Rozrywka

RHOBH Alum krytykuje Paris Hilton za tweet odwołujący się do Kyle’a Richardsa

Getty Kyle Richards i Paris Hilton.

Podczas 12 odcinka „Real Housewives of Beverly Hills”, odcinek 17, Kathy Hilton próbowała nakłonić swoich kolegów z obsady do picia tequili z marki Evy Longorii, Casa Del Sol. Wyjaśniła, że ​​ona, jej córka Nicky Hilton i zięć James Rothschild byli inwestorami w firmie. Jej koleżanki, w tym jej siostra Kyle Richards, odmówiły spróbowania tequili.

Kilku fanów podzieliło się na Twitterze, że nie docenili reakcji obsady RHOBH na Kathy Hilton w sezonie 12, odcinek 17 sceny. Na przykład jeden z użytkowników mediów społecznościowych napisał: „Była taka urocza, cała podekscytowana, aby pokazać paniom tequilę… a potem Kyle [Richards] po prostu szydzi z niej / żaden z nich nawet nie okazał zainteresowania. Tak smutno było patrzeć. Córka gwiazdy RHOBH, Paris Hilton, przesłała wiadomość dalej, pisząc: „Tak niemiła 🥺”. 41-latka polubiła również liczne tweety dotyczące tej sytuacji, takie jak post, który brzmiał: „@ParisHilton ma swoją własną ponad 20-letnią karierę, która obejmuje programy, filmy, muzykę i jest osobą publiczną. @KathyHilton ma również więcej kontaktów z dobrze znanymi ludźmi, niż Kyle mógłby kiedykolwiek marzyć. Kyle walczył o trafność poprzez przedstawienie. Kathy i Paris już to mieli.”

Ponadto piosenkarz „Stars Are Blind” polubił post na Twitterze o tym, jak mąż Richardsa, Mauricio Umansky, zareagował na swoją szwagierkę podczas podróży do Aspen.

„Mauricio jest taki niegrzeczny wobec @KathyHilton Dlaczego zachowuje się, jakby tak bardzo jej nienawidził? #rhobh”, przeczytaj tweet.

Podczas wrześniowego odcinka podcastu „Two Ts In A Pod” we wrześniu 2022 r. o sytuacji opowiedzieli była osobowość RHOBH Teddi Mellencamp Arroyave i gwiazda „Real Housewives of Orange County” Tamra Judge.

Teddi Mellencamp Arroyave podzielił się swoją opinią na Twitterze Paris Hilton

GettyTeddi Mellencamp.

Podczas nagrywania odcinka „Two Ts In A Pod”, Arroyave zasugerowała, że ​​nie pochwala tweeta Paris Hilton nawiązującego do Richardsa.

„Paryż, no wiesz, bierze rzeczy bez znajomości pełnego kontekstu, wywierając presję na ciotkę w imieniu swojej mamy. I wiesz, osobiście uważam, że ci, którzy mieszkają w szklanych domach, nie powinni rzucać kamieniami, jak w świecie Twittera” – zapewniał Arroyave. „Mając to na uwadze, myślę, że kiedy doszło do tego, co stało się z Kyle’em i tequilą i… [Lisa] Rinna i wszystkie te rzeczy, myślę, że istnieje niepisana zasada, że ​​tak, oczywiście, wszystkie gospodynie domowe i przyjaciele będą podłączać swoje marki. Niezależnie od tego, czy o tym mówią, czy nie, [Kathy Hilton] mówił o tym wiele razy.”

Powiedziała, że ​​Kathy Hilton nie brała udziału w wydarzeniach ze swoimi gwiazdami przed promocją tequili.

„Kathy przyjechała do Aspen, teraz nie zjawia się na skuterze śnieżnym ani na nartach, śpi, a potem podchodzi, chce jej dwusekundowego shticka, a potem zatkania tequili. I wszyscy są naćpani i śmieją się z tego” – powiedział były gwiazdor RHOBH.

Kathy Hilton ujawniła, czy chciałaby zostać pełnoetatowym członkiem obsady RHOBH

Getty ImagesKathy Hilton.

Podczas wywiadu z E! w lipcu 2022 r.! Wtajemniczona Kathy Hilton ujawniła, że ​​nie byłaby zainteresowana zostanie pełnoetatowym członkiem obsady RHOBH. Wyjaśniła, że ​​jej mąż, Rick Hilton, nie chce być częstym bohaterem serialu Bravo.

„Zazwyczaj nigdy nie mówię nigdy, ale absolutnie nie. Nie, ponieważ w ten sposób musisz zaangażować swoją rodzinę, a moja rodzina nie byłaby tym zainteresowana. A mój mąż nie byłby zainteresowany. Jest biznesmenem, więc to się nigdy nie wydarzy i nie będzie dotyczyło twoich dzieci, twojego męża, wszystkiego” – stwierdziła gwiazda „Zakochanego Paryża”.

Nowe odcinki premiery RHOBH w środy na Bravo.

CZYTAJ DALEJ: Teresa Giudice zwraca się do plotek Dina Manzo Feud

Więcej ciężkich na prawdziwe gospodynie wiadomości

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button