Rozrywka

Przyjaciele rodziny Judda zdziwieni rzekomą „rozłamem” w testamencie Naomi

Więcej na: wynonna judd Wynonna Judd obraziła się, że nie została wymieniona w testamencie mamy Naomi: zgłoś, dlaczego Ashley i Wynonna Judd może nie być w testamencie Naomi: eksperci prawni Wynonna i Ashley Judd pominęli testament mamy Naomi Ashley Judd może „zrozumieć” że mama Naomi „bolała” przed samobójstwem

Gdy pojawiły się wiadomości, że Naomi Judd mianowała swojego wdowca wykonawcą testamentu, pojawiły się liczne doniesienia, że ​​jej córki, Wynonna Judd i Ashley Judd, zostały „pominięte” w testamencie.

Po tym, Daily Mail poinformował nawet, że Wynonna planuje zakwestionować decyzję. Ale źródła bliskie rodzinie powiedziały Page Six, że są zdumione twierdzeniami.

Źródło wskazało, że tylko dlatego, że Larry Strickland, jej mąż od 33 lat, został odpowiedzialny za testament o wartości 25 milionów dolarów, nie oznacza, że ​​nic nie zostanie pozostawione jej dziewczynom.

„Nie wiadomo, czy dokonano innych postanowień [in the will]. Nie znasz wszystkich ustaleń” – mówi źródło.

Powiedzieli też, że córki są blisko 76-letniego Stricklanda.

„Jest w ich życiu od późnych lat 70-tych – od bardzo młodego wieku. On nie jest obcy” – mówili.

Wynonna jest podobno zdenerwowana, że ​​jej zmarła matka, Naomi, wykluczyła ją ze swojego testamentu. ABC przez Getty Images

„Ludzie łatwo mogą powiedzieć: „Tam muszą być kłopoty” – mówi źródło. “[But] dla ludzi, którzy byli wokół nich, Larry zawsze tam był. Nazywają go „Pops”. Wszystkie mają przyległe gospodarstwa.

Źródło wskazało również, że obie kobiety mają własne fortuny.

Naomi zmarła przez samobójstwo 30 kwietnia.

Ashley podobno zgadza się z decyzją swojej mamy o wyznaczeniu męża Larry’ego Stricklanda na wykonawcę testamentu. Obrazy Getty

Niewątpliwie między kobietami dochodziło do kłótni.

Wynonna przyznała to w zeszłym miesiącu podczas występu na koncercie Brandi Carlile. Wynonna dołączyła do niej na scenie i wspomniała o jej „ciężkim okresie smutku”, ponieważ „mojej mamy nie było od dwóch miesięcy”.

„Jestem artystką znaną wcześniej jako „The Judds” – powiedziała, odnosząc się do duetu, który utworzyła z mamą. „Moja siostra jest tu dziś wieczorem, a teraz jesteśmy nowymi Juddami i siedzi poza sceną”.

Wynonna zadedykowała piosenkę Ashley na koncercie w zeszłym miesiącu. Obrazy Getty

„Jestem Juddem, a nie sędzią… Wybacz, zadzwoń do kogoś i powiedz: „Przepraszam z mojej strony. Co możemy zrobić, aby uzdrowić?” – powiedziała do tłumu.

Wynonna powiedziała wtedy: „To właśnie robimy dziś wieczorem”.

„Byliśmy bardzo rozłączeni z powodu harmonogramu i cokolwiek chcesz powiedzieć – dysfunkcji rodziny, ale pojawiliśmy się dziś wieczorem” – powiedziała, zanim zaśpiewała i dedykowała „Love is Alive” Ashley.

„Zaśpiewamy tę piosenkę na cześć mojej siostry, ponieważ minęło około 12 lat, odkąd mnie śpiewała, a to początek nowego rozdziału” – powiedziała.

Nasze źródło powiedziało nam, że Wynonna była „naprawdę szczera i otwarta”. I chociaż jeszcze nie rozmawiali o testamencie, „jeśli Ashley lub Wynonna chcą coś powiedzieć, wypracują to”, powiedzieli.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button