Aktualności

Republikańskie kobiety bardziej atrakcyjne niż demokraci, eksperci chwalą MTG

Christina Bobb, prawniczka, która poparła Donalda Trumpa, powiedziała, że ​​są bardziej atrakcyjne kobiety „po stronie konserwatywnej” niż lewica, jako gospodarz chwalący Marjorie Taylor Greene.

Uwagi pojawiły się w Right Side Broadcast News (RSBN) podczas relacjonowania wiecu byłego prezydenta w Wisconsin.

Bobb pracował w prawie, w tym przez okres w Marine Corps jako sędzia adwokat, zanim przeniósł się do administracji politycznej.

W rozmowie z korespondentem RSBN Brianem Glennem na żywo z piątkowego wiecu powiedziała: „Mężczyźni po stronie konserwatywnej to samce alfa, jeżdżą dużymi ciężarówkami, polują, łowią ryby, robią to wszystko.

„A kobiety uwielbiają być kobietami. Wiedzą, czym jest kobieta, wiedzą, jak się ubierać, wiedzą, jak się zachowywać, dbają o siebie. W rezultacie masz atrakcyjne kobiety po konserwatywnej stronie”.

Glenn zgodził się z oceną Bobba i jako przykład podał kongreswoman z Georgii, Marjorie Taylor Greene.

Dodał: „Nie mógłbym tego ująć lepiej i cieszę się, że to powiedziałeś, a nie ja. Nie chcę, żeby to w ogóle brzmiało lekceważąco, ale kiedy spojrzysz teraz na konserwatywne kobiety w ruchu; są piękne, silne, wysportowane, ćwiczą.

„Marjorie Taylor Greene, śledź ją na Instagramie i w mediach społecznościowych. Dba o siebie, w przeciwieństwie do wielu polityków po lewej stronie, którzy wyglądają blado, jakby nigdy nie wychodzili na zewnątrz na odrobinę słońca”.

Klip z wymiany został opublikowany na Twitterze przez Rona Filipkowskiego, wywołując gniew i kpiny ze strony innych użytkowników mediów społecznościowych.

Jeden napisał: „Jasne, jeśli lubisz swoje panie bez zębów.

Inny dodał: „Naprawdę piękne kobiety to te, które podnoszą na duchu inne kobiety. Naprawdę piękne kobiety rzucają światło na innych i robią to bezinteresownie. Ta idea konserwatywnych i liberalnych kobiet wygląda na ważne, wypowiedziana przez kobietę, której wartości są brzydkie”.

Trzeci powiedział: „Konserwatyści zawsze podziwiają to, co powierzchowne; jak ktoś wygląda, ile ma pieniędzy itp. Demokraci mają charakter. Podziwiamy tych, którzy traktują innych z życzliwością i współczuciem. To naprawdę ma znaczenie w życiu”.

Marjorie Taylor Greene podaje adres w CPAC
Reprezentantka USA Marjorie Taylor Greene (R-GA) przemawia na Konserwatywnej Konferencji Działań Politycznych CPAC, która odbyła się w hotelu Hilton Anatole 5 sierpnia 2022 r. w Dallas w Teksasie. Brian Glenn przedstawił ją jako przykład „pięknej” konserwatywnej kobiety.
Brandon Bell/GETTY

Trump zorganizował wiec w Waukesha w stanie Wisconsin, aby wesprzeć Tima Michelsa, który walczy z Rebeccą Kleefisch o nominację republikańskiego gubernatora stanu Wisconsin w listopadowych wyborach parlamentarnych.

W bardzo napiętym przemówieniu powiedział: „To jest rok, w którym odzyskamy Izbę, odbierzemy Senat i odbijemy Amerykę.

„A w 2024 roku, co najważniejsze, odbierzemy nasz wspaniały Biały Dom, odbierzemy go z powrotem”.

Marjorie Taylor Greene, która została wybrana do reprezentowania 14 Gruzjiten okręgu kongresowego w 2021 r., piątek spędziła na wiecu CPAC w Austin.

Mówiąc o niedawnej krytyce, z którą się spotkała, członkini Kongresu powiedziała: „Kiedy powiedziałam, że jestem chrześcijańskim nacjonalistką, nie mam się czego wstydzić, ponieważ takimi jest większość Amerykanów”.

Węgierski premier Victor Orban pojawił się również na CPAC, gdzie powiedział swoim słuchaczom, że „globaliści mogą iść do piekła, przyjechałem do Teksasu”.

Pojawienie się Orbana wzbudziło wiele kontrowersji po tym, jak w swoim przemówieniu w Rumunii powiedział, że Węgrzy „nie chcą być rasą mieszaną”.

W odpowiedzi Zsuzsanna Hegedus, jedna z doradców Orbana, zrezygnowała z napiętnowania przemówienia „czysto nazistowską diatrybą godną Josepha Goebbelsa”.

Newsweek skontaktował się z Christiną Bobb i Brianem Glennem w celu uzyskania komentarza.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button