Rozrywka

Ray J chce sponsorować Miesiąc Dumy Równości i nazwać go Ray Pride, trolle mówią: „Po prostu spróbuj zdobyć dla niego trochę pieniędzy”

Ray J wskoczył na Instagram w poniedziałek, 6 czerwca, aby wesprzeć społeczność gejowską z okazji trwającego miesiąca Pride. Piosenkarz i aktor podzielili się długim filmem, aby rozpocząć swój tydzień w dobrym nastroju, mówiąc, że heteroseksualni mężczyźni muszą okazywać więcej miłości gejom.

Jednak gwiazda reality show została wciągnięta do Internetu po tym, jak powiedział, że chce sponsorować cały miesiąc Gay Pride i uczynić go Ray Pride. Użytkownicy mediów społecznościowych żartowali, że 41-letni piosenkarz miał mało gotówki i wykorzystywał miesiąc Pride, aby zgarnąć trochę moolah. Ray J był niedawno w wiadomościach, kiedy twierdził, że była druga seks taśma z nim z Kim Kardashian.

POWIĄZANE ARTYKUŁY
Kim Kardashian zarobiła 20 milionów dolarów z sekstaśmy Ray J, mimo że pominięto NAJBARDZIEJ SZYBKIE kawałki!

Czy Ray J stał za feudem Tupaca i Biggie’ego? Fani dekodują szokującą teorię spiskową

„Chcę zasponsorować cały miesiąc Gay Pride i zrobić Ray Pride”

Przemawiając do swoich ponad dwóch milionów obserwujących na Instagramie, Ray J powiedział: „Wiele (słowo na N) jest prostych, nie próbują wykrzyczeć społeczności gejowskiej i całej mojej gejowskiej (słowo na N) właściwego sposób”, zaczął Ray J. „Muszę to zrobić, bo chcę się upewnić, że (słowo na N) pokazuje tylko miłość i ja pierdolę się z wami wszystkimi”. Kontynuował: „Dla mnie ja Chcę zasponsorować cały miesiąc Gay Pride i zrobić Ray Pride, bo chcę to oznaczyć. I chcę się upewnić, że wszyscy połączymy się w jedność i żyjemy, a nie pierdolimy się, zdobywamy pieniądze i piłkę i wszyscy są dobrzy, prawo?”

W filmie Ray zachęcał swoich przyjaciół, by wyszli z ukrycia, mówiąc: „Pozdrów kilku ziomków, którzy wciąż próbują zachowywać się, jakby nie byli gejami. Ale wiem, że jesteś gejem i powiedziałem ci to i powiedziałem: „Nadszedł czas, aby po prostu wyjść i być sobą. Wykrzyczał także wszystkich gejów, „którzy znokautują geja (słowo na N) lub hetero (słowo na N), jeśli nie szanują ludzkości”. Ray opisał wideo na Instagramie: „Duma gejów/Duma RAY!! STR8 (słowo na N). Muszę pokazać więcej LOVE TO MY GEY (słowo na N)!!! Czas jest TERAZ!!!”

„Ray J po prostu próbuje zdobyć mu trochę pieniędzy”

Użytkownicy mediów społecznościowych nie tracili czasu na trollowanie Raya J nad jego najnowszym filmem na Instagramie, ponieważ jeden z użytkowników stwierdził: „Po prostu próbuje go utowarowiać, jak wszyscy inni”. Inny stwierdził: „Nie mów zbyt szybko Ray Pride”. Jeden wtrącił: „Naprawdę ma mało gotówki, co?” Inny żartował: „Ten człowiek powie i zrobi wszystko, o czym można by mówić! „Promień Duma”. Kolejny podzielił się „Co w syndromie głównego bohatera się tutaj dzieje”, jak wspomniał inny: „Geje mają już wystarczająco dużo mężczyzn okazujących im miłość”. Jeden zapytał: „Więc chce zarobić trochę pieniędzy na dumie?” dodając na końcu śmiejącą się emotikonę. Podczas gdy jeden podzielił się: „Jeśli on wychodzi, jesteśmy dobrzy”. Jedna osoba stwierdziła: „Ray J najpierw musi porzucić lepszą muzykę”. Inny stwierdził: „Ray J po prostu próbuje zdobyć dla niego trochę pieniędzy. Wie, że to miesiąc dumy.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button