Rozrywka

Przepowiednie fanów na 50. rocznicę Emmerdale – Meena więzienie horror do tragedii śmierci

Napięcia narastają, gdy widzowie Emmerdale nadal odliczają tygodnie do wyczekiwanej 50. rocznicy mydła ITV tej jesieni.

A wraz z uroczystym wydarzeniem tuż za rogiem, fani dzielili się swoimi teoriami na temat tego, która postać zostanie zabita w epickim tygodniu odcinków.

Na szczycie listy znajduje się powrót klasycznej mydlanej złoczyńcy Meeny Jutli po tym, jak została uwięziona na początku tego roku, a także Belle Dingle, która stała w kolejce na bloku do rąbania w wiosce.

Ale kto znajdzie głowę na klocku do rąbania i która postać będzie miała krew na rękach?

W ramach przygotowań do programów obgryzania paznokci, Daily Star głęboko zagłębiło się w popularne teorie otaczające odległą wioskę w sercu North Yorkshire.

Meena Jutla Emmerdale przeciwstawia się radom adwokata, gdy Manpreet rozpada się na stoisku (Zdjęcie: ITV) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Meena została skazana na 75 lat więzienia za morderstwo Bena Tuckera, Leanny Cavanagh i Andrei Tate.

Ale widzowie nie wierzą, że widzieli ostatniego manipulującego mordercę ze złotym jubileuszem na horyzoncie, gdy roili się na Twitterze, aby podzielić się swoimi teoriami w Internecie.

Zła pielęgniarka – grana przez Paige Sandhu – została zabrana do swojej celi w zeszłym tygodniu po tym, jak jej rządy terroru dobiegły końca, ale fani o orlim wzroku zauważyli ogromną wskazówkę sugerującą, że nie będzie utknąć za kratkami do końca życia .

Gdy kamera skierowała się w dół do manipulującego zabójcy na łóżku, wielu fanów zauważyło znak na zewnątrz jej celi z napisem „I Beeker” na przodzie.

Fani przewidują, że seryjny morderca ucieknie z więzienia jeszcze w tym roku (Zdjęcie: ITV)

Sugeruje to, że strażnik więzienny Iam Beeker jest odpowiedzialny za opiekę nad Meeną – ten sam strażnik, którym zabójca spędził czas manipulując przed jej procesem, w którym poprosiła go o pomoc w jej ucieczce poprzez pozostawienie otwartych drzwi w sądzie.

Ale kiedy pojawił się nacisk, Beeker nie dotrzymał słowa, doprowadzając lekarza do wściekłości.

Teraz widzowie przewidują, że może jej to wynagrodzić w przyszłości, pomagając jej uciec przed wielkimi urodzinami mydła.

Morderca manipulował swoim strażnikiem więziennym podczas procesu (Zdjęcie: ITV)

Fani zabrali się do popularnej platformy mediów społecznościowych, aby podzielić się swoimi teoriami na temat skazanego zabójcy online.

Jeden z użytkowników napisał: „Dlaczego mam wrażenie, że Meena wróci na 50. rocznicę?”

Inny podejrzany: „A oficerem w tej celi jest ja Beeker. Który był facetem, którym manipulowała. Założę się, że przyprowadzą ją z powrotem na 50…”

Trzeci zgodził się: „Myślę, że Meena wróci na 50. rocznicę, aby spowodować to, co będzie matką wszystkich burz, a potem zostanie zabita w kryminale”.

„To, co byłoby świetną fabułą na część rocznicy, to przyjęcie Meeny na oddział psychiatryczny, a następnie ucieczkę bliżej daty rocznicy… a potem robi to w jednej z epickich scen kaskaderskich #emmerdale! Jej postać przypomina mi #Villanelle Love it!” inny teoretycznie.

Manpreet Sharma Widzowie przewidują, że Meena powróci, by zabić swoją siostrę Manpreet (Zdjęcie: ITV)

Na szczycie listy zabójstw Meeny znajduje się jej siostra Manpreet Sharma, która niechętnie zeznawała przeciwko niej w głośnym procesie w zeszłym miesiącu.

Po tym, jak pomagała wysłać siostrę na ponad 75 lat za kratkami, można śmiało powiedzieć, że wytrawny zabójca będzie przygotowywał plany zemsty na swojej siostrze w najbliższej przyszłości.

W następstwie procesu, lekarz zrobił zasłużoną przerwę po głębokim śnie, wiedząc, że jej siostra jest teraz bezpiecznie zamknięta, gdzie nie może już krzywdzić innych.

Niektórzy fani twierdzą, że Meena będzie chciała zemsty na swojej siostrze (Zdjęcie: ITV)

Jednak wielu widzów wciąż podejrzewa, że ​​kruczowłosa piękność znajdzie sposób na ucieczkę i zmuszenie siostry do zapłaty za skazanie jej na resztę życia za kratkami.

Ponieważ widzowie z niecierpliwością wyczekują jubileuszu, który odbędzie się tej jesieni, fani już umieścili w sieci swoje prognozy dotyczące zaangażowania sióstr w rocznicowe wydarzenie.

Jeden z użytkowników napisał: „Wypaczona, zła Meena wraca, by się zemścić w październiku podczas wielkiego tygodnia 50. rocznicy serialu, nazywam to. Ucieknie z więzienia! Myślę, że tępy Manpreet zostanie zabity przez Meenę, jaki jest teraz cel Manpreeta?

Specjalista medyczny był nieobecny w programie od czasu procesu (Zdjęcie: ITV)

Inny zgodził się: „Czy ktoś ma nadzieję, że Meena wróci do Emmerdale na 50. rocznicę serialu, by zabić Manpreeta? #emmerdale”.

Trzecia przepowiedziała: „#Emmerdale Mam nadzieję, że podła Meena zabije Manpreeta, ponieważ myślę, że ucieknie z więzienia podczas wielkich obchodów 50-lecia Tygodnia na pokaz na ostatnią wypaczoną trybunę”.

„Manpreet i Vinny byli absolutnymi kretynami z powodu rozstania. Zdecydowanie nie widzieliśmy niestety ostatniego z Meeny.

„Nie zdziwię się, jeśli zostanie przywieziona z powrotem na 50. rocznicę #emmerdale” – argumentował inny.

Fani Belle Dingle przewidują, że Belle Dingle zostanie złapana w krzyżowy ogień między Al i Cain feud (Zdjęcie: ITV)

Kolejną wioskową gwiazdą, która przewiduje, że zginie w epickiej 50. rocznicy, jeszcze w tym roku, jest Belle Dingle.

Jedna z młodszych członkiń klanu Dingle, Belle – grana przez Eden Taylor-Draper – przeszła przez swój sprawiedliwy udział w trudnych fabułach podczas swojego pobytu w serialu.

Przez lata w serialu odsiedziała wyrok w więzieniu za zamordowanie swojego kumpla i utratę mamy Lisy.

Przeżyła też wiele – porwanie przez Lachlana White’a, zdiagnozowanie schizofrenii i upadek z szybu kopalni w wieku siedmiu lat.

Niektórzy uważają, że straci życie w wyniku ich kłótni (Zdjęcie: ITV)

Ale może to być koniec drogi dla bohaterów, ponieważ lojalni widzowie serialu uważają, że jej czas w ITV Dales prawie dobiegł końca.

Przechodząc do Reddita, fani chętnie podzielili się swoimi przewidywaniami na temat nadchodzących urodzin mydła, kiedy będzie to oznaczać Hall stulecie na falach radiowych.

Jeden z użytkowników napisał: „Śmierć Dingle’a, Noego lub Belle, Noah to ktoś, o kogo nikt się nie troszczy, Belle to kochanie Dingle”.

Czy ich przerażająca kłótnia może przybrać mroczny obrót? (Zdjęcie: ITV)

Inny zasugerował, że trwająca walka między Cainem i Alem może skończyć się z kimś, kogo kochają, płacąc najwyższą cenę – a ponieważ Belle jest powiązana z nimi obojgiem, miałoby to sens.

Jeden z użytkowników przewidział: „Waśń Kaina i Ala do tego czasu stanie się naprawdę paskudna i skończy się, że ktoś, na kim im zależy, zostanie ranny lub, co gorsza, nie żyje”.

Ktoś inny wtrącił się w to: „Myślę, że inne historie mogą być w stanie dostać się do 50. rocznicy Emmerdale, takie jak feud Cain vs Al, który może przerodzić się w coś znacznie mroczniejszego w rocznicę, jeśli będzie trwał przez dobrą parę miesiące.”

Emmerdale emituje w dni powszednie w ITV o 19:00

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie i telewizji z Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button