Rozrywka

Reba McEntire uważa, że ​​świat byłby lepszym miejscem, gdyby tak się stało

Gwiazda country Reba McEntire podzieliła się teorią na temat tego, co uczyniłoby świat lepszym miejscem. I to całkiem prosty pomysł, który okazał się o wiele trudniejszy, niż się wydaje. Co ta supergwiazda śpiewająca i aktorska chciałaby zobaczyć dla dobra nas wszystkich?

Reba McEntire | Bank zdjęć Charles Sykes/Bravo/NBCU

Reba McEntire wierzy w skupienie się bardziej na dobru, a mniej na złych na świecie

W wywiadzie dla Peach ATL McEntire wyjaśniła swoje przemyślenia na temat pandemii i kwarantanny. Podkreślając wiele smutku i straty na świecie, myślała, że ​​spowolnienie jest pozytywną podszewką. W jej przypadku przetworzyła śmierć matki, gdy poszła w izolację ze swoją siostrą.

„… Jeśli miałbym powiedzieć dobre rzeczy o kwarantannie, to znaczy, że zwolniliśmy. Wszyscy chodzą za szybko” – powiedziała. „A jeśli możemy po prostu skupić się na dobru, a nie na złych, myślę, że po prostu wyjdzie nam lepiej”.

Zaleciła, aby czerpać korzyści z każdej sytuacji i odejść od negatywnych części. A jeśli chodzi o kontakty z innymi ludźmi, zaleca prowadzenie z miłością i powściągliwy osąd.

Reba McEntire uważa, że ​​świat byłby lepszym miejscem, gdybyśmy się kochali i przestali się osądzać

McEntire powiedziała, że ​​nie jest typem osoby, która narzuca innym swoje poglądy i opinie. „… Ale jestem osobą, która omówi to i powie, dlaczego jestem taka, jaka jestem” – powiedziała.

„Szedłem (moich przyjaciół) Nathana i Justina do ołtarza. To wszystko z powodu miłości” – kontynuowała piosenkarka „Fancy”. „To nie ma nic wspólnego z wyjątkiem tych dwóch chłopców, których kocham całym sercem i chciałem być przy nich”.

Niektórzy ludzie mogą się z tym nie zgadzać, ale uważa, że ​​powinni zachować swoje opinie, jeśli chodzi o miłość i szczęście innych. Powiedziała, że ​​jeśli „po prostu się kochamy i przestaniemy osądzać”, myśli, że „ten świat byłby o wiele lepszym miejscem”.

„Osądzanie nie jest moją pracą. W ogóle nie chcę tej pracy. Po prostu chcę kochać ludzi” – podsumowała.

Dobre nastawienie Reby McEntire do świata przyszło z biegiem lat

W tym samym wywiadzie McEntire mówiła o swoim pozornie wiecznym optymizmie i dobrym nastawieniu. „To przychodzi z wiekiem, ponieważ nie możesz nic z tym zrobić, w taki czy inny sposób” – powiedziała. „Możesz więc zdecydować się na życie w nieszczęściu lub po prostu szukać z całych sił, aby znaleźć bardziej pozytywne rzeczy, które wychodzą z tej sytuacji”.

Ale supergwiazda country ma jeden sekret patrzenia na pozytywną stronę, oprócz lekcji, które przyszły jej z wiekiem. Powiedziała: „Pamiętam, dawno temu, [I decided] trzymać się z dala od negatywnych ludzi, ponieważ to jest zaraźliwe i zaraźliwe, a ja staram się pozostać i spędzać czas z pozytywnymi ludźmi”.

Powiedziała, że ​​skupiając swój czas na optymistycznych ludziach”po prostu sprawia, że ​​dzień jest o wiele jaśniejszy i łatwiejszy”.

„Po prostu płynie łatwiej” – podsumowała. „Wszystko idzie lepiej”.

POWIĄZANE: Jak Oprah Winfrey kiedyś złapała Rebę McEntire z tropu, kiedy ją „zaszokowała”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button