Rozrywka

Raymond Moody: 5 szybkich faktów, które musisz znać

Mugshot/Facebook Raymond Moody i Brittanee Drexel.

Raymond Moody to przestępca seksualny z Georgetown w Południowej Karolinie, który jest uważany za osobę zainteresowaną zniknięciem Brittanee Drexel, 17-letniej zaginionej nowojorskiej dziewczyny.

Brittanee Drexel była ostatnio widziana w 2009 roku w Myrtle Beach w Południowej Karolinie, gdzie wyjechała na ferie wiosenne bez wiedzy rodziców. Rodzina i przyjaciele od lat żywią nadzieję, że dowiedzą się, co stało się z nastolatką, która pozornie rozpłynęła się w powietrzu.

62-letni Moody był osobą zainteresowaną tą sprawą od lat, ale ponowne zainteresowanie nim wywołały przeszukania w Południowej Karolinie i jego aresztowanie tam. 13WHAM poinformował, że ludzkie szczątki znaleziono w zalesionym obszarze w pobliżu Georgetown w Południowej Karolinie. Nie zostały zidentyfikowane. WPDE-TV poinformowało, że szczątki znajdowały się około 4 km od motelu, w którym Moody mieszkał w czasie, gdy zniknął Drexel.

Władze nie potwierdziły jednak związku między aresztowaniem Moody’s a zniknięciem Drexela.

Oto, co musisz wiedzieć:

1. Moody został niedawno aresztowany po przeszukaniach Georgetown w Południowej Karolinie

Kilka stron na Facebooku jest poświęconych odnalezieniu Brittanee Drexel. (Facebook/Zaginiona Brittanee Marie Drexel)

13 maja biuro szeryfa hrabstwa Georgetown w Georgetown w Karolinie Południowej ujawniło, że w poniedziałek zorganizowało konferencję prasową „w związku z niedawną działalnością organów ścigania w hrabstwie Georgetown”. W komunikacie nie podano dalszych szczegółów. The Democrat & Chronicle poinformował, że działalność ta może mieć związek ze sprawą Brittanee Drexel, chociaż nie zostało to potwierdzone przez władze.

Według Democrat & Chronicle, konferencja prasowa odbywa się tuż po aresztowaniu mężczyzny o nazwisku Raymond Moody, którego „kiedyś uważano za osobę zainteresowaną zniknięciem Drexela w 2009 roku”.

Moody zostaje oskarżony o obstrukcję.

WMBF poinformowało, że władze „pracują od świtu do zmierzchu w hrabstwie Georgetown”, przeprowadzając przeszukania, których nie rzucą światła.

11 maja 2022 r. tata Brittanee, Chad Drexel, powiedział, że został zhakowany po tym, jak na jego stronie na Facebooku pojawił się post z informacją, że w sprawie jego córki dokonano aresztowania.

2. Moody został nazwany osobą zainteresowaną zniknięciem Drexela po naruszeniu przepisów drogowych

Tutaj, w Myrtle Beach, SC, staramy się dowiedzieć więcej o nowych wydarzeniach w sprawie Brittanee Drexel. To tutaj Raymond Moody, wcześniej zidentyfikowana osoba zainteresowana, zostaje uwięziona pod zarzutem obstrukcji. pic.twitter.com/zLz0AqtdBB

— Brett Davidsen (@whec_bdavidsen) 11 maja 2022 r.

Gazeta Democrat & Chronicle poinformowała, że ​​Moody „został zatrzymany przez policję za wykroczenie drogowe w nadmorskim miasteczku niedaleko Myrtle Beach jeden dzień po zniknięciu nastolatka”. To, w połączeniu z doświadczeniem przestępcy seksualnego, pomogło mu zainteresować się sprawą Drexela.

Według WHAM13, Moody został wymieniony jako osoba zainteresowana tą sprawą w 2012 roku. Na przestrzeni lat inne osoby zostały również zidentyfikowane jako osoby zainteresowane tą od dawna toczącą się sprawą.

Fox News poinformował, że „ostatni sygnał z telefonu komórkowego Drexel” był około ośmiu mil od rezydencji Moody’s i 50 mil od Myrtle Beach.

3. Moody jest przestępcą seksualnym, który zgwałcił siedem dziewczyn w Kalifornii

To właśnie zostaliśmy przywitani, kiedy podjechaliśmy do wymienionej na liście rezydencji Raymonda Moody’ego. Jest on wcześniej zidentyfikowaną osobą zainteresowaną sprawą Brittanee Drexel. Jest uwięziony pod niewyjaśnionym zarzutem utrudniania. pic.twitter.com/kZ6bI5y1NJ

— Brett Davidsen (@whec_bdavidsen) 11 maja 2022 r.

Według gazety Democrat & Chronicle Moody jest przestępcą seksualnym i uważa się, że z jego aresztowaniem związane są przeszukania mienia.

13WHAM poinformował, że odsiedział 21 lat więzienia za „napaść seksualną na siedem dziewcząt w Kalifornii, w tym porwanie i zgwałcenie jednej z nich” i przeniósł się do Karoliny Południowej w 2004 roku.

Według ABC4, ofiarami Moody’s w Kalifornii były dziewczynki w wieku od 5 do 17 lat.

W 2015 roku jedna z ofiar Moody’s, Kerri Harding, rozmawiała z Fox News. Miała zaledwie 8 lat, kiedy porwał ją i zgwałcił w 1983 roku, poinformował Fox.

„Największą obawą jest to, że zrobi to ponownie” — powiedział Harding Foxowi. „Nigdy nie powinieneś mieć drugiej szansy na zranienie dziecka”. W czasie wywiadu Harding pracował w warsztacie stolarskim.

The Fox opisał, jak Moody zaatakował Hardinga, gdy szła na spotkanie z przyjacielem. „Zmusił młodą dziewczynę do wsiadania do samochodu: w Vallejo i zgwałcił ją. Uciekła i zidentyfikowała zieloną wojskową naklejkę na jego samochodzie, która doprowadziła do jego aresztowania za gwałt.

„Nigdy nie powinien był zostać zwolniony” – powiedziała FoxNews.com. „Dlaczego sądy miałyby w ogóle ryzykować z naszymi dziećmi?”

4. Dawna miłość Moody’ego opisała, jak był w wojsku i miał nadużycie w dzieciństwie

To właśnie zostaliśmy przywitani, kiedy podjechaliśmy do wymienionej na liście rezydencji Raymonda Moody’ego. Jest on wcześniej zidentyfikowaną osobą zainteresowaną sprawą Brittanee Drexel. Jest uwięziony pod niewyjaśnionym zarzutem utrudniania. pic.twitter.com/kZ6bI5y1NJ

— Brett Davidsen (@whec_bdavidsen) 11 maja 2022 r.

Ernie Merchant twierdził w ABC4, że mieszka z Moodym w motelu Sunset Lodge w Georgetown. Według stacji telewizyjnej Merchant napisał kiedyś książkę opisującą jego związek z Moodym.

Powiedział, że zakochał się w Moodym w kalifornijskim więzieniu, nazywając go swoim „mężem z celi”. Według Merchanta, Moody opisał, że ma brutalnego ojca i mamę alkoholiczkę.

Według ABC4 Moody był w wojsku i ożenił się jednocześnie z trójką dzieci. W swojej książce twierdzi, że Moody opisał, dlaczego molestował dziewczyny, mówiąc: „Powiedział: 'Nie wiem dlaczego. Miałem impulsy i myśli przez długi czas, zanim na nie zadziałałem – czułem, jak narastają we mnie, aż nie mogłem już nad tym kontrolować. Po pierwszym było już łatwiej. Stałem się kimś innym, kimś, kogo to nie obchodziło”.

Merchant mówi, że zerwali, kiedy Moody umawiał się z kobietą i chciał się bawić, według stacji telewizyjnej.

5. Filmy uchwyciły ostatnie chwile Brittanee Drexel, zanim zniknęła Odtwórz Brittanee Drexel na nagraniu w noc przed zniknięciem (2009)Brittanee Drexel na nagraniu w noc przed zniknięciem.2015-03-04T05:04:05Z

Ostatnie dni Brittanee zostały uchwycone na wideo, w tym jeden nakręcony dzień przed zniknięciem w Myrtle Beach (patrz wyżej).

Ta kompilacja poniżej pokazuje wideo z monitoringu, które uchwyciło nastolatkę wychodzącą z hotelu Bluewater, w którym przebywała 25 kwietnia 2009 roku. Wychodziła z hotelu, aby wrócić do innego hotelu, w którym mieszkała.

Policja powiedziała wcześniej, że Brittanee pojechała do hotelu Bluewater, aby zobaczyć przyjaciela z Rochester, Petera Brozowitza, który przebywał tam z przyjaciółmi, według WCSC. Została 10 minut. Policja powiedziała, że ​​Brozowitz i jego przyjaciele nie byli podejrzanymi.

PlayThe Disappearance of Brittanee DrexelStworzyłem „szybką wersję” zniknięcia Brittanee Drexel. Brittanee Drexel była 17-letnią uczennicą liceum, która zaginęła w Myrtle Beach w Południowej Karolinie wieczorem 25 kwietnia 2009 roku. Jej miejsce pobytu wciąż nie jest znane. Źródła: columbiaclosings.com/wordpress/?p=1276 Zaginiony serial telewizyjny – sezon 2, odcinek #1: „The Secret Journey” – oryginał…2015-12-25T09:26:39Z

Drexel nigdy więcej nie był widziany żywy.

Po jej zniknięciu telefon Drexela zadzwonił następnego dnia „w pobliżu rzeki Santee South, między McClellanville a Georgetown”.

Brittanee pochodziła z Chili w stanie Nowy Jork i pojechała do Myrtle Beach na ferie wiosenne. Drexel była uczennicą liceum Gates-Chili, kiedy zniknęła.

Pojechała do Myrtle Beach bez wiedzy rodziców. Jej rodzina myślała, że ​​zamiast tego jest na plaży w stanie Nowy Jork. Brittany pojechała do Myrtle Beach z trzema przyjaciółmi, chociaż jej matka wcześniej ostrzegała ją, że jeśli to zrobi, coś może jej się stać.

CZYTAJ DALEJ: Dowiedz się więcej o mężu Naomi Judd, Larrym Stricklandzie.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button