Rozrywka

QB Packers Aaron Rodgers może spotkać się z naganą NFL za dopuszczone używanie narkotyków

Getty Aaron Rodgers przed Capital One’s The Match w 2022 roku.

W tym sezonie drużyna Green Bay Packers ma panującego NFL MVP jako rozgrywającego, ale złożoność osobowości Aarona Rodgersa wykracza daleko poza granice boiska.

NFL nie wydała żadnego oświadczenia w sprawie rozgrywającego, odkąd ujawnił podczas środowego podcastu, że podczas wizyty w Ameryce Południowej w 2020 roku użył halucynogennego środka halucynogennego o nazwie ayahuasca.

Nie jest jasne, jakie karne uprawnienia, jeśli w ogóle, ma do dyspozycji liga poprzez swoją politykę kodeksu postępowania, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że Rodgers był tylko ustnym przyznaniem się do działalności narkotykowej, która miała miejsce wiele lat temu na innym kontynencie. Jednak rząd Stanów Zjednoczonych klasyfikuje ayahuaskę jako narkotyk z Listy I, co umieszcza ją w tej samej kategorii z heroiną, LSD (powszechnie znanym jako kwas), ecstasy i marihuaną.

Ayahuasca zawiera również substancję zakazaną przez NFL, znaną jako DMT (N,N-dimetylotryptamina). Ten fakt może potencjalnie otworzyć inną puszkę robaków dla Rodgersa, chociaż jakakolwiek próba NFL ukarania go za takie naruszenie nie byłaby poparta pozytywnym testem narkotykowym – chyba że QB kontynuuje stosowanie halucynogenu od powrotu z Ameryki Południowej i testy są następnie pozytywne.

Gdyby Rodgers z jakiegoś powodu przegapił jakiekolwiek mecze w 2022 roku, były zawodnik pierwszej rundy draftu i trzeci rok rezerwowy rozgrywający Jordan Love zajęliby miejsce poniżej środka.

WSZYSTKIE najnowsze wiadomości Packers prosto do Twojej skrzynki odbiorczej! Dołącz do biuletynu Heavy on Packers tutaj!

Były gracz NFL sugeruje, że Liga jest niezadowolona z Rodgersa

GettyShannon Sharpe po tym, jak został wprowadzony do Galerii Sław Pro Football 5 lutego 2011 r. w Dallas w Teksasie. (Zdjęcie: Joe Robbins/Getty Images)

Shannon Sharpe, były tight end NFL i wybitny analityk sportowy w Fox, rozmawiał w piątek z TMZ Sports i powiedział, że wierzy, że Rodgers mógł sprawić sobie kłopoty z komisarzem Rogerem Goodellem, przyznając się do używania narkotyków.

Nie wiem, czy NFL jest zbyt zadowolone z tego, że bierze halucynogeny. Jestem pewien, że komisarz skontaktuje się z nim i porozmawia z nim. Jestem pewien, że NFL prawdopodobnie zadzwoni do niego i powie: „To nie jest dobry wygląd”.

[Rodgers’ use of ayahuasca] wydaje mi się dziwne. Ale cokolwiek pomaga człowiekowi stać się lepszym człowiekiem i odnaleźć jego wnętrze, nie mam nic przeciwko temu.

Packers’ QB Rodgers powiedział, że zażywanie narkotyków doprowadziło do najlepszych sezonów w karierze

GettyQuarterback Aaron Rodgers z Green Bay Packers przygląda się przerwie w czwartej kwarcie meczu z Baltimore Ravens na M&T Bank Stadium 19 grudnia 2021 roku w Baltimore w stanie Maryland.

Rodgers otworzył się na temat swojego stosowania halucynogenów i tego, jak pomógł mu stać się bardziej odnoszącym sukcesy piłkarzem w ramach sierpniowej edycji podcastu Aubrey Marcus.

Powodem, dla którego to doświadczenie było przydatne, kontynuował Rodgers, jest to, że pozwoliło mu „kochać [himself] bezwarunkowo”. Powiedział, że rezultatem była poprawa zdrowia psychicznego i poprawa relacji z kolegami, co Rodgers bezpośrednio przypisuje mu pomoc w zdobyciu kolejnych nagród MVP w ciągu ostatnich dwóch sezonów.

Wyzywająca Podróż do Własnej Miłości i Zdrowia Psychicznego PlayAarona Rodgersa | Aubrey Marcus PodcastW świecie sportu, w którym każde słowo i każde działanie jest analizowane zarówno przez ekspertów, jak i blogerów, rzadko zdarza się, aby sportowiec na szczycie gry podzielał surową i bezbronną prawdę. W tym bezprecedensowym podcastie zwycięski rozgrywający Super Bowl, Aaron Rodgers, z radykalną autentycznością opowiada o swojej pełnej wyzwań podróży do… 2022-08-03T12:54:47Z

Nie sądzę, że to przypadek. Naprawdę nie. W tym momencie tak naprawdę nie wierzę w zbiegi okoliczności. To wszechświat sprawia, że ​​rzeczy się dzieją, kiedy mają się wydarzyć.

Tam [are] znaki i synchroniczności wokół nas przez cały czas – jeśli jesteśmy wystarczająco rozbudzeni, aby je zobaczyć i przyjąć i słuchać naszej intuicji, gdy mówi do nas lub uderza nas w głowę, mówiąc: „Hej głupku, oto co powinieneś robić.

Bez względu na powód, trudno twierdzić, że jego ostatnie dwa sezony nie były najlepszymi w karierze Rodgersa. Został wybrany do Pro Bowl i w obu latach otrzymał tytuł pierwszego zespołu All Pro, prowadząc w całej lidze w rankingu QB.

W tych dwóch kampaniach Rodgers również zdobył 8414 jardów podań i 85 przyłożeń w porównaniu do zaledwie dziewięciu przechwytów. On również rzucił się na 250 jardów i sześć przyłożeń.

Więcej Heavy on Packers News

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button