Rozrywka

Reality Show Netflixa „Snowflake Mountain” to mylące stwierdzenie na temat przywilejów — gdzie został nakręcony?

Snowflake Mountain brzmi jak piękne miejsce do odwiedzenia i być może takie miejsce naprawdę istnieje. Niestety, nowy reality show Netflixa Snowflake Mountain jest grą na temat popularnej konserwatywnej zniewagi dla liberałów. Spektakl bierze grupę pozornie uprzywilejowanych dzieciaków, którym było łatwo (według których standardów nie znamy) i sadza ich w szczerym polu, nie mając prawie żadnych nowoczesnych udogodnień.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Oczywiście żaden z nich nie wiedział, dokąd zmierzają. Ich rodzice oszukali ich, by uwierzyli, że wybierają się na wygodny dwutygodniowy wypad. Zamiast tego międzynarodowa grupa została sprowadzona do Wielkiej Brytanii, gdzie zimno jest prawie walutą. Pozbawiono ich rzeczy takich jak telefony komórkowe, WiFi i oczywiście odpowiedzi, co by to dało.

Więc gdzie właściwie skończyła się obsada Snowflake Mountain? Przejdźmy do tego.

Źródło: Netflix

Kraina Jezior w północno-zachodniej Anglii

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Gdzie jest kręcony „Snowflake Mountain”?

Obsada skierowała się przez staw do Krainy Jezior w północno-zachodniej Anglii, która według jej własnej strony internetowej jest „samodzielnym obszarem górskim, którego wąskie, promieniujące zlodowacenie doliny, strome zbocza i smukłe jeziora ukazują niezwykłe piękno i harmonię”.

Obszar ten jest również bogaty w historię i już 10 000 lat temu był zamieszkiwany przez ludzi.

Obsada Snowflake Mountain będzie miała widok na jedne z najwyższych gór w Anglii. Jej rzadkie piękno zainspirowało grupę pisarzy znanych jako Lake Poets, którzy spędzili czas próbując uchwycić jego istotę w słowie pisanym. William Wordsworth, Samuel Taylor Coleridge i Robert Southey byli jednymi z autorów, którzy przedstawili światu ten ukryty brytyjski klejnot.

Później stali się znani ze swoich „poetyckich motywów natury, niewinności i wzrostu, a także z odrzucenia pełzającej industrializacji brytyjskiej wsi”, według Hawthorns Park.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: Netflix

Liam Brown z „Góry Płatka Śniegu”

Bycie na „Górze Płatków Śniegu” zmieniło co najmniej jednego zawodnika.

Zawodnik Liam Brown rozmawiał z Mike’iem Zellerem w BBC Radio Cumbria o swoim doświadczeniu w dziwacznym reality show. Najwyraźniej czuł, że potrzebuje zmiany, choć kto może na pewno powiedzieć, czy z perspektywy czasu jest 20/20.

„Potrzebowałem tylko sprawdzenia rzeczywistości i zdecydowanie mi go dał” – powiedział Liam. Najpierw musiał pogodzić się z faktem, że zostali oszukani.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

„Wszyscy zostaliśmy oszukani, myśląc, że idziemy na imprezę. Nazywało się to Living Your Best Life, więc pomyśleliśmy, że będziemy imprezować i nawiązywać przyjaźnie” – wyjaśnił.

Być może wciąż powstało mnóstwo przyjaciół, tylko w innych warunkach, niż oczekiwał Liam. Ponieważ Liam nie jest Amerykaninem, nie wiedział nawet, co oznacza „płatek śniegu” w tym scenariuszu. „Musiałem to przeszukać, co jest dość ironiczne” – ujawnił.

Źródło: Netflix

Kwatery mieszkalne na „Górze Płatków Śniegu”

Najwyraźniej to dziwne doświadczenie zmieniło Liama.

„Wcześniej mieszkałem w domu, pracując w pracy, której tak naprawdę nie lubiłem, a odkąd wyszedłem z pokazu mam własne mieszkanie w Manchesterze, pracuję w globalnej marce modowej, która jest moją wymarzoną pracą, więc Czuję, że to po prostu daje ci kopa, którego potrzebujesz, odmieniło mnie.”

Jak powiedział kiedyś William Wordsworth: „Mądrość jest często bliższa, kiedy się pochylamy, niż kiedy szybujemy”. Chyba Liam musiał się pochylić.

Snowflake Mountain jest obecnie transmitowane w serwisie Netflix.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button