Rozrywka

Rebekah Vardy mówi, że „żałuje”, że porównuje penisa Petera Andre do „chipolaty”

Gdy proces między Coleen Rooney i jej koleżanką z WAG Rebekah Vardy trwa prawidłowo, jedno objawienie może cię zaskoczyć bardziej niż większość.

Rebekah Vardy przyznała teraz, że „żałuje”, że porównuje penisa gwiazdy pop Petera Andre do kiełbaski chipolata po grillowaniu na stoisku.

Pojawia się po tym, jak Rooney oskarżył Vardy o ujawnienie „fałszywych historii” na jej temat do mediów i przeprowadził trwającą miesiące „operację użądlenia”, aby zidentyfikować rzekomego winowajcę.

Postępowanie w sprawie o zniesławienie rozpoczęło się we wtorek (10 maja) w londyńskim Sądzie Najwyższym, po tym, jak Vardy zwrócił się do sądu przeciwko oskarżeniom Rooneya.

Vardy wielokrotnie zaprzeczał prasie, by ujawnić informacje o życiu prywatnym Rooneya.

Vardy powiedziała, że ​​„żałuje”, porównując męskość Andre do „chipolaty” (Zdjęcie: AFP przez Getty Images)

Wkrótce jednak została skonfrontowana z adwokatem Rooneya, Davidem Sherborne, który wygłosił w News of the World wywiad o rzekomym spotkaniu z piosenkarzem Mysterious Girl – i byłym Katie Price – Peterem Andre.

Nagłówek głosił: „Piotr wisi jak mała chipolata, ogolony, śliski, trwa pięć minut”.

Pan Sherborne podzielił się czymś, co wyglądało na wydruk A3 artykułu, gdy Rebekah stała w miejscu dla świadka i czytała na głos różne fragmenty.

W artykule, który pochodzi z 2004 roku, stwierdzono, że australijski piosenkarz poradził sobie „zaledwie pięć minut seksu z Rebekah” i powiedział, że Andre zgolił wszystkie włosy ze swojego ciała.

Peter również wypowiedział się na temat roszczeń (Zdjęcie: Dave J Hogan / Getty Images)

Dalej twierdziła, że ​​jego penis był jak „miniaturowa chipolata”, nazywając go „najmniejszym sprzętem do spodni, jaki kiedykolwiek widziałem”.

Vardy dodał w artykule, że Andre „nie próbował mnie zadowolić” i twierdził, że podczas całowania „ślinił się jak ślini pies”.

Pan Sherborne zapytał następnie Vardy’ego: „Czy uważasz, że to uszanowanie pragnienia pana Andre, aby to nie zostało upublicznione, abyś powiedział to wszystko News of the World i 4 milionom czytelników?”

Vardy twierdziła następnie, że została „zmuszona” do zrobienia tej historii przez swojego byłego męża.

Powiedziała: „Mój były mąż zmusił mnie do napisania tej historii.

Proces rozpoczął się wczoraj (10 maja) (Zdjęcie: Getty Images)

„To jest coś, czego głęboko żałuję i jest to w dużej mierze część mojej przeszłości. Nie jest miło czytać. Ale byłam w okropnym, okropnym związku.

„Konsekwencje nie zrobienia czegoś były znacznie gorsze niż zrobienie tego. To jest okropne.”

Naciskany dalej, czy musi konkretnie omówić rozmiar męskości Andre, Vardy powiedział: „To było coś, co musiałem powiedzieć”.

Peter Andre od tego czasu wypowiadał się na temat zarzutów dotyczących jego genitaliów, powiedział: „Czy wiesz, jak trudno jest ciągle gryźć wargę w sytuacjach?

„Ale z mojego punktu widzenia większość ludzi widziała w dżungli, jak żołądź zamienił się w dąb, więc myślę, że wszystko w porządku!” nawiązując do jego 2004 Jestem gwiazdą… Wyciągnij mnie stąd! skąpić.

Powiedział: „Przynajmniej teraz przyznała, że ​​to nieprawda i była zmuszona to powiedzieć”.

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie od Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button