Rozrywka

Reżyser obsady „90 Day Fiancé” opowiada o zróżnicowaniu obsady z większą reprezentacją — „Historia transpłciowa jest wysoko na liście”

Starszy dyrektor castingu dla Sharp Entertainment, Brooklyn Bagwell, który obsadził 3 sezon 90-dniowy narzeczony, ujawnia, co czeka franczyzę w przyszłości. Priorytetem jest zróżnicowanie obsady w przyszłych sezonach, w tym historia transpłciowa.

„90-dniowy narzeczony” | TLC

Jak ważna jest reprezentacja podczas obsady „90 Day Fiancé”

W wywiadzie dla Variety, starszy dyrektor ds. castingów w firmie Sharp, Bagwell, zagłębia się w temat 90-dniowy narzeczony proces odlewania. Ujawniła: „Myślę, że ważne jest, abyśmy rozmawiali o chwilach, gdy ryby wyszły z wody. Chcemy znaleźć obcokrajowca, który nigdy wcześniej nie był w Ameryce”. A także szuka „głośnych, urzekających, powiązanych z nimi postaci”.

Ponadto ujawniła również, jak ważna jest reprezentacja w obsadzie przyszłych sezonów 90-dniowy narzeczony. Powiedziała: „100%. To tak ważne, że każdy sezon ma bardzo eklektyczną, różnorodną obsadę. I to jest nr 1, kiedy rzucamy ten program. Przez ostatnie kilka lat naprawdę się w tym doskonaliliśmy”.

Reżyser castingu „90 Day Fiancé” nazywa historię transseksualną „wysoko na liście”

Chociaż w poprzednich sezonach 90-dniowego narzeczonego nie było wielu par LGBTQ, zdecydowanie jest więcej reprezentacji niż w innych programach TLC. Jak dotąd, pierwsza para gejów we franczyzie, Kenneth „Kenny” Niedermeier i Armando Rubio, z 90-dniowy narzeczony: w drugą stronę Sezon 2. I ich pierwsza biseksualna para, Stephanie Matto i Erika Owens, których historia została przedstawiona na 90-dniowy narzeczony: przed 90-dniowymi Sezon 4.

Jednakże, 90-dniowy narzeczony musi jeszcze obsadzić w serialu osobę transpłciową lub niebinarną. Według dyrektora castingu może się to wkrótce zmienić. Bagwell mówi: „Bądźcie czujni! Historia transpłciowa jest wysoko na liście”.

Ponadto reżyserka castingu zdradza, że ​​chciałaby innego rodzaju reprezentacji. Mówi: „Chcielibyśmy znaleźć parę niesłyszących lub niewidomych; chcielibyśmy znaleźć nastolatka lub niezwykle wizualną parę, na przykład dwie bardzo wysokie osoby lub osiemdziesięciolatka spotykającego się z osiemdziesięciolatkiem. Jest dla nas bardzo, bardzo, bardzo ważne, aby prezentować wszystkie rodzaje
pary”.

Reżyserka castingu uważa, że ​​„90-dniowy narzeczony” dopiero się zaczyna

90-dniowy narzeczony jest obecnie w dziewiątym sezonie. Franczyza stale się rozwija każdego roku o nowe spin-offy, takie jak Samotne życie, 90-dniowe pamiętnikioraz 90-dniowy narzeczony w Wielkiej Brytanii. Wygląda na to, że Sharp osiągnął złoto w tym formacie i nie widać końca.

W wywiadzie Bagwell otworzył się na temat długowieczności 90-dniowy narzeczony. Powiedziała: „Patrząc na wszystkie kraje i stany, których jeszcze nie pokazaliśmy, oraz różne typy postaci, których jeszcze nie przedstawiliśmy, czuję, że ten program ma potencjał, aby trwać przez kolejne 10 sezonów. Jestem szczery.” Doszła do wniosku: „W tym momencie nie widzę żadnego zakończenia. Myślę, że dopiero zaczynamy”.

Z wieloma sezonami w sklepie, 90-dniowy narzeczony fani mają nadzieję, że nadal będzie reprezentacja różnych grup ludzi. Fani nie mogą się doczekać pierwszego trans i niebinarnego franczyzy 90-dniowy narzeczony rzucać

90-dniowy narzeczony Sezon 9 będzie emitowany w niedziele o 20:00 czasu wschodniego w TLC.

POWIĄZANE: Pete Davidson powiedział, że oszalał, gdyby zobaczył tę gwiazdę „90-dniowego narzeczonego” – „I’d Lose My F**king Mind”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button