Rozrywka

Przetestowaliśmy cztery peelingi do ciała, które mają na celu zapewnienie delikatnej skóry dziecka

Nadszedł czas na udawanie opalenizny, a dobre przygotowanie to podstawa.

Testowałam peelingi do ciała, które wykorzystują kwasy złuszczające i fizyczne ziarna, aby sprawdzić, czy mogą zapewnić miękką skórę dziecka i pomóc mi uzyskać wykończenie bez smug.

4

BUDŻET

NIP+FAB GLIKOLOWY PEELING DO CIAŁA FIX (12,95 GBP, nipandfab.com): Nip+ Fab to jedna z najbardziej niedocenianych marek produktów do pielęgnacji skóry.

Należący do ulubionej przez celebrytów marki Rodial, korzysta w dużej mierze z tej samej technologii, ale w niższej cenie, więc miałem duże nadzieje z tym peelingiem.

Jest bardzo cienka, więc nie porysuje skóry, co jest świetne, jeśli masz skłonność do podrażnień lub wrażliwości, ale nie ma tak wielu złuszczających kulek, jak się spodziewałem, więc nie ma natychmiastowego efektu wygładzenia Szukam w peelingu.

Dodatkowo stwierdziłem, że eksfoliator dość wysycha, co nie jest idealną opalenizną przed sztuczną opalenizną.

Stwierdziłem, że świetnie nadaje się do usuwania niejednorodnej, sztucznej opalenizny sprzed tygodnia.

4

ŚREDNI ZAKRES

First Aid Beauty KP Bump Eraser Peeling do ciała z 10% kwasem AHA, (26,90 GBP, feelunique.com): Nie mam „skóry kurczaka” (rogowacenie mieszkowe), ale mam szorstkie, suche łaty.

Nawet po użyciu tego co drugi dzień przez dwa tygodnie nie zniknęli całkowicie.

Jeśli masz rogowacenie mieszkowe (KP), musiałabyś używać go każdego prysznica przez kilka tygodni, aby zobaczyć poprawę.

Ale chociaż nie jest to zgodne z przeznaczeniem, okazało się, że świetnie nadaje się do usuwania tygodniowej, niejednolitej sztucznej opalenizny.

Mimo to ma wysoki procent kwasu glikolowego. Więc jeśli używasz go przed plażą, stosuj dużo kremu do opalania, ponieważ sprawia, że ​​Twoja skóra jest bardziej podatna na oparzenia.

Peeling najlepiej sprawdza się na mokrej skórze, więc nakładaj go po prysznicu

4

LUKSUS

Kate Somerville ExfoliKate Resurfacing Body Scrub(48 funtów, katesomerville.co.uk): Łączy w sobie składniki fizyczne, chemiczne i enzymatyczne – nałóż go jak każdy inny peeling, a następnie pozostaw na trzy minuty, aż zaczną działać złuszczające enzymy i kwasy.

Zniechęcił mnie odcień leśnej zieleni, ale raz wmasowany w skórę robi się biały.

Tekstura przypominająca piasek jest myląca, ponieważ nie jest wystarczająco szorstka, aby usunąć martwy naskórek, ale pozostawiła moją skórę super miękką.

Kiedy pierwszy raz go użyłam, potem sztucznie opaliłam się i nie kleiło mi się na kolanach ani łokciach.

Zastosuj go pod prysznicem, aby uniknąć bałaganu na płytkach – i tak działa najlepiej na mokrej skórze.

WYBÓR TYGODNIA

Perfumy Christiny Aguilery to świetny produkt promowany przez celebrytów

4

Wyprzedana trasa koncertowa CHRISTINA Aguilery odbyła się w tym tygodniu w Wielkiej Brytanii, a po zobaczeniu jej na scenie w O2, wróciłem prosto do domu i zamówiłem wodę perfumowaną Christina Aguilera Signature Eau De Parfum, 16 funtów.

Zapachy Celeb mają zły rap, ale ten nostalgiczny, owocowo-kwiatowy numer natychmiast podnosi na duchu i utrzymuje się przez wieki.

Kto powiedział, że musisz wydać setki, aby uzyskać dobre perfumy.

Jednak prawdziwym zwycięzcą serii jest 17’s Créme Lip.

Sprzedaż tej okazyjnej szminki wzrosła o 3 614 procent po tym, jak pojawiła się w programie ITV2, więc upewnij się, że chwycisz jedną, póki możesz.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button