Rozrywka

Przerażająca chwila, gdy twarz chłopca płonie, gdy mecz „ognistego futbolu” idzie okropnie źle

Przerażający materiał pokazuje moment, w którym sześciolatek upadł z bólu na podłogę po tym, jak został podpalony podczas zabawy z sąsiadem.

Dominick Krankall z Bridgeport w stanie Connecticut był widziany na nowo ujawnionym materiale, jak bawił się ze swoim ośmioletnim sąsiadem, Stefano Giacobbem i dwójką innych dzieci.

Razem rozpalali ogniska, bawili się płonącą piłką tenisową i kopali ognistą piłkę na podwórku, zanim Krankall przypadkowo stanął w płomieniach.

CZYTAJ WIĘCEJ: Babcia przerażona „największymi ratownikami zwierząt wężowych, jakich kiedykolwiek widzieli” w swoim ogrodzie

Chłopiec płakał, gdy płomienie zakryły jego głowę i twarz. W klipie, który został nagrany w kwietniu, widziano starsze dziecko desperacko próbujące ugasić pożar.

Policja twierdzi, że nie było dowodów na to, że inni chłopcy celowali w Dominicka, gdy ten zapalił się po tym, jak kopnął lub nadepnął na płonący plastikowy kubek wypełniony benzyną, który był w płomieniach.

Na nagraniu z kwietnia widziano chłopców bawiących się płonącą, nasiąkniętą benzyną piłką tenisową (Zdjęcie: WFSB) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Oświadczenie siły mówi: „Na wideo nie ma nic, na którym żadne z dzieci celowo rani drugie”.

Jednak od tego czasu Stefano został oskarżony o podpalenie Krankall, przez co inne dzieci odrzucają go, które teraz uważają go za brutalnego tyrana.

Rozmawiając z Daily Mail, rozpłakał się, gdy powiedział, że inne dzieci nie będą się już z nim bawić, mówiąc: „Powiedzieli mi, żebym wyszedł z domu i nie podpalał mnie”.

Widziano, jak Stefano Giacobbe próbował ugasić ogień

Jego matka, 45-letnia Laura Giacobbe, twierdzi, że jej syn został „odwołany” przez przyjaciół, których „kochał jak braci”, ponieważ oskarżyli go o celowe rzucanie płonącą piłką w sąsiada.

Dodała: „Żeby przechodzić przez to codziennie, będąc oskarżonym o łobuza, nie jest sprawiedliwe — ponieważ nie jest łobuzem”.

Giacobbe od tego czasu rozmawiał z New York Post, mówiąc, że chce, aby mama ofiary poparzenia, Maria Rua, została aresztowana za umieszczenie jej syna „przez piekło”, ponieważ oskarżenia o zastraszanie doprowadziły do ​​groźby śmierci i potrzeby ochrony policyjnej poza ich domem.

Dominick Krankall przeżył próbę i mówi się, że leczy się i jest w „dobrym duchu” (Zdj .: Gofundme)

Aby otrzymywać najnowsze wiadomości z ostatniej chwili i niesamowite historie z Daily Star, zapisz się do naszego biuletynu, klikając tutaj.

Dodała: „Jej dziecko musiało iść na stadion Yankee, podczas gdy moje dziecko siedziało w środku ze strachu z powodu wszystkich oświadczeń skierowanych przeciwko niemu

„Chcę, żeby ją aresztowano, bo uważam, że to niesprawiedliwe. To zniesławienie charakteru. Oczerniła moją rodzinę. Przeprowadziła mojego syna przez piekło. Wsadziła mnie do piekła. Chcę ją aresztować za fałszywe zeznania.

Jednak Rua stała przy swoim synu, piętnując Giacobbe jako „kłamcę” i „narcyza”.

Mówi się, że Domonick leczy się i jest „w dobrym nastroju”.

CZYTAJ DALEJ:

Pracownicy KFC zszokowani po tym, jak zdeprawowany mężczyzna przyłapał się na „dotykaniu się” podczas jazdy samochodem

Ślepy pies „skradziony przez parę chorych złodziei, którzy uciekli na motorówce”

Królowa „zanika na naszych oczach”, ostrzega zaniepokojony królewski ekspert

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button