Rozrywka

Ray Liotta jadł obiad w Dominikanie na 2 dni przed śmiercią

Więcej informacji: ray liotta Kevin Costner oddaje hołd Rayowi Liotcie, partnerowi „Field of Dreams”, Jennifer Lopez reaguje na śmierć Raya Liotty z „Shades of Blue” Debi Mazar pamięta „niegodziwe poczucie humoru” Raya Liotty Kim jest Jacy Nittolo ? Co warto wiedzieć o narzeczonej zmarłego Raya Liotty

Ray Liotta i jego narzeczona zjedli posiłek w luksusowym steakhouse na Dominikanie zaledwie dwa dni przed jego nagłą śmiercią.

Gwiazda „Goodfellas”, która zmarła w czwartek na Karaibach w wieku 67 lat, jadła kolację z Jacy Nittolo w restauracji Naca’n we wtorek wieczorem.

„Mieliśmy szczęście gościć Raya na kolacji we wtorkowy wieczór”, konto restauracji na Instagramie zostało opublikowane po tym, jak pojawiły się smutne wieści. „Był wyjątkową osobą i utalentowanym aktorem, za którym będzie nam brakować – twoi przyjaciele z Naca’n będą cię czule wspominać – 🖤 #RestinPeace”.

Naca’n udostępniła zdjęcie pary w lokalu we wtorek po jedzeniu.

„Pan Ray Liotta dołączył do nas na kolację z przyjaciółmi” – głosił podpis. „Odbyliśmy miłą pogawędkę o historii naszego budynku i naszej działalności. Bardzo przyjazny i hojny pan. #Nacan #NacanLikes #FineDining #goodfellas.”

Restauracja opublikowała zdjęcie aktora z jednym z właścicieli po tym, jak pojawiły się smutne wieści.Restauracja Naca’n

Liotta był w DR, kręcąc nowy film zatytułowany „Niebezpieczne wody”, kiedy zmarł we śnie. Był z nim 47-letni Nittolo.

Chociaż więcej szczegółów nie zostało ujawnionych, TMZ poinformowało, że nikt nie podejrzewa żadnej nieczystej gry.

Ukochanego aktora pozostawił Nittolo, którego oświadczył się w grudniu 2021 roku, oraz 23-letnia córka Karsen, którą dzielił z byłą żoną Michelle Grace.

Liotta zmarł we czwartek we śnie podczas pobytu w Republice Dominikany na potrzeby nowego filmu. Getty Images dla Newport Beach F

Liotta niedawno rozpoczęła odrodzenie kariery w Hollywood, występując w „Wielu świętych Newark” (2021), „Historia małżeństwa” (2019) i „Bez nagłego ruchu” (2021).

Stał się powszechnie znany po tym, jak zagrał w filmie Kevina Costnera „Pole snów” (1989) jako Shoeless Joe Jackson.

„Zrozpaczony wiadomością o odejściu Raya Liotty”, 67-letni Costner, napisał w czwartek w mediach społecznościowych. „Chociaż pozostawił niesamowitą spuściznę, zawsze pozostanie w moim sercu 'Shoeless Joe Jackson’.

„To, co wydarzyło się w tym momencie w filmie, było prawdziwe. Bóg dał nam ten wyczyn. Teraz Bóg ma Raya”.

Najbardziej charakterystyczna rola Liotty pojawiła się w 1990 roku, kiedy został obsadzony w roli Henry’ego Hilla w „Goodfellas” Martina Scorsese u boku Roberta De Niro i Joe Pesci.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button