większe trudności w przepracowaniu w 2021 roku.

W przyszłości Shenault musi przynosić więcej, ale momenty takie jak te przedstawione poniżej powinny przyciągnąć Cowboys i każdy zespół NFL, który potrzebuje nowego odbiornika.

Jak kowboje mogą poruszać się dla Shenault

Shenault nie ma mnóstwa doświadczenia weterana, ale ma wszechstronność, która może jeszcze bardziej pogłębić ofensywę Cowboyów. Gdy CeeDee Lamb staje się najlepszym odbiornikiem nr 1, gracz taki jak Shenault może wcielić się w rolę „gadżetu”.

Aby nabyć Shenault, wybór wczesnego dnia 3 lub późnego dnia 2 wydaje się idealnym kosztem. Kowboje również powinni mieć dźwignię, ponieważ Jaguary nigdy nie przesunęły odbiornika, gdy raporty po raz pierwszy stwierdziły, że może być w bloku handlowym. Jeśli Jacksonville musi pozbyć się 23-letniego odbiornika przed sezonem 2022, powinna to być jeszcze tańsza oferta dla Dallas lub kogokolwiek, kto będzie ścigał Shenaulta.

Jeśli chodzi o pensję Shenault, Dallas z pewnością stać na WR z prawie 20 milionami dolarów w kapitalizacji, według Spotrac. Shenault to tylko 2,1 miliona dolarów w 2022 roku i 2,45 miliona dolarów w 2023 roku.

Wymiana na Shenaulta wiąże się z oczywistym ryzykiem, ale czuje się także graczem, który nie został jeszcze wykorzystany najlepiej, jak potrafi. Ofensywa z weteranem QB, takim jak Dak Prescott, wydaje się idealnym miejscem dla gracza na jego pozycji.

Więcej ciężkich wiadomości o kowbojach

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button