Rozrywka

Ree Drummond powiedziała, że ​​tworzy „nową wersję” serialu „Kobieta-pionierka”

Kobieta-pionierka przedstawienie może wyglądać nieco inaczej, gdy powróci oryginalna ekipa filmowa Ree Drummonda. Drummond dokuczał temu nowemu Kobieta-pionierka Odcinki prawdopodobnie będą hybrydą starego formatu i tego, jak było z jej rodziną jako jej ekipą podczas pandemii.

Ree Drummond | Monica Schipper/Getty Images dla magazynu The Pioneer Woman

Rodzina Ree Drummond przejęła rolę ekipy filmowej „Kobiety-pionierki”, gdy wybuchła pandemia

Córki Drummonda Alex i Paige, jej siostrzeniec Stuart i zięć Mauricio przejęli filmowanie Kobieta-pionierka kiedy pandemia ucichła.

Udało się to dobrze, ponieważ Drummond cieszyła się, że jej rodzina jest na pokładzie, aby utrzymać ciąg dalszy programu. „Alex i Paige na zmianę obsługują główną kamerę (aparat, z którym rozmawiam, który śledzi moje gotowanie)” — powiedział Drummond na stronie internetowej The Pioneer Woman. „Myślę, że po prostu mają wyczucie mojego rytmu, więc mogą przewidzieć, kiedy będę chciał, aby przybliżyli jedzenie i tak dalej”.

Jedyną wadą było to, że program nie podkreślał już wydarzeń wokół rancza. Wielu fanów przegapiło ten kawałek życia Drummonda, ale innym fanom spodobała się bardziej wyluzowana atmosfera gospodarza Food Network, żartującego z rodziną.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Ree Drummond – Pioneer Woman (@thepioneerwoman)

Oryginalna ekipa filmowa powróci ponownie

15 stycznia Drummond zabrał się na Instagram, aby podzielić się tym, jak serial powróci do życia na ranczo. „Sfilmowaliśmy ten program zeszłej jesieni i nie możemy się doczekać ponownego rozpoczęcia zdjęć w przyszłym miesiącu!” podzieliła się w podpisie. „Znowu zaczniemy kręcić więcej zajęć na ranczo, za którymi tęskniłem… a później tego lata moja oryginalna ekipa z Wielkiej Brytanii powróci po raz pierwszy od ponad dwóch lat”.

4 maja Drummond weszła na Instagram, by pożegnać się ze swoim siostrzeńcem. „Mój słodki Stu!! Wiedzieliśmy, że ten dzień nadejdzie. Dzisiaj był ostatni dzień mojego przystojnego siostrzeńca podczas kręcenia mojego pokazu kulinarnego” – zauważyła w podpisie. „Wszedł z moimi dziećmi we wczesnych dniach pandemii i pomógł nakręcić kilka odcinków na iPhone’ach, a także pomógł w zmywaniu naczyń. To był kwiecień 2020 roku… a te „kilka odcinków” zamieniło się w 80 lub więcej”.

Dodała: „Teraz wyjeżdża na letni staż w Chicago, a jesienią wraca do college’u, a moja pierwotna załoga wróci w lipcu! Tak bardzo kocham tego dzieciaka i mieliśmy najlepszy śmiech. Taki z ciebie dumny Stu, a ciocia Ree będzie za tobą tęsknić!!!”

„src=”https://www.youtube.com/embed/RYQ-ScHXTT8?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Ree Drummond planuje „nową wersję” „Kobiety-pionierki”, która będzie „hybrydowym show”

W wywiadzie dla People Drummond podzielił się więcej o filmowaniu podczas pandemii. „​To było niesamowite przeżycie dla mnie i dla dzieci” – wyjaśniła. „Alex i Mauricio nie byli jeszcze zaręczeni, kiedy wybuchła pandemia. To był dla nas naprawdę wspaniały czas, aby poznać Mauricio i po prostu mieć wspólny cel podczas tych szalonych pierwszych kilku miesięcy.

Oryginalna ekipa telewizyjna Drummonda powraca w lipcu, ale obiecała, że ​​jej rodzina nadal będzie częścią serialu.

„Wszyscy rozmawialiśmy i chcemy stworzyć nową wersję serialu, która łączy dwie epoki – erę strzelania dla dzieci, a następnie oryginał” – wyjaśniła. „Więc będzie fajnie zobaczyć, dokąd pojedzie serial, gdy moja ekipa wróci”.

Uwielbiała swobodny charakter filmowania ze swoimi dziećmi, mówiąc, że „pozwoliło mi to naprawdę poprowadzić program w bardziej niekonwencjonalnym, naturalnym kierunku”.

„Bardzo fajnie będzie stworzyć zupełnie nowy rodzaj pokazu hybrydowego” – dodała.

POWIĄZANE: Ree Drummond napada na swoją spiżarnię i lodówkę, aby zrobić wyjątkowy deser „Kobieta-pionierka”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button