Rozrywka

Przygotuj się, fani „Moje wielkie greckie wesele” — część trzecia jest w drodze!

Jeśli chodzi o komedie romantyczne, nie trzeba dodawać, że oryginalny My Big Fat Greek Wedding jest jednym z najbardziej udanych wszech czasów. Film z 2002 roku był nominowany do Oscara za najlepszy scenariusz oryginalny, a jego scenarzystka i główna aktorka, Nia Vardalos, stała się prawdziwą gwiazdą.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Szybko do 2022 roku i kolejnej kontynuacji później, fani świata My Big Fat Greek Wedding czekają na ucztę, ponieważ wydaje się, że trwają prace nad trzecią częścią serii. Jaka jest data premiery My Big Fat Greek Wedding 3? Czytaj dalej, aby poznać wszystkie znane szczegóły, w ich obecnym stanie.

Źródło: Universal PicturesArtykuł jest kontynuowany poniżej reklamy Jaka jest data wydania „My Big Fat Greek Wedding 3”?

Biorąc pod uwagę fakt, że zdjęcia do projektu właśnie się rozpoczęły i zostały ogłoszone 22 czerwca 2022 roku, nie mamy jeszcze potwierdzonej daty premiery My Big Fat Greek Wedding 3. Jednak Nia zabrała się na Instagram, aby ujawnić, że filmowanie się rozpoczęło, a także podzielić się kilkoma innymi ciekawostkami na temat tego, co się dzieje.

Podobnie jak w poprzednich dwóch filmach, Nia będzie miała swoją pracę zarówno jako główna bohaterka filmu, Toula Portokalos, jak i jego reżyser.

„Dziękuję Playtone, Gold Circle, HBO i Focus! I wiele miłości i wdzięczności dla wszystkich za wsparcie w oczekiwaniu na film. Grecja kochanie. Grecja! #MyBigFatGreekWedding3” – napisała wpis.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Nię Vardalos (@niavardalos)

Fabuła trzeciego My Big Fat Greek Wedding jest nadal ściśle ukrywana, ale za Colliderem krążą plotki na temat tego, czego mogą się spodziewać fani.

Nowy film podobno skupia się na paryskiej córce Touli i Iana, która przygotowuje się do przejścia do ołtarza. Oprócz Nii spodziewany jest również powrót Johna Corbetta. Dla kontekstu, My Big Fat Greek Wedding 2 zakończyło się tym, że Paris zabrała swojego chłopaka Bennetta (Alex Wolff) na bal maturalny, który odbywa się tego samego wieczoru co ślub jej dziadków.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: Universal Pictures

Nia po raz pierwszy ogłosiła, że ​​My Big Fat Greek Wedding 3 odbędzie się w kwietniu 2021 roku, ale początek produkcji filmu opóźnił się z powodu pandemii COVID-19. Teraz wygląda na to, że sprawy na tyle się uspokoiły, że Nia i reszta ekipy pracowali w Atenach i okolicach, aby ożywić film.

Kontynuacja artykułu pod reklamą Na zapowiedź rozpoczęcia zdjęć rówieśnicy Nii pozytywnie zareagowali.

Kiedy Nia podzieliła się ekscytującym postem, że rozpoczęły się zdjęcia do My Big Fat Greek Wedding 3, jej fani i rówieśnicy gromadzili się w komentarzach, aby podzielić się swoim szczęściem, że to wszystko w końcu się dzieje.

„Wyglądasz cudownie i cieszę się z twojego powodu! Idź, samodzielny bohater! Xoxo” – skomentował dyrektor muzyczny Michael Orland.

„Yay, ty rock, Nia! Daj mi znać, kiedy będziesz mnie potrzebować do mojego występu” – powiedział Chris Mattmann, dyrektor ds. technologii i innowacji w NASA.

„Jesteś najlepszy! Gratulacje i nie mogę się doczekać, aby to zobaczyć! Opa” – dodał aktor Rob Riggle.

Jasne jest, że wszyscy są podekscytowani My Big Fat Greek Wedding 3 i tylko czas pokaże, czy Nia i reszta mogą dostarczyć masom kolejną klasyczną komedię romantyczną.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button