Rozrywka

Przerażające nagranie z CCTV pokazuje, jak oprawca atakuje dziewczynę w swoich majtkach

Niepokojące nagrania CCTV pokazują kilka incydentów, w których brutalny maniak udusił swoją byłą partnerkę i zagroził jej życiu – w tym jeden incydent, w którym był w bieliźnie.

Zbir Christopher Forrest rzucał swoją przerażoną ofiarę na ziemię lub wokół domu, jednocześnie obrzucając ją obelgami podczas kampanii przemocy domowej przeciwko niej.

CZYTAJ WIĘCEJ: Szef mafii ucieka przez 20 lat, oszukany przez gliniarzy, którzy zauważyli go w Google Street View

Forrest, lat 40, pojawił się w piątek w sądzie szeryfa Hamiltona i trzykrotnie przyznał się do napaści na jego ówczesną partnerkę za kontuzję i zagrożenie życia.

Ataki miały miejsce w ich domu między lipcem 2017 r. a sierpniem 2020 r., donosi Daily Record.

Niepokojące nagranie z CCTV, na którym Christopher Forrest wykorzystuje swoją byłą dziewczynę, zostało opublikowane na Facebooku. Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Możemy tylko ujawnić, że w swoim oświadczeniu o wpływie na ofiarę 33-letnia specjalistka powiedziała sądowi, że ataki Forresta pozostawiły jej lęk i ataki paniki.

Ujawniła również sądowi, że pewnego razu obłąkany Forrest wepchnął jej banknoty do ust jako karę za poproszenie go o pieniądze.

Mrożący krew w żyłach materiał nagrany kamerą przeznaczoną do obserwowania psów, gdy dom był pusty, pokazuje, jak Forrest rzuca obelgi i przeprowadza niesprowokowane ataki na kobietę.

Na jednym filmie słychać, jak łapie oddech, gdy ją dusi i mówi: „Umrzesz”.

Forrest, na zdjęciu w bokserkach, wyciągnął swoją dziewczynę z kuchni i wbił ją w ścianę

Powiedziała: „W czasie każdego ataku odczuwałam fizyczny ból, jak opisano powyżej, i pozostawałam w stanie szoku przez wiele godzin, czasami w formie milczenia z niedowierzaniem w to, co mi się przydarzyło, lub w powodzi łez i bardzo zrozpaczony i niezdolny do zrozumienia, dlaczego zasłużyłem na takie traktowanie ze strony osoby, która twierdziła, że ​​mnie kocha i troszczy się o mnie.

„Wracałem do domu z pracy przerażony tym, w co wchodzę, czułem się, jakbym szedł po skorupkach jajek.

„Mój napastnik był tak nieprzewidywalny, że nawet gdy próbowałem zrobić coś miłego, na przykład zrobić dla niego obiad, wciąż mógł się bić.

Ofiara powiedziała, że ​​cierpiała psychicznie po nadużyciu (Zdjęcie: Daily Record)

„Bałem się prosić go o cokolwiek, na przykład o pranie lub sprzątanie, ponieważ wpadał w złość i był nieprzewidywalny, gdy proszono go o zrobienie tych rzeczy. W rezultacie zrobiłem wszystko, co musiałem zrobić sam, w tym majsterkowanie, aby uniknąć wybuchów”.

Powiedziała, że ​​ta próba wywołała w niej lęk w pewnych sytuacjach i trudności w kontaktach z kolegami i przyjaciółmi.

Powiedziała w sądzie: „Pewne ruchy lub zachowania przypominają mi część przemocy, której doświadczyłem, i w rezultacie sprawiają, że podskakuję lub kulę się.

Trzymał ją za szyję i mówił jej, że umrze (Zdjęcie: Daily Record)

„To powoduje niezręczność wśród kolegów z pracy, przyjaciół i innych bliskich mi osób. Moja szyja jest obszarem, na który jestem szczególnie wrażliwa i wpadam w panikę, jeśli ktoś się do niej zbliży.

„Czuję, że od czasu tych ataków stałem się bardziej wycofany. Nie lubię i uważam, że fizyczne interakcje są niezręczne, niewygodne i czasami przerażające. Jestem bardziej skoncentrowany na języku ciała i czuję się niepotrzebnie przestraszony. Staram się unikać interakcji społecznych i mam trudności z interakcją z ludźmi”.

Sąd usłyszał, że związek rozpoczął się w 2015 roku, a pierwszy napad miał miejsce po tym, jak kobieta wróciła do domu w Blantyre z zakupami 6 lipca 2017 roku.

Forrest był widziany, jak wbijał swojego byłego w samochód i na ziemię (Zdjęcie: Daily Record)

Aby otrzymywać najnowsze wiadomości i historie z całego świata z Daily Star, zapisz się do naszego biuletynu, klikając tutaj.

Para pokłóciła się na ich podjeździe, gdzie Forrest pracował nad monoblokiem.

Forrest chwycił ją za gardło i przycisnął do ściany, po czym pchnął na samochód z taką siłą, że zepsuła się tylna wycieraczka. Przy innych okazjach miała krwawiący nos i ślady na szyi.

Kobieta ostatecznie zgłosiła sprawę na policję we wrześniu 2020 roku.

Szeryf Linda Nicolson odroczył wyrok do przyszłego miesiąca z powodu raportu z pracy socjalnej wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych i oceny elektronicznej. Forrest, teraz z Lochaline, Ayr, kontynuował kaucję.

CZYTAJ DALEJ:

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button