Rozrywka

Restauracja z „Biura” pozywa klienta, który zażądał zwrotu $3K napiwku, który zostawił kelnerce na 13 $ posiłku

SCRANTON, PENSYLVANIA: Restauracja pozywa do sądu klienta o nazwisku Eric Smith po tym, jak w czerwcu zażądał 3000 dolarów napiwku, który dał Marianie Lambert, kelnerce w Alfredo’s Pizza Cafe, za posiłek kosztujący zaledwie 13 dolarów. Smith podobno zakwestionował opłaty uiszczone kartą kredytową, zmuszając kawiarnię do samodzielnego płacenia Lambertowi.

REKLAMA

Według DailyMail, po otrzymaniu napiwku, Lambert powiedział: „To naprawdę wiele dla mnie znaczyło, ponieważ wszyscy przechodzą przez różne rzeczy. To naprawdę poruszyło moje serce. Nadal nie mogę w to uwierzyć. Nadal jestem w szoku. ” Smith powiedział jej, że zostawił jej tak dużą kwotę po tym, jak zainspirował się internetowym ruchem o nazwie „Wskazówki dla Jezusa”. Kelnerka chciała wykorzystać te pieniądze na opłacenie rachunków i ewentualnie na wakacje z rodziną. Menedżer Alfredo, Zachary Jacobson, powiedział WNEP: „Nieco ponad miesiąc temu otrzymaliśmy wiadomość, że Eric kwestionuje opłatę za napiwek, który zostawił”. Więc skontaktowali się ze Smithem, myśląc, że to nieporozumienie. Jednak Smith przestał odpowiadać na wiadomości, a teraz firma pozywa go do sądu. „Myśleliśmy, że ktoś rzeczywiście próbuje zrobić coś dobrego. A teraz jesteśmy, co, trzy miesiące później? Nawet nie i nic. W tym momencie nie ma nic do pokazania” – powiedział. Dodał, że kawiarnia złożyła oskarżenie w sądzie magistrackim, ponieważ „w tym momencie nie mieli już tych pieniędzy” i prawdopodobnie pozwie go po tym, jak sam Smith zasugerował, że to zrobią.

REKLAMA

CZYTAJ WIĘCEJ

Miliarder Kanye West grozi, że należący do fanów burger SUE za używanie logo

Lisa Vanderpump pozwana za niepłacenie personelowi restauracji, pozew twierdzi, że gwiazda reality show „zmanipulowane karty czasowe”

REKLAMA

Menedżer powiedział, jak donosi WNEP: „To tylko trochę irytujące w tej chwili. Powoduje to wiele nonsensów i dramatów. w tym momencie. I powiedział nam, żebyśmy go pozwali. Więc to właśnie zamierzamy zrobić, jak sądzę. Zakończył mówiąc: „Mam nadzieję, że przyzna się do swoich działań, wyjdzie i zapłaci to, ponieważ nie powinieneś tego robić, jeśli był to efekt końcowy”.

REKLAMA

W czwartym sezonie „Biuro” Alfredo’s Pizza Cafe zostało wspomniane w odcinku „The Launch Party”, gdzie wszyscy pytają: „Czy wiesz, która jest najlepsza? Alfredo’s Pizza Cafe czy Pizza by Alfredo?”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button