Rozrywka

„Przewyższa oryginał”: fani dają ogromne kciuki „Prey” za zdrową rozrywkę

Najnowszy film z serii „Predator”, zatytułowany „Prey”, został wreszcie wydany na Hulu i otwarty na porywające przyjęcie. Był to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów 2022 roku i wszyscy byli podekscytowani, widząc, co nowego może zaoferować ta seria. Pierwszy film „Predator” ukazał się w 1987 roku, w którym w roli głównej wystąpił Arnold Schwarzenegger. Jednak „Prey” znacznie różni się od oryginalnego filmu, ponieważ ma inną scenerię, inną lokalizację, a także znacznie inną istotę z kosmosu.

Historia ma miejsce w 1719 roku i widzi wielkie plemię Komanczów rządzące Wielkimi Równinami Ameryki Północnej. Wojownicy Komanczów zabijali ofiary, aby przetrwać w dżungli i byli siłą, z którą należy się liczyć. Młoda dziewczyna o imieniu Naru (Amber Midthunder) również aspiruje do bycia wojownikiem, ale mężczyźni uważają, że nie jest gotowa na bycie wojownikiem. Wszystko się zmienia, gdy jest świadkiem szokujących rzeczy wokół niej i wierzy, że jest tam coś niebezpiecznego. Okazuje się, że ofiarą, którą śledzi, jest nikt inny jak obcy stwór z wysoce zaawansowaną bronią. W miarę rozwoju filmu staje się opowieścią o przetrwaniu najsilniejszych, gdy Naru i obcy stwór przygotowują się do ostatecznego starcia.

REKLAMA

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Recenzja „Prey”: Spektakularny film „Predator” Dana Trachtenberga to wszystko, czego potrzebowała seria

REKLAMA

„Prey” na Hulu: Kim jest Dane DiLiegro? Poznaj aktora grającego „Predatora” w filmie Dana Trachtenberga

REKLAMA

Najlepszą częścią filmu jest to, jak świeży jest i właśnie tego potrzebowała seria. Szkoda, że ​​ten film nie trafił do kin. Niemniej jednak fani licznie zgromadzili się na Hulu, aby zobaczyć film i podzielić się swoimi reakcjami w mediach społecznościowych. Fani absolutnie uwielbiają najnowszy film i uważają, że „Prey” jest najlepszym filmem „Predator” od czasu oryginału.

REKLAMA

Dane DiLiegro przedstawia Predatora w „Prey” (20th Century Studios)
Dane DiLiegro przedstawia Predatora w „Prey” (20th Century Studios)

Jeden z fanów napisał: „#Prey absolutnie bez wątpienia dostarczony, nie tylko z polowaniem, ale także z wolą. Amber Midthunder rządzi w tym i jest nie do zniesienia. Bardzo dobrze radzi sobie z trasą „Kill or Be Killed”, czujesz to, gdy drapieżnik za każdym razem się zbliża. Mów o zaangażowaniu dookoła”. Inny użytkownik mediów społecznościowych powiedział: „WOOOOO BOI!! to TOP 5 TOP 5 roku! Jedne z najlepszych akcji i zdjęć, jakie zobaczysz przez cały rok. Brava dla wszystkich zaangażowanych. Inny fan stwierdził: „Więc #PreyMovie jest w 100% drugim najlepszym filmem Predator po oryginale. Jeśli wszystko, co otrzymamy od teraz, to prequele, w których Predator walczy z różnymi historycznymi wojownikami na przestrzeni różnych wieków, bardzo bym tego chciał. Idź oglądać!”

REKLAMA

„#PreyMovie jest niesamowity!!!!!!! Z pewnością najlepsza kontynuacja od oryginału, w której tytułową postać traktuje się jak samą postać. Główna postać jest świetna do oglądania, uwielbiam ustawienie czasu, akcja jest fantastyczna i dobrze choreograficzna, a niektóre naprawdę napięte momenty” – napisał inny użytkownik. „#PreyMovie najlepszy film o drapieżnikach od dłuższego czasu” — napisał inny.
Tymczasem inny fan przypomniał wszystkim, że na kolejny „dobry” film Predator zajęło 35 lat, a także poprosił widzów o obejrzenie filmu w języku Comanche. Użytkownik napisał: „Zajęło to tylko 35 lat, ale WRESZCIE jest kolejny dobry film o Predatorze. Idź na dub Komanczów. Inny użytkownik mediów społecznościowych powiedział: „#Prey to jedna z rzadkich sequeli franczyzy, która może faktycznie przewyższyć swój oryginał. Trochę dziki, to już drugi raz, kiedy wydarzyło się to w tym roku po Top Gun: Maverick.

REKLAMA
REKLAMA
W filmie występuje Amber Midthunder jako Naru i widzi Dakota Beavers w roli Taabe. Z drugiej strony były zawodowy koszykarz Dane DiLiegro przywdział kostium legendarnego potwora. Obecnie film ma ocenę 92% na Rotten Tomatoes, co czyni go najwyżej ocenianym filmem w serii. Film z 1987 roku wygodnie mieści się w 80%.

„Prey” jest obecnie dostępny do przesyłania strumieniowego na Hulu.

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button