Rozrywka

„Przytulanie” Marc Anthony, Nadia Ferreira świętują zaręczyny w Miami

Więcej informacji: pierścionek zaręczynowy Marca Anthony’ego dla Nadii Ferreiry wygląda tak, jak 53-letni Marc Anthony z J.Lo jest zaręczony z modelką Nadią Ferreirą, 23 lat Marc Anthony zamyka raport o Jennifer Lopez i Alexie Rodriguez Marc Anthony debiutuje dziewczyna Madu Nicola z dużą ilością PDA

Marc Anthony i Nadia Ferreira świętowali swoje zaręczyny wśród przyjaciół w czwartek wieczorem w Sexy Fish Richarda Caringa w Miami, dowiedziała się tylko Page Six.

Anthony (53 lata) i Ferreira (23 lata) podjechali do hotspotu z kilkoma kumplami modelki i członkami rodziny z zamiarem świętowania jej urodzin, ale uroczystości szybko przekształciły się w imprezę z okazji jej przełomu w związku z „Potrzeba Know” piosenkarz.

„Nadia i Marc wyglądali na szczęśliwych w świetle księżyca”, mówi źródło Page Six, dodając: „Promieniła od ucha do ucha i miała na sobie biel ślubną”.

Ferreira zabrała się do swojej relacji na Instagramie, aby potwierdzić, że wspólnie świętują swoją przyszłość, zamieszczając zdjęcie jej błyszczącego pierścionka zaręczynowego z napisem „Przyjęcie zaręczynoweyyyy!!!! @marcanthony.”

“[Marc] kilka razy wyszła na zewnątrz, aby zapalić papierosa, a para przytulała się podczas swoich prywatnych chwil, gdy dołączyła do niego na zewnątrz” – mówi źródło.

Powiedziano nam, że grupa zaśpiewała również „Happy Birthday” dla Miss Universe Paraguay 2021, która we wtorek skończyła 23 lata, gdy otrzymała tort.

Potwierdziła swoje zaangażowanie w poście na swoim Instagramie Story.nadiatferreira/Instagram

Gołąbki bawiły się całą noc, przybyły o 21:00 i wyszły dopiero po 1 w nocy?

Wcześniej tego dnia widziano ich świętujących szampanem w prywatnym odrzutowcu, gdzie Anthony klaskał radośnie do muzyki, podczas gdy ich przyjaciele tańczyli. W innym poście para spędziła dzień na jachcie, gdzie ich grupa delektowała się kawiorem i świeżymi krewetkami. Ferreira nawet przejechała się na skuterze wodnym.

Wiadomość o zaręczynach pojawia się zaledwie trzy miesiące po tym, jak Anthony i Ferreira wywołali plotki o związku, kiedy zostali zauważeni podczas romantycznego wypadu w Mexico City.

Poszli oficjalnie na Instagramie w marcu.marcanthony/Instagram

W marcu stali się oficjalni na Instagramie, a artysta salsy opublikował zdjęcie przytulające się do swojej narzeczonej w prywatnym odrzutowcu i piszące: „Niech Bóg pomnoży wszystko, czego nam życzysz”.

Ferreira wspomniała o ich zaręczynach na początku tego tygodnia, publikując zdjęcie z Anthonym, na którym pokazała ogromne brylanty na lewym palcu serdecznym.

Anthony był już czterokrotnie zaręczony. Oświadczył się aktorce Claudette Lali pod koniec lat 90., a następnie ożenił się z królową piękności Dayanara Torres, Jennifer Lopez i modelką Shannon De Lima.

Ma sześcioro dzieci, dzieli 28-letnią Arianę i 26-letniego Chase’a z byłą dziewczyną Debbie Rosado, a także 21-letniego Cristiana i 18-letniego Ryana z 47-letnim Torresem. -stare bliźniaki Max i Emme.

Lopez również zaręczył się w tym roku, a ponownie beau Ben Affleck zadał pytanie po raz drugi w kwietniu.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button