Rozrywka

„Quantum Leap”: Dr Ben Song Raymonda Lee dzieli 3 główne cechy z Samem Beckettem Scotta Bakuli

NBC przywróciło Skok kwantowy, ale to nie ten sam program, co na początku lat 90. Teraz dr Ben Song (Raymond Lee) wykona kwantowy skok w czasie, chociaż zna swojego poprzednika, Sama Becketta (Scott Bakula). Bakula mógł odmówić udziału w nowym programie, ale Lee uważa, że ​​Ben uosabia niektóre z tych samych cech Sama.

Raymond Lee | Ron Batzdorff/NBC

Lee i showrunner Martin Gero brali udział w panelu ds. Zoom Stowarzyszenia Krytyków Telewizji Skok kwantowy 15 września. Omawiając jego podejście do programu podróży w czasie, podzielili się tym, co Ben ma wspólnego z Samem. Skok kwantowy emitowany w poniedziałki o 22:00 w NBC.

Raymond Lee nigdy nie zastąpi Scotta Bakuli w „Quantum Leap”

Nikt nie jest bardziej świadomy rozmiaru butów, które musi wypełnić, niż sam Lee. Lee powiedział, że nigdy nie ośmieliłby się być „nowym Samem”.

„Nigdy nie będzie kolejnego doktora Sama Becketta” – powiedział Lee. „Ale to, co stworzyliśmy, to zupełnie nowy program z zupełnie nowymi postaciami i jesteśmy naprawdę podekscytowani, że możemy zaprezentować wam ten program”.

Zarówno Ben Song, jak i Sam Beckett są dobrymi facetami

Sam i Ben mieli jednak tę samą misję: podróżować w czasie, aby naprawić to, co kiedyś poszło nie tak. Obaj pochodzą z podobnego miejsca dobroci i sprawiedliwości, aby to zrobić.

„Myślę, że sednem tego jest to, że to, co łączy Bena Songa i Sama Becketta, to główne zasady ich wiary w czynienie dobra i co to znaczy być empatycznym” – powiedział Lee. „I myślę, że kiedy przechodzą przez ciała, będą mieli wspólne doświadczenie w zgodzie z faktem, że oboje robią dobrze to, co kiedyś poszło źle”.

POWIĄZANE: „Quantum Leap”: kim był Herbert „Magic” Williams Erniego Hudsona w oryginalnej serii

To jest ważna część Skok kwantowy. Sam wniósł współczesne poczucie równości do programów o napięciach rasowych w Watts i seksizmie wobec kobiet. Miejmy nadzieję, że kolejne 30 lat dało Benowi szersze spojrzenie na sprawiedliwość społeczną. Mam nadzieję, że nowy Skok kwantowy możemy zbadać prawa LGBTQ wraz z innymi przyczynami, o które wciąż walczymy.

Oryginalni producenci „Quantum Leap” wymieniają 3 cechy, które ucieleśnia Raymond Lee jako Ben Song

Współtworzyła Deborah Pratt Skok kwantowy z Donem Bellisario. Pozostają producentami wykonawczymi nowego serialu, ale Pratt miał kontakt z Gero. Podzielił się jej czterema zasadami Skok kwantowyz których trzy dotyczą Bena.

POWIĄZANE: „Quantum Leap”: Scott Bakula powiedział, że zapobiegnie „wielkim katastrofom”, jeśli założenie serialu będzie prawdziwe

Ona naprawdę mówi, że cztery zasady Skok kwantowy to nadzieja, serce, humor i historia. A Ben naprawdę zamieszkuje pierwsze trzy z nich. Na przykład jest niesamowicie pełną nadziei postacią. Ma ogromne serce. Spektakl opowiada o empatii u podstaw, a on ma tego do zaoferowania. A potem, co najważniejsze, myślę, że teraz, ponieważ chcemy zrobić naprawdę zabawny i zabawny program, jest humor. A humor był dużą częścią oryginału Skok kwantowy. To naprawdę ważna część tego. I myślę, że cała obsada, zwłaszcza Ray, naprawdę się tym zainteresowała i próbowała znaleźć sposób na wniesienie niesamowitej ilości nadziei, serca i humoru do tych odcinków.

Martin Gero, panel Stowarzyszenia Krytyków Telewizyjnych, 15.09.22

POWIĄZANE: „Quantum Leap”: Scott Bakula natychmiast dostał swoją rolę: „To jest facet”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button