Rozrywka

Przyjaciel Johnny’ego Deppa, Paul McCartney, okazuje solidarność, wyświetlając wideo aktora podczas jego trasy koncertowej

Wydaje się, że sir James Paul McCartney okazał solidarność ze swoim długoletnim przyjacielem Johnnym Deppem w toczącym się procesie o zniesławienie w sądzie w Wirginii. Piosenkarz i autor tekstów puścił wideo 58-letniego aktora podczas występu na żywo na stadionie SoFi w Inglewood w Kalifornii w piątek 13 maja. Paul McCartney, który jest obecnie w trasie „Got Back”, nie zapomniał nawet o Deppie jak występował przed swoimi fanami.

McCartney podobno również wyraził swoje poparcie dla gwiazdy „Koszmaru z ulicy Wiązów” podczas swojego ostatniego koncertu w Seattle. Klip z wydarzenia 3 maja został opublikowany na Instagramie przez filantropkę i byłą modelkę Jill Vedder, który pokazał 79-latka wykonującego swoją piosenkę „My Valentine”, podczas gdy odtwarzano wideo Deppa grającego na gitarze i recytującego tekst piosenki w języku migowym w tle.

CZYTAJ WIĘCEJ

Paul McCartney machający ukraińską flagą unosi brwi nad swoim przeszłym „związkiem” z Putinem

Jak są spokrewnieni Mary McCartney i Sir Paul McCartney? Fotograf uznał ją za wartą pomimo nazwiska

Vedder opisał wideo jako „Może być kontrowersyjne, aby opublikować ten film z JD. Nie przejmuj się. Znam go tylko po to, by był dżentelmenem… I chociaż wspieram kobiety i ruch „ja też”, znam też kobiety, które zniszczyły życie niewinnych i dobrych mężczyzn… @johnnydepp… PS również nie jest fajne .. Uważaj na język.”

McCartney, który zakołysał dwurzędową granatową marynarką z białą koszulą i parą ciemnoszarych spodni, również wycofał się z rutyny wideo Johnny’ego Deppa podczas swojego występu w Los Angeles. Filmy udostępnione na Twitterze pokazały, jak śpiewa do mikrofonu przed animowanym pokazem Deppa. Jego gest wywołał wiele mieszanych reakcji ze strony użytkowników, którzy mówili: „Paul McCartney został również oskarżony o DV przez swoją byłą żonę. Był w stanie udowodnić swoją niewinność i to, że kłamała. Inny użytkownik napisał na Twitterze: „Wydaje się, że dziś wieczorem więcej mówi się o Johnnym Deppie niż o innym „Johnnym”, mam na myśli „Johnny” Paula, ale to jest w porządku. Myślę, że Paul czuje coś w rodzaju pokrewieństwa z Johnnym Deppem, widząc, jak obaj przeszli przez to samo. Kocham cię Paul.❤️ ”.Jedna osoba podzieliła się: „Kocham tę piosenkę! Paul McCartney to prawdziwy przyjaciel! Zrobił to też w zeszłym tygodniu w Seattle. Ogromny ekran, który można zobaczyć poza areną! 💜💜💜.” Druga osoba napisała: „Och, to najlepsze, tak bardzo to kocham 🥺❤️ Uwielbiam to, jak wszyscy po prostu okazują swoją wylewną miłość do Johnny’ego Deppa!” „A ten łajdak udawał, że nauczył się języka migowego do pracy z głuchymi dziećmi. Jestem pewien, że wzięła ten pomysł z tego filmu. Ona jest taka fałszywa, a on jest taki cenny”, zauważył trzeci, odnoszący się do Hearda, a czwarty dodał: „Paul McCartney gra na wideo #JohnnyDepp brzdąkającego na gitarze na wielkim ekranie podczas ostatniego koncertu… Czysta klasa! #SprawiedliwośćDlaJohnnyDepp”.Było jednak kilku, którzy nie wydawali się zadowoleni z gestu McCartneya wobec Deppa. Użytkownik zapytał: „Obsługuje Johnny’ego Deppa. Uwierzyłem mu, jeśli chodzi o interesy jego byłej żony. Teraz w to wątpię. Jak możesz wspierać człowieka, który ma tak wiele przeciwko niemu dowodów? I tak publicznie? Co to o nim mówi? Tweet brzmiał: „Tak się cieszę, że nie kupiłem ti jet, ponieważ wspierasz Johnny’ego Deppa NA ŻYWO podczas swojego setu 🤮”. „Wszyscy wiedzieli, że Amber jest kłamliwą harpią OD 1 DNIA! Jednak zajęło im ponad 6 lat, aby mieć zasady i robić te rzeczy, kiedy było to prawdą, ale pod prąd. Paul McCartney nie zrobił tego dla Johnny’ego Deppa. Zrobił to jako samolubny czyn teraz, kiedy powiedzenie prawdy jest korzystne” – głosił tweet.Jeśli masz dla nas materiał rozrywkowy lub historię, skontaktuj się z nami pod numerem (323) 421-7515

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button