Rozrywka

„Przynajmniej jest mały”: inspirowany rodeo tatuaż Kendall Jenner dzieli fanów

Kendall Jenner zawsze cieszyła się z jej zainteresowania. Niedawno gwiazda „Keping Up With the Kardashians” ujawniła swój najnowszy tatuaż, maleńki kowbojski but na lewej kostce. Zadebiutowała w swoich relacjach na Instagramie z podpisem „gdy na rodeo…”

Tatuaż wykonała 23-letnia artystka Kate McDuffie. Artysta jako pierwszy udostępnił czarno-białe zdjęcie tatuażu Kendall z podpisem „Nastoletni kowbojski but dla Kendall”. Kendall również skomentował post, mówiąc „buu”. Gwiazda rzeczywistości wydaje się kochać swój nowy tatuaż, ale jej fani nie są całkowicie na tej samej stronie.

REKLAMA

CZYTAJ WIĘCEJ

„Kardashians”: 5 rzeczy, które warto wiedzieć o reality show Hulu z udziałem Kar-Jenners

„Próbowałem wszystkiego, co tylko możliwe”: Kim Kardashian mówi, że odeszła z Kanye BEZ WINA

REKLAMA

Tatuaż otrzymał kilka niepochlebnych uwag jako komentarzy. W wątku online jeden użytkownik napisał: „[It] nie starzeje się dobrze, ale jest słodkie!” Inny powiedział: „W ciągu roku będzie wyglądać jak gówno. Ale przynajmniej jest mały”. „To będzie wyglądać jak kawałek jedzenia przyklejony do jej stopy za jakieś pięć lat” – czytamy w szczególnie ponurym komentarzu. Jeden z użytkowników zgodził się: „No cóż, to zniknie za miesiąc”.

REKLAMA

„S ** t jest tak bezsensowne i mikroskopijne” – powiedział ktoś. Inny użytkownik wyjaśnił: „Wszystkie tatuaże z czasem rozmywają się i blakną, ale cienka linia i małe tatuaże wyglądają najgorzej, gdy tak się dzieje. to wielka sprawa, ponieważ może sobie pozwolić na usunięcie go lub zakrycie, gdy to się stanie.

REKLAMA

Jednak tysiące fanów również wzięło udział, aby wesprzeć gwiazdę i zwróciło uwagę, jak „uroczy” był jej tatuaż. Jeden z użytkowników powiedział: „TAK SŁODKO, KOCHAM TO”. Inny napisał: „Jesteś ikoną”. Zaniepokojony fan skomentował: „Są oszałamiające, ale zawsze martwię się o to, jak rozwiną się z czasem jak mała czarna plama”. Znany artysta tatuażu o nazwie użytkownika „jonboytattoo” powiedział „najsłodszy”.

REKLAMA

Kilka dni wcześniej rozeszły się plotki, że 26-letnia modelka musiała przejść kolejną transformację ciała, ponieważ fani byli przekonani, że potajemnie wykonała pracę z cyckami. Fani powiedzieli, że powiększenie piersi Kendalla wygląda „naturalnie”. Wielu innych twierdziło, że jej piersi nagle wyglądały na powiększone, ale celebrytka nie odpowiedziała na żadne komentarze.

REKLAMA

Kendal ostatnio pojawiła się w wiadomościach z powodu jej związku z gwiazdą NBA Devinem Bookerem. Ostatnio pojawiły się plotki, że para rozstała się po tym, jak fani zauważyli, że sportowiec zarchiwizował lub usunął zdjęcie modelki z Sylwestra. Inny fan twierdził, że Booker nie lubił tweetów o Kendall, a jego brat również przestał obserwować modelkę na Instagramie. Modelka rozwiała jednak wszelkie wątpliwości, zamieszczając zdjęcia swojej siedzącej na kolanach gwiazdy NBA.

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button