Rozrywka

Queen powraca do jazdy konnej zaledwie dziewięć miesięcy po tym, jak kazano jej zrezygnować z powodu problemów z poruszaniem się

Królowa Elżbieta wraca do jazdy konnej dziewięć miesięcy po tym, jak kazano jej zrezygnować. 96-letni monarcha, który tęsknił za jazdą konną, odbył delikatne wycieczki po Windsorze i cieszy się z powrotu na siodło.

„Królowa cieszyła się, że znów jest na koniu. Królowa tęskniła za jazdą przez te dziewięć miesięcy. Mogła śmigać po zamkowym czworoboku w swoim wózku golfowym, aby spacerować swoim corgiem. Martwiliśmy się o jej zdrowie. Możliwość tego w wieku 96 lat jest dość niezwykła ”- powiedział źródło z zamku Windsor The Sun. Monarcha boryka się z ciągłymi problemami z poruszaniem się i był widziany z kijem lub siadał podczas ostatnich publicznych wystąpień.

CZYTAJ WIĘCEJ

UKRYTE ZNACZENIE za urodzinowym portretem 96-letniej królowej pozującej z dwoma białymi końmi

Książę Filip i królowa Elżbieta spędzają czas na świeżym powietrzu w zamku Windsor, on jeździ powozem, a ona kucykiemArcybiskup Yorku Stephen Cottrell podczas nabożeństwa Dziękczynienia powiedział: „Cieszymy się, że nadal jesteś w siodle i wszyscy cieszymy się, że jest jeszcze więcej. . Królowa podobno była zapaloną amazonką od czasu, gdy w 1929 roku dostała swojego pierwszego kucyka w wieku trzech lat.

Podobno problemy z mobilnością trzymały Królową z dala od wielu wydarzeń związanych z Platynowym Jubileuszem. Niedawno spotkała się z gubernatorem Nowej Południowej Walii, Margaret Beazley, w zamku Windsor i została sfotografowana bez laski, której często używa ze względu na ciągłe problemy z poruszaniem się. Królewski historyk i biograf, Robert Lacey, powiedział People: „Od każdego, z kim rozmawiam, odnoszę wrażenie, że królowa zachowuje całkowitą kontrolę nad swoimi zdolnościami i wszystkim w pałacu. Problemem jest mobilność fizyczna – a to nie jest sprawa konstytucyjna lub regencyjna. Ona jest odpowiedzialna.

Tymczasem internauci byli zachwyceni słysząc o powrocie monarchy do jazdy konnej. Jeden z użytkowników napisał na Twitterze: „To zdumiewająca wiadomość! Wow! Jej Wysokość musi być tak szczęśliwa, że ​​znów jeździ”. Inny powiedział: „Musi być taka szczęśliwa, że ​​wróciła do swojego żywiołu!” Trzeci napisał: „Cieszę się, że to słyszę, ponieważ tak bardzo to kocha [two hearts emoji]”.Czwarty dodał: „Wspaniale! Dobrze dla niej. Stres jubileuszowy minął, może się zrelaksować”. Piąty rozmyślał: „Oczywiście, NIKT nie mówi KRÓLOWEJ, co może, a czego nie może robić dla przyjemności. Cieszę się, że jest gotowa do jazdy konnej. To jej ulubiona rzecz”. Szósty poczuł: „To fantastyczna wiadomość. To będzie dla niej dobre!!! Utrzymaj ją przy życiu dłużej!”„Królowa ma nadzieję, że wyruszy w podróż w przyszłym tygodniu, pomimo ciągłych problemów z poruszaniem się. Ma nadzieję, że uda się na coroczną podróż do Szkocji na Tydzień Holyrood, ale decyzja zostanie podjęta bliżej tego czasu, powiedział Pałac Buckingham. Monarcha planuje zamieszkać w Pałacu Holyroodhouse w Edynburgu, kiedy inni członkowie rodziny królewskiej masowo podróżują do Szkocji, aby przeprowadzić zaręczyny między 27 czerwca a 1 lipca” – donosi Mirror.

Królowa Elżbieta II siedzi okrakiem na koniu birmański, gdy przedziera się z Pałacu Buckingham wzdłuż centrum handlowego do Parady Gwardii Konnej podczas ceremonii Trooping the Color podczas oficjalnej parady urodzinowej królowej w Londynie, Wielka Brytania, 12 czerwca 1971 (Steve Wood/Getty Images)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button