Rozrywka

Przepowiednia na sezon 20 „NCIS”: Kim jest „Kruk”? Showrunner mówi, że fani „myślą”, że wiedzą

Fani CBS są podekscytowani tym NCIS Premiera 20. sezonu. Nowy sezon rozpoczyna się tam, gdzie zakończył się sezon 19. Agent specjalny Alden Parker ucieka z byłą żoną Vivian Kolchak – a „The Raven” wciąż jest na wolności. Kim więc jest „Kruk”? Oto, co showrunner miał do powiedzenia na temat złoczyńcy.

Premiera 20. sezonu „NCIS” będzie zawierać więcej filmów „Kruk”

Gary Cole w 20. sezonie NCIS | Robert Voets/CBS

NCIS Sezon 20 przywróci do gry „Kruk”. W sezonie 19 agent specjalny Alden Parker i jego była żona, Vivian Kolchak, postanowili wspólnie uciec przed prawem. Parker został wrobiony w morderstwo Franka Resslera, przez co chciał uciec. Niestety, jego była żona, która została wcześniej porwana, nie wydaje się mieć dobrych intencji. „Zrobione. Mam go”, napisała do tajemniczej osoby podczas klifu w sezonie 19.

Wygląda na to, że fani mogą spodziewać się więcej „Kruka” w sezonie 20. Tajemniczy złoczyńca znany jest z wyrządzania krzywdy innym za pomocą biotoksyn, zauważa Distractify. Palmer i Kasie prawie umarli z powodu tych toksyn z postaci. Teraz, w premierze 20 sezonu, NCIS załoga będzie miała pomoc NCIS: Hawaje agentów specjalnych, aby wytropić złoczyńcę.

„Pozyskanie pomocy NCIS: Hawaje Agentka specjalna Jane Tennant (Vanessa Lachey) i specjalista komputerowy Ernie Malick (Jason Antoon), którzy spotykają się w mieście z dyrektorem Leonem Vance (Rocky Carroll) w ramach przygotowań do globalnych ćwiczeń wojskowych, grupa tropi głównego podejrzanego, Kruka, ” czyta opis odcinka.

Kim jest „Kruk”? Showrunner mówi, że fani „myślą”, że wiedzą

Kim więc jest „Kruk”? Według showrunnera Stevena D. Bindera „Kruk” może nie być nawet jedną pojedynczą osobą. W rzeczywistości złoczyńca może być grupą ludzi udających jedną osobę.

„Nie wiemy dokładnie, kim lub czym jest „The Raven”” – powiedział showrunner dla TVLine. „My myśleć wiemy, ale mogę ci powiedzieć, że my nie wiedzieć.”

Fani na Reddicie mają kilka ciekawych teorii na temat postaci. „Moja teoria mówi, że to kret w NCIS” – napisał użytkownik Reddita. „Przypuszczam, że to Piper (rudy troll techniczny). Są tylko dwa powody, dla których w tym sezonie wprowadzili tę postać więcej niż raz. Albo naprawdę zakocha się w Kasie, albo będzie to zwrot akcji i ujawni, że była za całym biochemicznym spiskiem terrorystycznym.

Jest więcej niż prawdopodobne, że Vivian jest w zmowie z „Krukiem”. Biorąc pod uwagę jej podejrzany tekst pod koniec finału 19 sezonu, miałoby sens, że przynajmniej jest w przerażeniu, jeśli nie prowadzi. Ale biorąc pod uwagę, jak oczywiste byłoby to, wyobrażamy sobie, że NCIS Showrunnerzy chcą dać fanom coś trudniejszego do wymyślenia. Vivian prawdopodobnie zna „Kruka”, ale pomysł, że złoczyńca jest bardziej postacią poboczną w środku, wydaje się znacznie bardziej możliwy.

Fani zobaczą również, jak Vivian Kolchak zaczyna się rozplątywać

Wilmer Valderrama, Teri Polo, Sean Murray i Katrina Law w „NCIS”
Wilmer Valderrama, Teri Polo, Sean Murray i Katrina Law | Robert Voets/CBS

Z NCIS Premiera 20. sezonu skupia się na agencie specjalnym Alden Parker i jego byłej żonie, Vivian Kolchak, fani zobaczą więcej ich dynamicznej rozgrywki. A także dowiedzą się, co tak naprawdę zamierza Vivian.

„Vivian nie będzie w stanie długo ukrywać swoich wybryków” – powiedział Binder dla TV Insider.

Nick Torres i Jane Tennant poprowadzą polowanie na „Kruka” w NCIS/NCIS: Hawaje’ crossover, a fani mogą dowiedzieć się, kim jest złoczyńca do końca premiery sezonu. Będziemy musieli poczekać i się dowiedzieć.

NCIS Premiera 20 sezonu w poniedziałek, 19 września 2022, o 21:00 czasu wschodniego na antenie CBS.

Aby uzyskać więcej informacji na temat świata rozrywki i ekskluzywnych wywiadów, zasubskrybuj kanał YouTube Cheat Sheet Showbiz.

POWIĄZANE: „NCIS” Sezon 20: Ile odcinków otrzymamy?

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button