Rozrywka

Reżyser „The Black Phone” powiedział, że Ethan Hawke przechodzi przez „McConaissance”, fani klaszczą

Czarny telefon to ważny moment dla Ethana Hawke’a, który nie gra w horrory. Współscenarzysta/reżyser Scott Derrickson niedawno skomentował, że aktor przechodzi coś w rodzaju „McConaissance” ze swoją rolą seryjnego mordercy o imieniu The Grabber. Jednak fani Hawke’a natychmiast klaskali, dlaczego uważają, że ocena jego kariery jest całkowitym nonsensem.

Co to jest „Mcconaissance”?

Ethan Hawke | Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic

Termin „McConaissance” odnosi się w szczególności do aktora Matthew McConaugheya, który zmienił swoją karierę na lepsze. Jego początkowy sukces istniał wyłącznie w kasie w komediach romantycznych, chociaż krytycy i publiczność żartowali z niego. McConaughey zrobił sobie długą przerwę, ale ostatecznie udało mu się wrócić do filmów. Jednak tym razem pokaże się z zupełnie innej strony.

McConaughey ostatecznie zademonstrował surowy, twardy talent w występach takich jak Wilk z Wall Street oraz Klub kupujących w Dallas, co przyniosło mu Oscara. Hawke ma również długą karierę, z jego nawiedzeniem Czarny telefon Występ oferujący klimat, którego fani zazwyczaj nie widzą u niego zbyt często.

Reżyser „Czarnego telefonu” Scott Derrickson powiedział, że Ethan Hawke przechodzi przez „McConaissance”

The Wrap przeprowadził wywiad z Derricksonem na temat Czarny telefon i jedną z jego gwiazd, Hawke. Odniósł się do ciągłego rozwoju swojej kariery w McConaissance. Grabber całkowicie zmienia sposób, w jaki świat zobaczy, jak Hawke posuwa się do przodu, ponieważ pozwolił im zobaczyć znacznie ciemniejszą stronę aktora.

„Myślę, że Ethan osiąga jeden z tych szczytowych momentów kariery, takich jak to, co widzieliśmy z Matthew McConaugheyem podczas jego tak zwanego McConaissance, kiedy to było jak „Co się stało z Matthew McConaugheyem? Kiedy został Danielem Day-Lewisem” — powiedział Derrickson. „Myślę, że Ethan ma teraz jeden z tych momentów, w których naprawdę bawi się nad krawędzią”.

Derrickson kontynuował: „Przyjmuje ryzykowne role i robi rzeczy, które są tak odważne, wyjątkowe i inne niż to, co robił w przeszłości, i bardzo go za to podziwiam”.

Fani Ethana Hawke’a tego nie mają

Fani Hawke’a całkowicie nie zgadzają się z Derricksonem co do miejsca Czarny telefon w karierze aktora w Posty na Twitterze. Odrzucili pogląd, że przechodzi przez McConaissance, ponieważ zawsze wykonywał ogromną pracę. Ponadto nigdy nie zrobił dłuższej przerwy od aktorstwa, która sprawiłaby, że widzowie ponownie odkryliby aktora po jego przybyciu.

Ten tweet przyniósł znacznie więcej tweetów z cytatami niż polubień, ponieważ fani Hawke’a wskazywali od najwcześniejszych występów aktora do jego ostatnich. Niektórzy z nich obrazili się, że kariera Hawke’a spadała wcześniej Czarny telefon. Wskazywali tytuły z Przed północą do Tesla do Pierwszy zreformowanywśród wielu innych tytułów, które potwierdzają różnorodny talent aktorski aktora.

POWIĄZANE: „Czarny telefon”: Ethan Hawke wysłał groźną wiadomość głosową do reżysera jako The Grabber

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button