Rozrywka

Rebekah Vardy opisuje „wykalkulowaną i groźną” rozmowę z Coleen Rooney w sądzie

Rebekah Vardy opisała to, co według niej było „niezwykle wyrachowaną, zimną i groźną” rozmową, którą odbyła z Coleen Rooney po tym, jak skonfrontowała się z nią dziś w sądzie (10 maja) na temat jej niesławnego tweeta z Wagatha Christie.

Rooney, żona byłej angielskiej gwiazdy Wayne’a Rooneya, publicznie oskarżyła swoją koleżankę z WAG i byłą gwiazdę Dancing on Ice o dzielenie się fałszywymi historiami, które przesłała na prywatną relację na Instagramie w październiku 2019 roku.

Posty, które, jak twierdzi Rooney, tworzyły historie w The Sun, obejmowały 36-letnią gwiazdę podróżującą do Meksyku na procedurę „wyboru płci” oraz o powodzi w jej piwnicy.

Rebekah Vardy opisała „niezwykle wyrachowaną, zimną i groźną” rozmowę, którą odbyła z Coleen Rooney po konfrontacji (Zdjęcie: AFP przez Getty Images)

W swoim oświadczeniu Vardy powiedziała, że ​​w czasie, gdy pojawił się post wirusowy, była w Dubaju i została o tym powiadomiona przez swojego agenta.

Powiedziała: „[Rooney] nie odpowiedział od razu, a potem odwołał mnie z nieznanego numeru. Miałem wrażenie, że nagrywała całą rozmowę.

„Miałem nadzieję, że kiedy powiem jej, że to nie ja, to po prostu to naprawi. Zamiast tego oskarżyła mnie o przeciekanie historii o niej przez lata.

Coleen Rooney publicznie oskarżyła swoją koleżankę z WAG o udostępnianie fałszywych historii, które przesłała do prywatnej historii na Instagramie w październiku 2019 r. (Zdjęcie: AFP przez Getty Images)

„Poprosiłem ją o przesłanie mi historii, o których myślała, że ​​wyciekłem, a ona powiedziała, że ​​dokładnie wiem, co zrobiłem.

„Powiedziała mi, że chce sprawić, żebym poczuł paranoję tak samo jak ona. Nadal doskonale pamiętam jej ton podczas tej rozmowy telefonicznej.

„To było bardzo wyrachowane i zimne, a ona nie okazywała wyrzutów sumienia, mimo że byłem bardzo zdenerwowany. Uważam, że to bardzo mrożące krew w żyłach i groźne.”

Fałszywe historie opublikowane przez panią Rooney obejmowały planowanie jej powrotu do telewizji, podróż do Meksyku na procedurę „wyboru płci” i zalanie piwnicy (Zdjęcie: Getty Images)

Sąd usłyszał, że wiadomości Whatsapp z Coleen wykazywały „ten sam zimny, dumny ton” i były „sarkastyczne i całkowicie obojętne na ogrom tego, co właśnie zrobiła”.

Vardy twierdził: „Naprawdę myślę, że w ogóle nie przejmowała się konsekwencjami dla mnie i mojej rodziny i że w jakiś sposób cieszyła się wszystkimi pochwałami i uwagą, jakie otrzymywała”.

Żona Jamiego Vardy’ego również była zachwycona pocałunkiem i powiedzeniem „Wiadomości ze świata” z 2004 r. o Peterze Andre.

Adwokat Rooneya, David Sherborne, wręczył jej wydruk artykułu z nagłówkiem: „Peter wisi jak mała chipolata, ogolony, śliski, trwa pięć minut”.

Zapytał Vardy’ego: „Czy uważałeś szczególnie mocno, że rozmiar jego męskości powinien zostać upubliczniony?”

Vardy odpowiedział: „To było coś, co musiałem powiedzieć”.

Proces trwa.

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie od Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button