Rozrywka

„Proszę zadzwonić na policję”: kobieta Bronx uratowana po wysłaniu notki do restauracji za pośrednictwem zamówienia Grubhub

Korzystając z zamówienia dostawy Grubhub, aby wysłać list do restauracji, nowojorska dama została uratowana z sytuacji zakładników w niedzielę, 19 czerwca, według władz i oświadczenia z restauracji. Zgodnie z postem na Facebooku opublikowanym przez The Chipper Truck w Bronksie, kobieta stwierdziła w sekcji „Dodatkowe instrukcje” swojego zamówienia: „Proszę zadzwonić na policję, że zadzwoni do mnie, gdy dostarczysz, przyjdź z szyszkami. to oczywiste.”

Zgodnie z postem, 24-latka złożyła zamówienie przed 5 rano. W poście napisano: „Często słyszałem o tym, ale nigdy nie sądziłem, że nam się to przydarzy. Na szczęście byliśmy otwarci i byliśmy w stanie jej pomóc”. Według Departamentu Policji Nowego Jorku, funkcjonariusze przybyli na miejsce około 6:20 rano. Podejrzewany o gwałt, uduszenie, przestępstwo seksualne, bezprawne uwięzienie, groźby, napaść, posiadanie broni i wykorzystywanie seksualne. podejrzany, Kemoy Royal, został aresztowany.

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Naga kobieta z Kalifornii wciśnięta między 2 budynki uratowane w BIZARRE op

Denyse Holt: Kobieta, 80 lat, uratowana po 17 godzinach jako zakładniczka dzięki nieodebranemu WORDLE

15 czerwca Royal został również oskarżony o próbę zgwałcenia 26-latka. Został oskarżony o usiłowanie gwałtu, wykorzystywanie seksualne i napaść w związku z tą sprawą. Córka właściciela Chipper Truck, Alicia Bermejo, lat 20, powiedziała, że ​​przybyła do sklepu po incydencie. Dwie kobiety, jedna po czterdziestce i jedna po dwudziestce, wystawiły notatkę i zadzwoniły do ​​ojca Bermejo po wskazówki, ponieważ wiadomość była nieco „niespójna”. Kazał im wysłać gliny zamiast cheeseburgera i irlandzkiej kanapki śniadaniowej. Cytowała go, mówiąc: „Zadzwoń pod numer 911, czy to fałszywe, czy nie, lepiej po prostu je tam zabrać”. Odnośnie ofiary, Bermejo zauważył: „To była dla niej najlepsza rzecz. Zamiast tego pojawiła się policja kierowcy dostawy.”

Ponieważ restauracja z cegły i zaprawy jest otwarta 24 godziny na dobę, a ciężarówka z jedzeniem obsługuje sąsiedztwo od 18 lat, według Bermejo The Chipper Truck jest uważany za rodzaj straży sąsiedzkiej. W przypadku klientów, którzy przyjeżdżają późno w nocy i muszą wrócić do domu, pracownicy często dzwonią do taksówek lub Uberów. „To dodało temu nowy poziom i nowe znaczenie. Nie sądzę, aby ktokolwiek z nas kiedykolwiek oczekiwał czegoś takiego” – zauważyła.

Według CBS New York, Grubhub nagradza teraz nowojorską restaurację za pomoc NYPD w uratowaniu kobiety z sytuacji zakładniczki. Grubhub wysyła restauracji 5000 dolarów jako nagrodę za role w incydencie. Tymczasem, według Inside Edition, Kemoy Royal jest obecnie przetrzymywany zamiast 25 000 $ kaucji, a jego pierwsze wystąpienie w sądzie ma odbyć się w piątek, 24 czerwca.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button