Rozrywka

Rebekah Vardy twierdzi, że została zmuszona do omówienia męskości Petera Andre w starym wywiadzie

Rebekah Vardy twierdzi, że została zmuszona do rozmowy o rozmiarach męskości Petera Andre podczas jej bitwy w Sądzie Najwyższym z Coleen Rooney.

40-letnia modelka opublikowała artykuł w News Of The World w 2004 roku, w którym opowiedziała o swoim rzekomym spotkaniu seksualnym z piosenkarką Mysterious Girl.

W artykule twierdziła, że ​​Peter został powieszony jak „miniaturowy chipolata” i „nie próbował” jej zadowolić.

Vardy powiedział też, że Andre zgolił wszystkie włosy ze swojego ciała i ślinił się jak ślini pies, kiedy się całowali.

Nagłówek, który został przedstawiony Vardy w sądzie, brzmiał: „Peter wisi jak mała chipolata, ogolony, śliski, trwa pięć minut”.

Vardy twierdził, że męskość Petera była jak „miniaturowa chipolata” (Zdjęcie: Dave J Hogan / Getty Images)

Jednak powiedziała Królewskiemu Trybunałowi Sprawiedliwości, że ma teraz „głęboki żal” z powodu tego artykułu i została zmuszona do napisania historii przez swojego byłego męża.

Rewelacje pojawiły się we wtorek (10 maja), kiedy w Londynie rozpoczął się tak zwany proces „Wagatha Christie” między żonami piłkarzy, Vardym i Coleen Rooney.

36-letnia żona Wayne’a Rooneya, Coleen, oskarżyła konto Rebekah na Instagramie o ujawnianie historii mediom.

Zaczęło się pluć, gdy Coleen uderzyła w innego WAG Vardy’ego za rzekome wycieki artykułów do gazety The Sun w bombowym poście na Twitterze w październiku 2019 r.

Coleen oskarżyła Vardy’ego o wyciek prywatnych informacji z jej prywatnego konta na Instagramie, ale Vardy zaprzecza wszystkim oskarżeniom (Zdjęcie: AFP przez Getty Images)

Vardy zaprzeczyła wszystkim oskarżeniom i wszczęła sprawę o zniesławienie przeciwko Rooney, w której twierdzi, że jej była agentka, Caroline Watt, mogła być odpowiedzialna za wyciek historii z jej prywatnego konta na Instagramie.

Podczas wtorkowego postępowania sądowego obie strony przedstawiły swoje oświadczenia inauguracyjne za pośrednictwem swoich przedstawicieli prawnych, z adwokatem Rooneya Davidem Sherborne przeciwko adwokatowi Vardy’ego, Hugh Tomlinsonowi QC.

Sherborne zapytała o historię, którą Vardy przedstawiła News Of The World w 2004 roku po jej seksualnym spotkaniu z Peterem Andre.

Sherborne zapytał Vardy’ego: „Czy uważasz, że to uszanowanie pragnienia pana Andre, by nie upublicznić tego, abyś powiedział to wszystko „Wiadomościom Świata” i 4 milionom czytelników?

Rebekah powiedziała, że ​​została „zmuszona” do przekazania tej historii News Of The World w 2004 roku (Zdjęcie: AFP przez Getty Images)

Modelka upierała się, że została „zmuszona” do zrobienia tej historii i jest to coś, czego głęboko żałuje.

Odpowiedziała: „Mój były mąż zmusił mnie do napisania tej historii. Jest to coś, czego głęboko żałuję i jest to w dużej mierze część mojej przeszłości.

„Nie jest miło czytać, ale byłam w okropnym, okropnym związku. Konsekwencje nie zrobienia czegoś były znacznie gorsze niż zrobienie tego.

„To straszne” – podsumowała.

Zapytana, czy czuje, że musi omówić wielkość męskości Andre, odpowiedziała: „Byłam zmuszona powiedzieć”.

Prawnik Coleena upierał się, że jego klient został paranoiczny z powodu rzekomego wycieku z Instagrama (Zdjęcie: GC Images)

Vardy wcześniej przeprosił za porównanie penisa Petera do miniaturowej chipolaty.

W złożonym wówczas dokumencie sądowym czytamy: „Przyznaje się, że powód udzielił wywiadu „Pocałuj i powiedz” w „Wiadomościach Świata” w 2004 r., kiedy powód miał 22 lata.

„Powód żałuje, że udzielił tego wywiadu i przeprosił pana Andre.

„Powódka była w trudnym związku ze swoim byłym mężem i czuła się pod presją byłego męża, aby przekazać tę historię gazecie.

Proces trwa

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie od Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj .

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Check Also
Close
Back to top button