Rozrywka

Przewiduje się, że odrzutowce uwolnią kapitana zespołu 2021 po obozie treningowym

Getty The New York Jets wystartują na stadionie NRG 28 listopada 2021 r.

Nadchodzi rzadka piłkarska cisza — przerwa letnia — znana również jako okres pomiędzy obowiązkowym mini-obozem a rozpoczęciem obozu treningowego.

Jednak pomimo nieobecności graczy, wciąż na falach radiowych krążą wiadomości o NFL. W ciągu ostatnich kilku dni prognozy 53-osobowego składu były wściekłe, a pobicie New York Jets stworzyło kilka intrygujących scenariuszy.

Jedna popularna teoria pojawiła się nawet w dwóch ostatnich przewidywaniach, potencjalne uwolnienie kapitana i lidera zespołu specjalnego w 2021 r., Justina Hardee.

WSZYSTKIE najnowsze wiadomości o Jets prosto na Twoją skrzynkę! Dołącz do biuletynu Heavy on Jets tutaj!

Dołącz do Heavy na odrzutowcach!

„Luksus” czy kultura?

Connor Hughes z The Athletic opowiadał się za cięciem Hardee. Argumentował:

Cięcie Hardee nie uszczęśliwi koordynatora zespołów specjalnych Branta Boyera, ale uwalnia 2,035 miliona dolarów. W zeszłym roku Jets mieli luksus utrzymania gracza, który gra tylko w specjalnych drużynach z powodu braku talentów w rosterze. Tak już nie jest.

Hughes przekonuje. Ten skład ma znacznie więcej talentów niż zeszłego lata, więc czy Jets może pozwolić sobie na zatrzymanie „strzelca”, który nie gra w ataku lub obronie?

To naprawdę sprowadza się do tego, jak bardzo główny trener Robert Saleh ceni przywództwo – coś, co głosił od pierwszego dnia pracy. Hardee może nie jest największym człowiekiem w szatni, ale może mieć najgłośniejszy głos. Nierzadko zdarza się, że specjalna drużyna znajduje się w centrum większości zakulisowych momentów przed i po meczach.

W młodym zespole to może wystarczyć, by zdobyć kolejny sezon.

Rich Cimini z ESPN również wspomniał o potencjale wydania Hardee, ale w przeciwieństwie do Hughesa, doświadczony reporter beat wybrał niedawnego kapitana.

Stwierdził: „Isaiah Dunn w fazie bubble zrobił na wiosnę wrażenie na trenerach i może rzucić wyzwanie Hardee’emu, który zarabia na utrzymanie w specjalnych zespołach”.

Jak na ironię, Hughes zrezygnował zarówno z Hardee, jak i Dunna na rzecz dodatkowych defensywnych liniowych, ale ten ruch oczywiście uwolniłby miejsce w składzie. Ta dodatkowa praca może trafić na siódmy zakręt, taki jak UDFA 2021, lub może to oznaczać, że cztery bezpieczne osoby trafią do pierwszego tygodnia.

Oznaczałoby to, że weteran Lamarcus Joyner i ostatnie wybory do draftu Jason Pinnock i Ashtyn Davis prawdopodobnie znajdą się w 53-osobowym składzie. W niektórych sytuacjach może to nawet oznaczać dodatkowy element ofensywny.

Jedno jest pewne, Joe Douglas i trener Saleh mają więcej możliwości niż kiedykolwiek w 2022 roku.

Śledź stronę Heavy On Jets na Facebooku, na której możesz zapoznać się z najnowszymi codziennymi treściami, analizami, funkcjami i nie tylko związanymi z NYJ!

Czas na nowych kapitanów

Jets miał pięciu stałych kapitanów drużyn w 2021 roku, z których żaden nie miał wspaniałych sezonów. Kapitan defensywy CJ Mosley był najlepszy z tej grupy, ale nawet on miał mieszane wyniki, prowadząc jednostkę 32. w rankingu.

Jeśli chodzi o innych, Foley Fatukasi odszedł w wolnej agencji, a Corey Davis będzie chciał przeprowadzić kampanię zwrotów w drugim roku z franczyzą. To samo dotyczy Zacha Wilsona, który był zaskakującym wyborem spośród 22-letnich kolegów z drużyny we wrześniu ubiegłego roku.

Pozostaje Hardee, człowiek kłusujący z Nowego Orleanu, który stara się stworzyć zwycięską kulturę i dominującą grę drużyn specjalnych. Były święty zdecydowanie przyniósł przywództwo, ale jego osobiste statystyki były mniej imponujące, niż oczekiwano.

Pokrycie powrotów kopnięć Jets było doskonałe, zajmując drugie miejsce w jardach, ale główny dział Hardee (pokrycie zwrotu punt) był poniżej normy. Gang Green pozwolił na zdobycie dziewiątej największej liczby jardów zwrotów z puntów w 2021 r. i piątej najwyższej średniej na zwrot.

Sam Hardee otrzymał pięć pojedynków solo i siedem asyst w obu jednostkach pokrycia (16 występów). Według Pro Football Focus otrzymał również pięć rzutów karnych i pięć nieudanych wślizgów. Ostatecznie jego ogólna ocena zespołów specjalnych była bardzo solidna (74,5), ale nigdzie nie zbliżyła się do jego elitarnego poziomu 90,8 dla Świętych w 2021 roku.

Śledź @obermuller_nyj i @BoyGreen25 na Twitterze, aby otrzymywać najnowsze wiadomości z New York Jets, plotki, świeże ujęcia i nie tylko!

CZYTAJ DALEJ:

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button