Aktualności

Przyjaciel Ezry Millera mówi, że aktor doświadczył „wielu traumy” w Hollywood

Były przyjaciel Ezry Millera, głównej gwiazdy Błyskpowiedział w nowym wywiadzie, że aktor otworzył się na „wiele traumy”, którego doświadczyli w Hollywood.

Nowy raport z Targowisko próżności szczegółowo opisał „złożone problemy ze zdrowiem psychicznym”, które Miller – który nie jest binarny i używa ich/ich zaimków – powiedział, że przechodzili przez kilka incydentów związanych z prawem w ciągu ostatnich kilku lat. Wiele źródeł w artykule komentowało samopoczucie aktora i jego osobiste doświadczenia z nim.

Jedno źródło, o którym mowa w raporcie tylko jako Kaelyn, rzekomo spotkało Millera na Hawajach na początku tego roku.

29-letni aktor został aresztowany i oskarżony o zakłócanie porządku i nękanie w barze na Hawajach w marcu, a w kwietniu został ponownie aresztowany przez Departament Policji Hawajów za napaść drugiego stopnia po rzekomym uruchomieniu krzesła w 26-letnim wieku. stara kobieta, uderzając ją w głowę.

Premiera Warner Bros. Pictures” "Liga Sprawiedliwych"
Tutaj Ezra Miller przybywa na premierę Warner Bros. Pictures „Liga Sprawiedliwości” w Dolby Theatre 13 listopada 2017 roku w Hollywood w Kalifornii. Niedawny raport z Vanity Fair powiedział, że aktor otworzył się na temat cierpienia „wielu traumy” w Hollywood, gdy byli młodsi.
Gregg DeGuire/WireImage

Raport mówi, że aktor zaprzyjaźnił się z mężem Kaelyn, który postanowił nie ujawniać swojego nazwiska. Kaelyn, według Targowisko próżności, był jednym z czterech partnerów mężczyzny, ponieważ byli w związku poligamicznym. Rodzina mieszka na Hawajach i podobno prowadzi małe stoisko na targu.

Miller był także na Hawajach z aktywistką Tokata Iron Eyes, która teraz występuje pod pseudonimem Gibson, której rodzice oskarżyli aktora o uwodzenie. Złożyli również nakaz zaniechania wobec Millera. Zarówno Miller, jak i Gibson, mający teraz 18 lat, podobno zatrzymali się z mężczyzną, jego żonami i czwórką dzieci w marcu.

Miller „wyraził, że przeżyli wiele traumy i dziwnego seksu na scenie hollywoodzkiej” – powiedział Kaelyn. Targowisko próżności. „A my powiedzieliśmy: „Do diabła, pomożemy ci”.

W 2018 roku Miller krótko opowiedział o leczeniu, z jakim spotkali się w Hollywood. Oni powiedzieli Hollywoodzki reporter że oferowano im alkohol, gdy byli nieletni, próbując zwerbować ich do filmów. Powiedzieli też Lekkoduch w tym samym roku „Z pewnością przetrwałem nadużycia, na pewno w wielu różnych rolach, począwszy od całkiem młodego wieku”.

Kaelyn powiedziała, że ​​w pewnym momencie aktor wrócił do domu pary z zabawkami dla dzieci. „Kupił pistolety Nerf dla naszych dzieci i narzekał na broń” – powiedział Kaelyn o aktorze. Raport dalej wyszczególnił, że Miller miał kilka pistoletów rozrzuconych po swoim dużym domu w Vermont, który jest stanem otwartym. Policja podobno znalazła styropianowe kule Nerf w kieszeni aktora, gdy został aresztowany w marcu.

Wśród ostatnich problemów prawnych, Miller został podejrzany przez policję o ukrywanie miejsca pobytu matki i jej trojga dzieci na swojej posiadłości w Vermont w sierpniu. The Targowisko próżności Raport mówi, że kobieta, Ana, była jedną z innych żon mężczyzny.

Pomimo śledztwa i wielu innych starć z prawem, Miller wyraził, że chce się wyleczyć i iść naprzód, przepraszając za ich ostatnie zachowanie.

„Po niedawnym okresie intensywnego kryzysu rozumiem, że cierpię na złożone problemy ze zdrowiem psychicznym i rozpocząłem ciągłe leczenie” – powiedział Miller w oświadczeniu dla Różnorodność w sierpniu. „Chcę przeprosić wszystkich, których zaniepokoiłem i zdenerwowałem moim przeszłym zachowaniem. Zobowiązuję się wykonać niezbędną pracę, aby wrócić do zdrowego, bezpiecznego i produktywnego etapu mojego życia”.

Newsweek skontaktował się z przedstawicielem Millera w celu uzyskania komentarza.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button