Rozrywka

Proponowany przebój kinowy doprowadza do upału „Złap i strzelaj do przypalacza”

Getty Harrison Barnes jest broniony przez Onyekę Okongwu podczas meczu pomiędzy Sacramento Kings i Atlanta Hawks.

Miami Heat może liczyć się z dużymi szansami, aby tego lata Kevina Duranta sprowadzić do South Beach, ale to nie znaczy, że Pat Riley powinien po prostu spakować go i nazwać poza sezonem. Jeśli zespół ma nadzieję na poprawę wyniku z zeszłego sezonu – lub nawet utrzymanie stabilności – prawdopodobnie wymagane jest dodatkowe sezonowanie.

W końcu Heat zajęła tylko 12. miejsce w ofensywie w całej lidze w zeszłym sezonie (z oceną O na poziomie 113,0), a sytuacja pogorszyła się jeszcze gorzej podczas gry poza sezonem.

Gordon Hayward — były cel Heat, którego niektórzy ponownie łączą się z klubem — może nie jest odpowiedzią, ale należy coś zrobić zamiast dodać KD. Niezależnie od tego, czy chodzi o pozyskanie wysokiej klasy producenta na korcie, który jest w stanie zrobić to, czego Kyle Lowry nie był w poprzednim sezonie, czy też rozciągającego podłogę wielkiego człowieka, który mógłby sparować z Bamem Adebayo.

Na koniec proponujemy potworną umowę, która przyniesie Miami strzelca 16,4 PPG.

Harrison Barnes z Big Trade Nets Kings PlayHarrison Barnes Top 10 odtworzeń | 2021-22Harrison Barnes osiągnął w tym roku więcej niż kilka wiader 💪 Spójrz wstecz na najlepsze wsady, asysty i zwycięzców meczów HB z sezonu 2021-22 👑 🦅2022-05-09T23:23:36Z

Aby nadać Heatowi bardziej potężną ofensywę, jednocześnie zmniejszając presję Jimmy’ego Butlera — który musiał czasami wskoczyć na pełną supernową podczas play-offów, aby jego drużyna wygrała — proponujemy następującą umowę z Królowie Sacramento:

Podobnie jak w przypadku większości dzisiejszych propozycji wymiany ciepła, ta oferta obejmuje Robinsona jako główny kontrakt wychodzący. Biorąc pod uwagę sytuacje w czapce i składzie Miami, musi tak być w przypadku analizowanych transakcji. Jednak zespoły nie chcą, aby Riley był solidny, przyjmując tego rodzaju długoterminową pensję za darmo.

Nawet jeśli zespołowi brakuje zasobów do draftu, dodany wybór jest prawdopodobnie niezbędnym słodzikiem do rozładowania strzelca wyborowego (który zrobił duży krok wstecz w zeszłym sezonie). Warto jednak dodać Barnesa o długości 6 stóp i 8 cali, który wstrząsnął splitami 47-39-83 i średnio prawie sześć desek zdobył 16 punktów w latach 2021-22.

Najnowsze wiadomości Heat prosto na Twoją skrzynkę! Dołącz do biuletynu Heavy on Heat tutaj!

Dołącz do Heavy na Heat!

Barnes otwiera przestrzeń

Fakt, że Barnes zdobywa dużo punktów, nie jest tak ważny, jak to, skąd je zdobywa. Ponieważ Adebayo nie ma zdolności do rozciągania podłogi, celne strzelanie Barnesa pomogłoby zapobiec zbytnia ciasnoty dla ciepła w ofensywie.

Chociaż ma pewne umiejętności w obręczy i na średnim dystansie, które obrona musiałaby honorować, fakt, że Barnes strzelił 48,6% w trzech rzutach rożnych w 21-22, jest głównym atutem Heat. Co więcej, może pochwalić się skutecznym procentem rzutów z pola wynoszącym 63,1 w sytuacjach „łapania i strzelania”, jest facetem, z którego Butler może się wykopać, gdy sytuacja stanie się ciężka.

Dla porównania, PJ Tucker – który miał niesamowity rok w zeszłym roku – był 41,5% strzelcem z trzeciego rzutu z efektywnym procentem rzutów z gry wynoszącym 58,7 w łapaniu i strzelaniu.

CZYTAJ DALEJ:

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button